“LEAGUE OF WINNERS”: відбулося жеребкування групового етапу + ВІДЕО

0
540

За його підсумками визначився склад підгруп на груповому етапі змагань, які стартують вже 17-ого жовтня

У вівторок, 13-ого жовтня, відбулося жеребкування групового етапу традиційного підготовчого турніру для команд Дивізіону 5 – “LEAGUE OF WINNERS”, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Почесну та відповідальну процедуру вже звично проводили куратор Преміум-ліги, Олександр Бондар, та пресаташе Асоціації, Олександр Таран.

Враховуючи те, що змагання відбуватимуться у період карантину, діятиме наступний ряд обов’язкових до виконання норм, на які було додатково наголошено представникам команд:

  1. Кожна команда в обов’язковому порядку повинна потрапляти на територію спорткомплексу “Конфермат” у захисних масках. Зауважимо, що фінальний матч турніру пройде в спорткомплексі ГУНП.
  2. Усі ігри в цілях безпеки відбуватимуться без присутності глядачів. В ігровому залі під час проведення поєдинків мають право знаходитися лише команди-учасниці (виключно особи, котрі внесені у офіційну заявку команди на турнір, окрім дискваліфікованих гравців/представників), а також особи, які задіяні у обслуговуванні матчу (арбітри, менеджер, лікар, відеооператор та фотограф)Зауважимо, що без заявочних листів з мокрими печатками лікаря команди до ігор 1-ого туру НЕ ДОПУСКАТИМУТЬСЯ.
  3. Перед входом у ігровий зал будуть виконуватися необхідні санітарні правила, в тому числі обов’язкове вимірювання температури тіла у кожного учасника змагань. Ті гравці та офіційні особи, у кого вона становитиме 37 градусів та більше, до ігор допускатися НЕ БУДУТЬ!
  4. Команди-учасниці будуть допускатися у ігровий зал за 15 хвилин до фактичного початку матчів.

Декілька слів щодо процедури жеребкування. За головний трофей виявило бажання позмагатися відразу 16 колективів, а жеребкування традиційно було “сліпим”. З кошиків по черзі діставалися назви команд та їх порядкові номери. Також зауважимо, що наразі вакантним залишається ще одне місце для участі. Не пропусти свій шанс прийняти участь у “LEAGUE OF WINNERS”! Деталі та запис за телефоном 0677652285 (Олександр Михайлович) або 0971024472 (Олександр Миколайович)

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Авіатор-2-Случ
2
Меблі-Лідер
3
Транс-Авто
4
Округ

1 тур

Авіатор-2-Случ – Округ

Меблі-Лідер – Транс-Авто

2 тур

Меблі-Лідер – Авіатор-2-Случ

Транс-Авто – Округ

3 тур

Авіатор-2-Случ – Транс-Авто

Округ – Меблі-Лідер

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
(вакантне місце)
2
REDMION
3
Престиж-Авто
4
Vavilon

1 тур

(вакантне місце) – Vavilon

REDMION – Престиж-Авто

2 тур

REDMION – (вакантне місце)

Престиж-Авто – Vavilon

3 тур

(вакантне місце) – Престиж-Авто

Vavilon – REDMION

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Авіатор
2
Нева
3
ФК “Бронівка”
4
Спарта

1 тур

Авіатор – Спарта

Нева – ФК “Бронівка”

2 тур

Нева – Авіатор

ФК “Бронівка” – Спарта

3 тур

Авіатор – ФК “Бронівка”

Спарта – Нева

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Електротранс
2
Тайфун
3
Зоря
4
Червона Зірка

1 тур

Електротранс – Червона Зірка

Тайфун – Зоря

2 тур

Тайфун – Електротранс

Зоря – Червона Зірка

3 тур

Електротранс – Зоря

Червона Зірка – Тайфун

Декілька слів про систему проведення змагань. Тривалість гри – 2 тайми по 20 хвилин, дві останні з яких у кожному таймі будуть “чистими”. За підсумками групового етапу переможці своїх підгруп визначать за олімпійською системою кому ж дістанеться чемпіонський титул (півфінали – 1А – 1D, 1В – 1С, та фінал), команди, які фінішують другими, розіграють Кубок Поділля (півфінали – 2А – 2D, 2В – 2С, та фінал), третіми – Кубок Ліги (півфінали – 3А – 3D, 3В – 3С, та фінал), а четвертими – Кубок Престижу (півфінали – 4А – 4D, 4В – 4С, та фінал).

Таким чином, усі учасники “LEAGUE OF WINNERS” сезону 2020 років гарантовано проведуть на турнірі по 4-5 поєдинків.

Також нагадуємо представникам команд про обов’язковість подання до 15 жовтня включно на адресу [email protected] заявок в електронному вигляді. Крім того, безпосередньо перед першою грою потрібно надати заявки в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря. У разі невиконання цих вимог команди до ігор не допускатимуться.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

А на завершення – надаємо Вашій увазі відеоверсію церемонії жеребкування:

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here