“League of Winners-2020”. Підсумкова статистика турніру

0
385

Владислав Мазур з “Округа” (на фото – з м’ячем) – кращий бомбардир “League of Winners-2020”

Надаємо вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу турніру “League of Winners-2020”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Мазур Владислав Округ 12
Бегаль Олександр FC Friends 10
Ващук Василь Меблі-Лідер 10
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 9
Смолко Максим ФК “Бронівка” 8
Макогонюк Олександр Транс-Авто-Д 7
Вівсянко Руслан FC Friends 6
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 6
Лях Ігор Vavilon 6
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 5
Остап’юк Артем Авіатор 5
Побережний Євген Електротранс 5
Самолига Олег Електротранс 5
Щавінський Дмитро REDMION 5
Ярмощук Вадим Електротранс 5
Васільєв Руслан Vavilon 4
Добровольський Павло Тайфун 4
Корольков Владислав Червона Зірка 4
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 4
Попельнюк Артем Авіатор 4
Хлопонін Андрій Протеїн 4
Щербатюк Андрій Електротранс 4
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 3
Ільчишин Владислав Тайфун 3
Білик Сергій Округ 3
Бабій Олександр REDMION 3
Васильчук Владислав Електротранс 3
Кириленко Богдан Тайфун 3
Ковальчук Костянтин Vavilon 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Левченко Максим Спарта 3
Лучко Віталій Vavilon 3
Мандрик Сергій Тайфун 3
Марчук Назар Червона Зірка 3
Мельничук Андрій ФК “Бронівка” 3
Нік Омар Меблі-Лідер 3
Петришин Андрій Тайфун 3
Почуприн Вячеслав Спарта 3
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 3
Фостик Богдан REDMION 3
Анцут Богдан Протеїн 2
Атласюк Олександр Протеїн 2
Афанасьєв Олексій Електротранс 2
Білусяк Богдан Тайфун 2
Балйемез Хасан Округ 2
Берлов Максим Спарта 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 2
Бобік Андрій Протеїн 2
Бресь Максим REDMION 2
Брик Едуард Тайфун 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Гавенчук Олександр Протеїн 2
Гула Вадим Нева 2
Живило Павло Червона Зірка 2
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 2
Радзіньіш Денис Зоря 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 2
Шаравара Ігор Нева 2
Швець Григорій ФК “Бронівка” 2
Шиманський Анатолій FC Friends 2
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 2
Азізов Руслан Авіатор-Случ 1
Антонюк Денис Округ 1
Білий Павло Тайфун 1
Білик Денис FC Friends 1
Бжуско Олег Транс-Авто-Д 1
Бистрих Володимир Червона Зірка 1
Вараниця Іван Округ 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 1
Власюк Ярослав Нева 1
Войтків Віталій Зоря 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гайдук Василь Округ 1
Галайко Юрій REDMION 1
Горбачов Євген Нева 1
Грицюк Олександр REDMION 1
Гурський Микола Vavilon 1
Даньків Василь Vavilon 1
Дерус Максим REDMION 1
Диса Олег Vavilon 1
Жаворонков Георгій Червона Зірка 1
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Куцак Максим Меблі-Лідер 1
Куць Віталій Авіатор-Случ 1
Лабенський Іван ФК “Бронівка” 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лущик Сергій Спарта 1
Мартиненко Іван Авіатор 1
Маховський Максим Авіатор 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Мегик Владислав Спарта 1
Мулик Костянтин Червона Зірка 1
Муравський Віталій Зоря 1
Оніщук Максим REDMION 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 1
Паскаленко Олександр Авіатор-Случ 1
Петлюк Богдан Нева 1
Петрик Дмитро Електротранс 1
Пиріжков Ігор Зоря 1
Понятовський Сергій Зоря 1
Пруський Володимир FC Friends 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Самарічев Дмитро REDMION 1
Самарук Віктор Авіатор-Случ 1
Сиворог Руслан REDMION 1
Смішко Олександр Округ 1
Солярик Володимир Протеїн 1
Стаднічук Сергій Червона Зірка 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 1
Ткачук Андрій FC Friends 1
Ткачук Олег Зоря 1
Федорко Микола REDMION 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Марчук Назар Червона Зірка 2 0 10
Герасимчук Артем REDMION 1 0 5
Добровольський Павло Тайфун 1 0 5
Ковальчук Євгеній REDMION 1 0 5
Оніщук Максим REDMION 1 0 5
Білик Сергій Округ 0 2 2
Бресь Максим REDMION 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Левченко Максим Спарта 0 2 2
Марко Юрій Vavilon 0 2 2
Ільчишин Владислав Тайфун 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білусяк Богдан Тайфун 0 1 1
Бабій Олександр REDMION 0 1 1
Балйемез Хасан Округ 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вівсянко Руслан FC Friends 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Волосянко Денис Зоря 0 1 1
Грицюк Олександр REDMION 0 1 1
Гурський Микола Vavilon 0 1 1
Клімцов Денис Авіатор-Случ 0 1 1
Клюєв Сергій Протеїн 0 1 1
Корольков Владислав Червона Зірка 0 1 1
Котик Дмитро Авіатор-Случ 0 1 1
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мазур Владислав Округ 0 1 1
Мандрик Сергій Тайфун 0 1 1
Мартиненко Іван Авіатор 0 1 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Мулик Костянтин Червона Зірка 0 1 1
Нік Омар Меблі-Лідер 0 1 1
Петель Валентин ФК “Бронівка” 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Рудишин Дмитро FC Friends 0 1 1
Сівак Юрій Протеїн 0 1 1
Самарук Віктор Авіатор-Случ 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Цапар Андрій Протеїн 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Швець Григорій ФК “Бронівка” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Марчук Назар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here