Кубок Дивізіону 5: статистика після 1-ого туру

0
206

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками ігор 1-ого туру групового етапу Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу Дивізіону 5 сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро TAD 9
Бушко Ілля Прикордонник-2 6
Козар Олександр СуперСіп 4
Самолига Олег Електротранс 4
Бжуско Олег Черепаха 3
Козар Іван ФК “Лісоводи” 3
Кордонець Дмитро Фортуна 3
Королюк Олександр STV 3
Нікольчук Володимир СуперСіп 3
Пушкар Олексій МФК “Буг” 3
Романський Вадим Торпедо 3
Сампір Владислав Прикордонник-2 3
Цуцуловський Денис Сокіл-2 3
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 3 (1)
Атерлей Василь Lifecell 2
Бабій Євген Скорпіон 2
Віт Віталій Lifecell 2
Вербовий Євгеній Електротранс 2
Головко Юрій Черепаха 2
Гончарський Роман Агро-Ком 2
Зєвакін Олександр Dark Horse 2
Коваль Вадим Фортуна 2
Романський Степан Торпедо 2
Собольський Андрій STV 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Тернавський Юрій Черепаха 2
Тишковець Дмитро Прикордонник-2 2
Франков Володимир Черепаха 2
Шевчук Василь Торпедо 2
Щербаков Ярослав АІШДІШ 2
Алєксєєв Сергій Кристал 1
Барабаш Андрій FC Friends-Old Boys 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Бесага Денис МФК “Сервіс-Буд” 1
Вавринчук Вадим Прогрес-В 1
Ведмеденко Юрій Ліон-ВСП 1
Вознюк Руслан Lifecell 1
Галкін Ігор Кристал 1
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 1
Горецький Віктор АІШДІШ 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Гринів Василь Торпедо 1
Грохольський Михайло Melix 1
Дармороз Артем Візит 1
Карачун Максим Кристал 1
Кобзаренко Владислав Dark Horse 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Кухта Павло СуперСіп 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Локазюк Віктор Скорпіон 1
Макарчук Віталій Скорпіон 1
Мельник Дмитро FC Family 1
Мельник Максим Сокіл-2 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Миколенко Максим Ліон-ВСП 1
Михайлюк Олександр FC Friends-Old Boys 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Мосейко Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Навроцький Андрій Торпедо 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 1
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 1
Першин Назар Сокіл-2 1
Присяжнюк Станіслав ФК “Сутківці” 1
Савчук Олексій STV 1
Самолюк Павло СуперСіп 1
Скотинянський Назар Агро-Ком 1
Стешенков Максим Прикордонник-2 1
Ткачук Володимир FC Friends-Old Boys 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Чаплінський Володимир Торпедо 1
Шелист Олексій STV 1
Щербатюк Андрій Прогрес-В 1
Якимець Адам FC Friends-Old Boys 1
Янковський Артем FC Friends-Old Boys 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Яржемський Іван TAD 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 1 0 5
Дрезналь Борис Кристал 1 0 5
Зарицький Ігор Кристал 1 0 5
Незгода Іван МФК “Лідер-Амор” 1 0 5
Аношкін Іван Торпедо 0 1 1
Бабій Євген Скорпіон 0 1 1
Бачинський Микола TAD 0 1 1
Борейко Олесь Візит 0 1 1
Вавринчук Вадим Прогрес-В 0 1 1
Вербовий Євгеній Електротранс 0 1 1
Вознюк Руслан Lifecell 0 1 1
Галкін Ігор Кристал 0 1 1
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 0 1 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Гончарський Роман Агро-Ком 0 1 1
Григорян Карен FC Family 0 1 1
Заяць Роман Кристал 0 1 1
Кирилюк Іван Кристал 0 1 1
Кучер Андрій Кристал 0 1 1
Мельник Артем. Dark Horse 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 1 1
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Стешенков Максим Прикордонник-2 0 1 1
Тарантаєв Максим Скорпіон 0 1 1
Ткаліч Ігор Ліон-ВСП 0 1 1
Ткачук Володимир FC Friends-Old Boys 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Щербаков Ярослав АІШДІШ 0 1 1
Яськов Віталій FC Friends-Old Boys 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дрезналь Борис (“Кристал”)

Зарицький Ігор (“Кристал”)

Незгода Іван (МФК “Лідер-Амор”)

Дорошенко Андрій (“Ліон-ВСП”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here