Кубок Дивізіону 5: статистика після матчів 1/4 та 1/2 фіналу

0
70

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками ігор 1/4 та 1/2 фіналу Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу Дивізіону 5 сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро TAD 17
Бушко Ілля Прикордонник-2 11
Самолига Олег Електротранс 9
Шимчишен Даніїл Черепаха 9
Головко Юрій Черепаха 8
Гринів Василь Торпедо 7
Першин Назар Сокіл-2 7
Шевчук Василь Торпедо 7
Нікольчук Володимир СуперСіп 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 6
Романський Вадим Торпедо 6
Романський Степан Торпедо 6
Савчук Олексій STV 6
Щербатюк Вадим TAD 6
Барабаш Денис TAD 5
Бесіда Ігор Електротранс 5
Вербовий Євгеній Електротранс 5
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 5
Козар Олександр СуперСіп 5
Кордонець Дмитро Фортуна 5
Цуцуловський Денис Сокіл-2 5
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 5 (1)
Атерлей Василь Lifecell 4
Блессінг Кахока Гладіатор 4
Тернавський Юрій Черепаха 4
Баценко Іван СуперСіп 3
Бачинський Микола TAD 3
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 3
Бжуско Олег Черепаха 3
Гончарський Роман Агро-Ком 3
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 3
Зєвакін Олександр Dark Horse 3
Ковтун Вадим TAD 3
Козар Іван ФК “Лісоводи” 3
Королюк Олександр STV 3
Лабець Анатолій Lifecell 3
Мельник Максим Сокіл-2 3
Мельник Сергій МФК “Буг” 3
Мойдал Павло АІШДІШ 3
Мосейко Олег МФК “Сервіс-Буд” 3
Некрасов Григорій МФК “Буг” 3
Сампір Владислав Прикордонник-2 3
Собольський Андрій STV 3
Франков Володимир Черепаха 3
Чаплінський Володимир Торпедо 3
Щербаков Ярослав АІШДІШ 3
Ярмощук Вадим Електротранс 3
Ангелюк Ілля АІШДІШ 2
Бабій Євген Скорпіон 2
Барабаш Андрій FC Friends-Old Boys 2
Віт Віталій Lifecell 2
Вітка Сергій Черепаха 2
Васильчук Владислав Електротранс 2
Гах Олександр Поділля-АТО 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 2
Глушко Владислав Сокіл-2 2
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 2
Горецький Віктор АІШДІШ 2
Каленик Дмитро Скорпіон 2
Коваль Вадим Фортуна 2
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 2
Косогоров Максим Dark Horse 2
Кучер Андрій Кристал 2
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Лонський Олександр АІШДІШ 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 2
Молодих Сергій Фортуна 2
Незгода Іван МФК “Лідер-Амор” 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Подколзін Валерій МФК “Буг” 2
Присяжний Дмитро Ліон-ВСП 2
Продан Ілля Електротранс 2
Самолюк Павло СуперСіп 2
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 2
Скринник Кирил Візит 2
Слободян Вадим ФК “Сутківці” 2
Стешенков Максим Прикордонник-2 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Терлецький Павло TAD 2
Тишковець Дмитро Прикордонник-2 2
Черенков Костянтин Поділля-АТО 2
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля” 2
Шеремета Максим ФК “Лісоводи” 2
Щепанський Максим Melix 2
Алєксєєв Сергій Кристал 1
Басистюк Едуард TAD 1
Бесага Денис МФК “Сервіс-Буд” 1
Вавринчук Вадим Прогрес-В 1
Ведмеденко Юрій Ліон-ВСП 1
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 1
Вишнівецький Олександр Сокіл-2 1
Вознюк Руслан Lifecell 1
Галкін Ігор Кристал 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1
Грохольський Григорій Melix 1
Грохольський Михайло Melix 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Дармороз Артем Візит 1
Дацко Максим Прикордонник-2 1
Демиденко Тарас Dark Horse 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 1
Дмитришин Олександр FC Friends-Old Boys 1
Жаворонков Георгій Dark Horse 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 1
Заяць Роман Кристал 1
Карачун Максим Кристал 1
Кащен Тимур Сокіл-2 1
Кобзаренко Владислав Dark Horse 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Коляновський Артем Олімп (Солобківці) 1
Коносюк Олександр ФК “Житниця Поділля” 1
Королівський Роман ФК “Сутківці” 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Кричківський Андрій Ліон-ВСП 1
Крищук Кирило МФК “Лідер-Амор” 1
