Кубок Західного регіону серед юнаків: підсумки жеребкування + ВІДЕО

0
673

У понеділок та вівторок, 1-ого та 2-ого березня, у Хмельницькому із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм пройде Кубок Західного регіону серед юнаків. За призові місця позмагаються у чотирьох вікових категоріях 23 команди із різних куточків Західної України.

Поки юні гравці та їх тренери проводять останні приготування перед стартом відповідальних змагань, у четвер, 25-ого лютого, в офісі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, відбулася церемонія жеребкування та затвердження календаря турніру. Почесну та відповідальну процедуру проводили Голова комітету дитячо-юнацького футзалу Асоціації, Микола Сохорук, та пресаташе Асоціації, Олександр Таран.

У віковій категорії серед юнаків 2006/2007 років народження зіграє 5 команд, які визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Команди 1 2 3 4 5 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Сокіл (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
2
ДЮСШ-1-Рома (Чернівці)
0 0 0 0 0-0 0
3
ДЮСШ Бар (Вінницька обл.)
0 0 0 0 0-0 0
4
Буковина (Чернівці)
0 0 0 0 0-0 0
5
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) –

ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) – Буковина (Чернівці) –

2 тур

ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –  ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) –

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) –

3 тур

ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –

Буковина (Чернівці) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) –

4 тур

ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) – Буковина (Чернівці) –

ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) – ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) –

5 тур

Фортеця (Кам’янець-Подільський) –  ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –

Буковина (Чернівці) – ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) –

У віковій категорії серед юнаків 2008/2009 років народження прийме участь 7 команд, які також визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ)
0 0 0 0 0-0 0
2
ДЮСШ Сокіл (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
3
F.S. ProffiBall (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
4
Тірас (Новодністровськ)
0 0 0 0 0-0 0
5
ДЮСШ Дунаївці
0 0 0 0 0-0 0
6
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
0 0 0 0 0-0 0
7
ДЮСШ-1-Рома (Чернівці)
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) –

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) –

Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Дунаївці –

2 тур

ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –

ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) – F.S. ProffiBall (Хмельницький) –

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – Тірас (Новодністровськ) –

3 тур

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) –

Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) –

ДЮСШ Дунаївці – Фортеця (Кам’янець-Подільський) –

4 тур

ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) – Тірас (Новодністровськ) –

ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) – F.S. ProffiBall (Хмельницький) –

ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) – ДЮСШ Дунаївці –

5 тур

ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) –

Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) –

6 тур

ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) –

ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ Дунаївці –

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – Тірас (Новодністровськ) –

7 тур

ДЮСШ-1-Рома (Чернівці) – ДЮСШ Агробізнес (Волочиськ) –

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –

ДЮСШ Дунаївці – F.S. ProffiBall (Хмельницький) –

7 команд зіграє і у віковій категорії серед юнаків 2010/2011 років народження. Визначатимуть імена чемпіона та призерів вони також по коловій системі.

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Бар (Вінницька обл.)
0 0 0 0 0-0 0
2
Тірас (Новодністровськ)
0 0 0 0 0-0 0
3
ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
4
Буковина (Чернівці)
0 0 0 0 0-0 0
5
ДЮСШ №2 (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
6
Спортлідер (Кам’янець-Подільський)
0 0 0 0 0-0 0
7
ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) –

ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) –

Буковина (Чернівці) – ДЮСШ №2 (Хмельницький) –

2 тур

ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) – Тірас (Новодністровськ) –

ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) – ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) –

Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – Буковина (Чернівці) –

3 тур

ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) – ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) –

Буковина (Чернівці) – ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) –
ДЮСШ №2 (Хмельницький) – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) –
4 тур
ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) – Буковина (Чернівці) –
Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) –
ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) – ДЮСШ №2 (Хмельницький) –
5 тур
ДЮСШ №2 (Хмельницький) – ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) –
Буковина (Чернівці) – Тірас (Новодністровськ) –
Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) –
6 тур
ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) –
Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ №2 (Хмельницький) –
ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) – Буковина (Чернівці) –
7 тур
ДЮСШ Сокіл-2010 (Хмельницький) – ДЮСШ Бар (Вінницька обл.) –
Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – Тірас (Новодністровськ) –
ДЮСШ №2 (Хмельницький) – ДЮСШ Сокіл-2011 (Хмельницький) –
У віковій категорії серед юнаків 2012/2013 років народження на чотири команди-учасниці очікує турнірна боротьба по змішаній системі. Спочатку вони проведуть між собою одноколовий груповий етап, після чого у плей-офф продовжать баталії за місця на призовому п’єдесталі.
Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮФК Поділля (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
2
ДЮСШ Дунаївці
0 0 0 0 0-0 0
3
ДЮСШ Сокіл (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
4
F.S. ProffiBall (Хмельницький)
0 0 0 0 0-0 0
1 тур
ДЮФК Поділля (Хмельницький) – F.S. ProffiBall (Хмельницький) –
ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –
2 тур
ДЮФК Поділля (Хмельницький) – ДЮСШ Дунаївці –
F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) –
3 тур
ДЮСШ Сокіл (Хмельницький) – ДЮФК Поділля (Хмельницький) –
ДЮСШ Дунаївці – F.S. ProffiBall (Хмельницький) –
Зауважимо, що ігри турніру проходитимуть у трьох залах: СК ГУНП, ДЮСШ №3 та спорткомплексі “Конфермат”, і кожна з команд щонайменше проведе по одній грі у кожному з них. Повний календар матчів турніру очікуйте на нашому сайті дещо пізніше.
А на завершення – надаємо Вашій увазі відео церемонії жеребкування:

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here