Кубок Виклику: підсумкові турнірні таблиці

0
289
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Дивізіон 1

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ФК “Бігуча лань” -X- 6:2 1:0 4:1 3:3 2:1 16 7 33
2. Кардіфф 2:6 -X- 3:4 3:1 8:2 9:2 25 15 29
3. ФГ “КОСВО” 0:1 4:3 -X- 2:3 7:4 9:2 22 13 27
4. КАЗ 1:4 1:3 3:2 -X- 13:4 10:1 28 14 25
5. Алмаз 3:3 2:8 4:7 4:13 -X- 4:6 17 37 17
6. ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1:2 2:9 2:9 1:10 6:4 -X- 12 34 12

Дивізіон 2

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ФК “Філтекс” -X- 2:2 3:1 5:4 2:1 3:1 15 9 28
2. Ракета 2:2 -X- 1:6 3:3 2:2 4:1 12 14 27
3. ТЕПЛОВИК 1:3 6:1 -X- 3:1 3:0 2:1 15 6 26
4. ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 4:5 3:3 1:3 -X- 1:3 1:0 10 14 24
5. Ротор 1:2 2:2 0:3 3:1 -X- 2:6 8 14 22
6. ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1:3 1:4 1:2 0:1 6:2 -X- 9 12 15

Дивізіон 3

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ЦЕНТР 13 -X- 8:1 8:1 5:2 6:2 2:0 29 6 40
2. НОВАВЕТ 1:8 -X- 3:3 4:0 4:0 3:2 15 13 32
3. ФК “ЕкоАльт” 1:8 3:3 -X- 0:0 3:1 1:2 8 14 29
4. Diamant 2:5 0:4 0:0 -X- 8:2 7:4 17 15 27
5. “ТОВТРИ” 2:6 0:4 1:3 2:8 -X- 3:0 8 21 17
6. ФК “Компанія” 0:2 2:3 2:1 4:7 0:3 -X- 8 16 13

Дивізіон 4

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ФК “Олімп” (Солобківці) -X- 2:4 5:6 11:3 5:5 6:4 29 22 31
2. АДВОКАТ 4:2 -X- 6:3 5:3 4:5 5:4 24 17 28
3. ФК “Подільський Кремінь” 6:5 3:6 -X- 4:6 6:4 7:7 26 28 27
4. BRILLIANT 3:11 3:5 6:4 -X- 6:3 6:2 24 25 24
5. ФК “Нева” 5:5 5:4 4:6 3:6 -X- 6:4 23 25 22
6. Патріоти-NETiP 4:6 4:5 7:7 2:6 4:6 -X- 21 30 15

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here