“LEAGUE OF WINNERS-2022”: відбулося жеребкування календаря

0
511

За головний трофей позмагаються 6 команд

У вівторок, 11-ого жовтня, відбулося жеребкування групового етапу традиційного підготовчого турніру для команд Дивізіону 5 – “LEAGUE OF WINNERS”, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Почесну та відповідальну процедуру вже звично проводили куратор Преміум-ліги, Олександр Бондар, та голова КДК Асоціації, Олександр Таран.

За головний трофей позмагаються 6 команд, які будуть визначати імена чемпіонів та призерів по коловій системі. Загалом, усі команди гарантовано зіграють на турнірі по 5 матчів.

Усі матчі будуть проходити виключно у вихідні дні із дотриманням норм безпеки. Тривалість гри – 2 тайми по 20 хвилин, дві останні з яких у кожному таймі будуть “чистими”

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
МФК “Лідер-Амор”
2
FC “ADRENALINE”
3
Черепаха
4
МФК “Сервіс-Буд”
5
Astrum
6
Тайфун

1 тур

МФК “Лідер-Амор” – Тайфун –

FC “ADRENALINE” – Astrum –

Черепаха – МФК “Сервіс-Буд” –

2 тур

МФК “Лідер-Амор” – Astrum –

Тайфун – МФК “Сервіс-Буд” –

FC “ADRENALINE” – Черепаха –

3 тур

МФК “Лідер-Амор” – МФК “Сервіс-Буд” –

Astrum – Черепаха –

Тайфун – FC “ADRENALINE” –

4 тур

МФК “Лідер-Амор” – Черепаха –

МФК “Сервіс-Буд” – FC “ADRENALINE” –

Astrum – Тайфун –

5 тур

МФК “Лідер-Амор” – FC “ADRENALINE” –

Черепаха – Тайфун –

МФК “Сервіс-Буд” – Astrum –

Допуск гравців відбуватиметься згідно регламенту Преміум-ліги, але організаторами було встановлено додаткове обмеження: гравці, які після старту турніру будуть заграні за інші команди у Дивізіонах 1,2,3 та 4 Преміум-ліги з футзалу 2022/2023 на матимуть права паралельно приймати участь в матчах “LEAGUE OF WINNERS-2022”.

Також нагадуємо представникам команд про обов’язковість подання до 14 жовтня включно на адресу [email protected] заявок в електронному вигляді. Крім того, безпосередньо перед першою грою потрібно надати заявки в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря. У разі невиконання цих вимог команди до ігор не допускатимуться.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here