Кубок ТМ “МобіФренд”. Підсумкова статистика турніру

0
183

Надаємо вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Кубку ТМ “МобіФренд” Преміум-ліги з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Фахівець 7
Рижук Олександр Лунтік 6
Дуда Володимир Менс 5
Вєтров Олександр Тепловик 3
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 3
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Зенін Владислав Тепловик 3
Остафійчук Дмитро Лунтік 3
Савчук Назар ДБК 3
Скальський Олег Менс 3
Сурник Ігор ДБК 3
Гавага Павло Фахівець 3 (1)
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бобік Андрій Фахівець 2
Вакух Олег МобіФренд 2
Верескун Роман Лунтік 2
Готка Сергій ФК “Бронівка” 2
Заморока Олександр ДБК 2
Ліхновський Михайло Тепловик 2
Муляр Ярослав Майстер М’яча 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 2
Чорний Максим ДБК 2
Шперчук Дмитро Менс 2
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 1
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 1
Антонюк Владислав Тепловик 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бордієр Богдан Легіон 1
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 1
Вітрук Євгеній Тепловик 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Гуменюк Ярослав Менс 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Пляхимович Віталій Легіон 1
Савчук Павло Фахівець 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Смолко Максим ФК “Бронівка” 1
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Атласюк Олександр Фахівець 1 0 5
Шперчук Дмитро Менс 0 3 3
Атласюк Сергій Фахівець 0 2 2
Гавага Павло Фахівець 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Заморока Олександр ДБК 0 2 2
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Зенін Владислав Тепловик 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 2 2
Сурник Ігор ДБК 0 2 2
Іванніков Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Ільчук Андрій ДБК 0 1 1
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 1 1
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Дуда Володимир Менс 0 1 1
Зьолко Михайло Майстер М’яча 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Лісоводський Андрій Менс 0 1 1
Лабенський Ігор ФК “Бронівка” 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Самонов Ігор Менс 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Скальський Олег Менс 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Стець Дмитро Червона Зірка 0 1 1
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Фесенко Назар Майстер М’яча 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here