«LEAGUE OF WINNERS»: FC «Diamant» стає першим переможцем

0
309

У фінальному матчі «діамантові» виявились сильнішими за ФК «ЮАН» з Городка + ФОТО

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Насиченим видався минулий вік-енд для учасників підготовчого турніру для команд дивізіону 5 – «LEAGUE OF WINNERS». У суботу були зіграні заключні поєдинки групової стадії, а вже наступного дня переможці своїх підгруп у фінальному матчі визначили ім’я переможця першого за ліком розіграшу турніру. Про те, якими були заключні матчі – далі у нашому огляді.

Груповий етап. 3-ий тур

Підгрупа «А»

FC «Diamant» – «Vavilon» – 6:1 (2:0)

Голи: Бантус (5, 38), Дідичук (13, 23), Моцний (22), Ковальчук (36, аг.) – Лучко (29)

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Кравцов, Юзиков, Бантус, Моцний, Онісьєв, Галак

«Vavilon»: Кирилюк, Гавінський, Скалюк, Бондар, Лях, Диса, Підтесаний, Лучко, Ковальчук

Попередження: Ковальчук (4)

FC «Diamant», який достроково здобув путівку до фіналу, до останньої гри групового етапу підійшов із максимальною відповідальністю, і не став надавати відпочинок своїм лідерам напередодні головної битви за трофей. «Діамантові» вирішили усі питання щодо переможця ще у першому таймі, провівши два «сухі» голи у ворота Кирилюка. Після перерви номінальні господарі зусиллями дуету Бантус-Дідичук, кожен з яких оформив дублі, закріпили і до того більш ніж вагому власну перевагу у рахунку, а «Vаvilon», який вже виглядав набагато краще, ніж у стартових матчах, уникнути розгромної поразки не зумів. Підсолодити її номінальні гості зуміли лише голом престижу від Лучко – впевнена перемога FC «Diamant» з рахунком 6:1.

«Буревісник» – «Foletti» – 3:2 (3:1)

Голи: Лавров (4, 6), Лозинський (18) – Сіньковський (2, 34)

«Буревісник»: Жупан, Кліщ, Гребенюк, Лозинський, Лавров, М. Чорний, Сердуніч

«Foletti»: Барабаш, Янишин, Коваленко, Попіль, Сіньковський, Сюнмез Емін, Буза, Біловус, Глега

Попередження: Лозинський (39), Лавров (39) – Янишин (39), Буза (40)

Напруженим видався поєдинок між «Буревісником» та «Foletti», які воліли завершити турнір на переможній для себе ноті. Вже на 2-ій хвилині Сіньковський вивів вперед у рахунку «фіолетових», проте вже досить швидко Лавров своїм дублем схилив шальки терезів на користь «Буревісника», а закріпив перевагу номінальних господарів влучним ударом під завісу першого тайму Лозинський. Той ж Сіньковський після перерви також оформив дубль і скоротив відставання для «Foletti» до мінімуму, але на більше зусиль номінальних гостей у цьому матчі не вистачило. В підсумку – 3:2 на користь «Буревісника», який завдяки цій перемозі фінішує другим у групі «А», «Foletti» ж завершує боротьбу третім.

Підгрупа «В»

ФК «ЮАН» – «Золотий Грифон» – 3:1 (1:1)

Голи: Олександр Вовнянко (13), Чорний (26), Вишневський (38) – Земок (13)

ФК «ЮАН»: Олексій Вовнянко, Столяр, Д. Небесний, Нетеча, Вишневський, Чорний, Олександр Вовнянко, Костишин, Власов, Бедриківський

«Золотий Грифон»: Зозуля, Доміняк, Савіцький, Земок, Мусатов, Слободян, Ягринець, Хрущ

Попередження: Олексій Вовнянко (30), Чорний (40) – Зозуля (27)

Куди цікавішою була боротьба за єдину путівку до фіналу у квартеті «Б», теоретичні шанси на здобуття якої мали трьох з чотирьох команд. У стартовій грі 3-ого туру ФК «ЮАН» завдяки голам Чорного та Вишневського після перерви дотиснув «Золотий Грифон» – 3:1, і з нетерпінням очікував результату іншого матчу цієї групи…

«Booster» – «Товтри» – 3:4 (2:2)

Голи: О. Дячок (14), Копицяк (20), В. Дячок (33) – Дзюбак (11), Крулік (9, 24), Клапченко (38)

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Матвієнко, Власюк, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Коропатва, Васильчук

