Кубок Дивізіону 5: турнірна таблиця після 1-ого туру

0
391

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після матчів 1-ого туру групового етапу Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу Дивізіону 5 сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл-2
5:3 1 1 0 0 5-3 3
2-3
Агро-Ком
3:3 1 0 1 0 3-3 1
2-3
Кристал
3:3 1 0 1 0 3-3 1
4
Dark Horse
3:5 1 0 0 1 3-5 0

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Торпедо
10:0 1 1 0 0 10-0 3
2
МФК “Лідер-Амор”
3:1 1 1 0 0 3-1 3
3
FC Family
1:3 1 0 0 1 1-3 0
4
Поділля-АТО
0:10 1 0 0 1 0-10 0

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Прикордонник-2
13:3 1 1 0 0 13-3 3
2
МФК “Сервіс-Буд”
4:2 1 1 0 0 4-2 3
3
Melix
2:4 1 0 0 1 2-4 0
4
АІЩДІШ
3:13 1 0 0 1 3-13 0

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Фортуна
7:1 1 1 0 0 7-1 3
2
Електротранс
6:5 1 1 0 0 6-5 3
3
МФК “Буг”
5:6 1 0 0 1 5-6 0
4
ФК “Сутківці”
1:7 1 0 0 1 1-7 0

Підгрупа Е 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
STV
7:1 1 1 0 0 7-1 3
2
TAD
10:7 1 1 0 0 10-7 3
3
Lifecell
7:10 1 0 0 1 7-10 0
4
Візит
1:7 1 0 0 1 1-7 0

Підгрупа F 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Черепаха
9:4 1 1 0 0 9-4 3
2
FC Friends-Old Boys
5:3 1 1 0 0 5-3 3
3
ФК “Лісоводи”
3:5 1 0 0 1 3-5 0
4
ФК “Житниця Поділля”
4:9 1 0 0 1 4-9 0

Підгрупа G 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
СуперСіп
10:3 1 1 0 0 10-3 3
2
Прогрес-В
3:10 1 0 0 1 3-10 0
3
Олімп (Солобківці)
0 0 0 0 0-0 0

Підгрупа H 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Скорпіон
4:2 1 1 0 0 4-2 3
2
Ліон-ВСП
2:4 1 0 0 1 2-4 0
3
Гладіатор
0 0 0 0 0-0 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here