“LEAGUE OF WINNERS”: реєстрація команд для участі виходить на фінішну пряму

0
357

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

20-го жовтня 2018 року розпочнеться новий підготовчий турнір для команд Дивізіону 5 – “LEAGUE OF WINNERS”. Кожна команда гарантовано проведе 3 матчі. Місце проведення – спортивний комплекс “Конфермат” та зал НАДПСУ (за потреби). За попередньою інформацією, у турнірі зіграє не менше 12 команд. Реєстраційний внесок 1100 гривень. Тривалість змагань – три тижні. Деталі та запис за телефоном 0677652285 (Олександр Михайлович). Реєстрація учасників триватиме до 19:00 15-го жовтня 2018 року.

Окрім того, дирекція ПРЕМІУМ-ЛІГИ нагадує про обов’язковість подання до 17 жовтня включно на адресу [email protected] заявок в електронному вигляді. Крім того, безпосередньо перед першою грою потрібно надати заявки в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря. У випадку невиконання цих вимог Ваша команда до стартової гри сезону допущена не буде!

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

Жеребкування та затвердження календаря групового етапу змагань відбудеться у вівторок, 16-ого жовтня. За його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн. Початок – о 15:00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here