Курманський Олексій АІШДІШ 1
Кухта Павло СуперСіп 1
Куцак Максим Фортуна 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Локазюк Віктор Скорпіон 1
Лучінін Вадим Гладіатор 1
Мазур Назар Черепаха 1
Макарчук Віталій Скорпіон 1
Малярчук Олександр ФК “Сутківці” 1
Марчук Назар Гладіатор 1
Мацеплюк Олег TAD 1
Мацигін Дмитро Торпедо 1
Мельник Дмитро FC Family 1
Миколенко Максим Ліон-ВСП 1
Микуляк Дмитро Черепаха 1
Михайлюк Олександр FC Friends-Old Boys 1
Мостенський Олександр FC Family 1
Навроцький Андрій Торпедо 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Петращук Віктор Скорпіон 1
Присяжнюк Станіслав ФК “Сутківці” 1
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля” 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Скотинянський Назар Агро-Ком 1
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 1
Стасюк Кирило Сокіл-2 1
Стахов Максим АІШДІШ 1
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 1
Тарантаєв Максим Скорпіон 1
Ткачук Андрій Гладіатор 1
Ткачук Володимир FC Friends-Old Boys 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Тхоржевський Дмитро ФК “Лісоводи” 1
Худік Олександр FC Friends-Old Boys 1
Цвігун Владислав Візит 1
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 1
Чоботар Тарас FC Friends-Old Boys 1
Шелист Олексій STV 1
Щербатюк Андрій Прогрес-В 1
Юхимець Дмитро Сокіл-2 1
Якимець Адам FC Friends-Old Boys 1
Янковський Артем FC Friends-Old Boys 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Яржемський Іван TAD 1
Ясенко Дмитро STV 1
Яцків Михайло Електротранс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Васильчук Владислав Електротранс 1 1 6
Григорян Карен FC Family 1 1 6
Лабець Анатолій Lifecell 1 1 6
Бугаєнко Сергій Поділля-АТО 1 0 5
Годований Павло Прикордонник-2 1 0 5
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 1 0 5
Дрезналь Борис Кристал 1 0 5
Зарицький Ігор Кристал 1 0 5
Макаренко Павло FC Family 1 0 5
Незгода Іван МФК “Лідер-Амор” 1 0 5
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 1 0 5
Аношкін Іван Торпедо 0 2 2
Вербовий Євгеній Електротранс 0 2 2
Вознюк Руслан Lifecell 0 2 2
Гончарський Роман Агро-Ком 0 2 2
Гринів Василь Торпедо 0 2 2
Кучер Андрій Кристал 0 2 2
Першин Назар Сокіл-2 0 2 2
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 0 2 2
Стешенков Максим Прикордонник-2 0 2 2
Бабій Євген Скорпіон 0 1 1
Баценко Іван СуперСіп 0 1 1
Бачинський Микола TAD 0 1 1
Бжуско Олег Черепаха 0 1 1
Борейко Олесь Візит 0 1 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Вавринчук Вадим Прогрес-В 0 1 1
Васильков Олександр Візит 0 1 1
Втерковський Сергій АІШДІШ 0 1 1
Галкін Ігор Кристал 0 1 1
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 0 1 1
Головко Юрій Черепаха 0 1 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Горецький Віктор АІШДІШ 0 1 1
Грохольський Григорій Melix 0 1 1
Діянчук Дмитро Melix 0 1 1
Зєвакін Олександр Dark Horse 0 1 1
Заяць Роман Кристал 0 1 1
Кирилюк Іван Кристал 0 1 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Козар Олександр СуперСіп 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Кучеренко Олексій Агро-Ком 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Мельник Артем. Dark Horse 0 1 1
Микуляк Дмитро Черепаха 0 1 1
Німцович Павло FC Family 0 1 1
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Приймак Артур Lifecell 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 1 1
Романський Вадим Торпедо 0 1 1
Самолига Олег Електротранс 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Тарантаєв Максим Скорпіон 0 1 1
Терлецький Павло TAD 0 1 1
Тишковець Дмитро Прикордонник-2 0 1 1
Ткаліч Ігор Ліон-ВСП 0 1 1
Ткачук Андрій Гладіатор 0 1 1
Ткачук Володимир FC Friends-Old Boys 0 1 1
Худік Олександр FC Friends-Old Boys 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Швець Артем TAD 0 1 1
Шуляк Данило FC Family 0 1 1
Щербаков Ярослав АІШДІШ 0 1 1
Яськов Віталій FC Friends-Old Boys 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Васильчук Владислав (“Електротранс”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here