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Деркач, Крулік, Дзюбак, Клапченко, Вільчинський

Попередження: Клапченко (19), Дзюбак (34)

… у якому зустрічалися «Booster» та «Товтри». Першим аби вийти у фінал вистачило б і нічиєї, а ось «Товтрам» потрібно було вигравати з різницею у три та більше м’ячів. Саме з атак номінальних гостей і розпочався звітний поєдинок. «Товтри» вдало провівши стартовий відрізок завдяки голам Круліка та Дзюбака повели 2:0 вже до 11-ої хвилині, однак «бустерні» зуміли відігратися ще до перерви після влучних ударів Олександра Дячка та Копицяка. Після перерви Крулік оформив дубль та знову вивів вперед у рахунку «Товтри», але «Booster» знайшов в собі сили знову відігратися завдяки голу Віталія Дячка. Здавалося, що все завершиться бойовою нічиєю, але по іншому думав Клапченко. Його гол за дві хвилини став переможним, а відігратися вчетверте «Booster» вже не зумів. В підсумку – 4:3 на користь «Товтр», яка подарувала місце у фіналі ФК «ЮАНу». Саме команда з Городка стала кращою у міні-турнірі 3-ох команд, які набрали по 6 очок у групі «Б».

Фінал

FC «Diamant» – ФК «ЮАН» – 4:2 (1:1)

Голи: Моцний (5), Юзиков (22, 40), Галак (28) – Вишневський (2), Олександр Вовнянко (40)

FC «Diamant»: Дідичук, Юзиков, Кушнір, Кравцов, Галак, Моцний, Онісьєв, Бантус, Чиж, Журавський

ФК «ЮАН»: Олексій Вовнянко, Вишневський, Столяр, Небеснй, Нетеча, Іванніков, Костишин, Чорний, Власов, Олександр Вовнянко, Печенюк

Попередження: Галак (13) – Столяр (40)

Фінальний поєдинок обидва учасники розпочали неймовірно активно, обмінявшись голами в дебюті матчу. Вишневський, виявившись в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, вже на 2-ій хвилині вивів вперед у рахунку ФК «ЮАН», але раділа команда з Городка недовго. Не пройшло і трьох хвилин, як Моцний, не без допомоги рикошету від захисника втіливши у гол силовий простріл з флангу від Юзикова, відновив паритет. Невдовзі рикошет від захисника ледве не став фатальним і для «діамантових», але їх після потужного удару Чорного з-за меж воротарського та «чирку» від оборонця номінальних господарів, який відчайдушно намагався йому завадити, врятувала поперечина.

Другий тайм активніше розпочали номінальні господарі, які вже досить швидко втілили свою перевагу у забитий гол. Після помилки Вовнянко на виході Юзикову залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, і це Артему вдалося з блиском. Так FC «Diamant» вийшов вперше повів у рахунку, і на куражі міг збільшити власну перевагу. Але «ЮАН» рятував Іванніков, парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Чижа та Дідичука. В той час «діамантові» зловживали порушеннями правил, і незадовго до завершення зустрічі перевищили їх «ліміт», отримавши відразу два дабл-пенальті у власні ворота. І якщо Столяр з «точки» пробив вище, то Олександр Вовнянко кількома секундами пізніше свою спробу реалізував. Так рахунок став 3:2, і в надії врятуватися від поразки «ЮАН» перейшов на гру з 5-им польовим. Але не склалося: Юзиков, вразивши на останніх секундах порожні ворота суперника, зняв усі питання щодо переможця – 4:2 на користь FC «Diamant», який стає першим переможцем «LEAGUE OF WINNERS»!

По завершенні фінального матчу відбулася офіційна церемонія нагородження. Команди-учасниці фінального поєдинку були нагороджені кубками та медалями. Приз кращого гравця дістався капітану FC «Diamant», Максиму Дідичуку, голкіпер ФК «ЮАН», Олексій Вовнянко, був визнаним кращим воротарем турніру. Відразу двоє гравців –Дмитро Лавров з «Буревісника» та Вадим Сіньковський з «Foletti» стали переможцями у номінації «Кращий бомбардир» з показником у 6 забитих голів за турнір.

Ось на такій мажорній ноті і завершився дебютний розіграш турніру «LEAGUE OF WINNERS», який за словами організаторів обіцяє стати щорічним. До нових зустрічей на футзальних майданчиках!

FC “Diamant” – переможець турніру «LEAGUE OF WINNERS-2018»

ФК “ЮАН” – фіналіст турніру «LEAGUE OF WINNERS-2018»