“LEAGUE OF WINNERS”: заявки команд-учасниць

0
452

Надаємо Вашій увазі заявкові листи команд-учасниць турніру “LEAGUE OF WINNERS”

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Підгрупа “А”

“Vavilon”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гавінський Віктор Олександрович 09.05.1990
2 Диса Олег Петрович 04.07.1989
3 Швець Андрій Валерійович 01.01.1991
4 Скалюк Роман Віталійович 20.06.1990
5 Підтесаний Олександр Олексійович 10.12.1979
6 Лучко Віталій Вікторович 18.10.1989
7 Кирилюк Владислав Андрійович 27.07.1999
8 Гуменний Віктор Борисович 24.01.1995
9 Бондар Олександр Миколайович 26.12.1989
10 Лях Ігор Григорович 25.09.1992
11 Поплавський Євген Михайлович 24.09.1992
12 Ковальчук Сергій Михайлович 30.09.1990
13 Луговий Віталій Андрійович 02.12.1989
14 Гуцал Олександр Петрович 20.09.1990

“Буревісник”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Жупан В’ячеслав 02.07.1990
2 Чернилевський Ростислав 24.05.1989
3 Гребенюк Богдан 18.12.1990
4 Шандига Павло 20.03.1992
5 Кліщ Олександр 13.07.1995
6 Сердуніч Вадим 14.10.1987
7 Лавров Дмитро 01.08.1994
8 Чорний Максим 04.06.1995
9 Чорний Сергій 25.09.1972
10 Лозинський Сергій 25.02.1992
11 Сторожук Євген 18.11.1993

FC “Diamant”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дідичук Максим Іванович 03.07.1994
2 Кравцов Віталій Олександрович 15.10.1994
3 Орєхов Олександр Васильович 21.07.1993
4 Онісєв Євген Вікторович 22.04.1994
5 Журавський Василь Володимирович 02.11.1991
6 Юзиков Артем Вікторович 05.05.1996
7 Бантус Сергій Русланович 01.05.1997
8 Галак Олександр Васильович 23.03.1993
9 Камінський Олександр Вікторович 03.08.1986
10 Чиж Дмитро Вікторович 29.09.1985
11 Моцний Юрій Ігорович 09.02.1998
12 Янов Дем’ян Констянтинович 20.05.1995
13 Кучнір Мар’ян Миколайович 20.05.1990

“Foletti”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
2 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
3 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
4 Янишин Денис Олександрович 14.09.1997
5 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
6 Гончар Дмитро Миколайович 19.06.1996
7 Сюнмез Емін 25,.07.1990
8 Глега Артем Сергійович 04.03.1999
9 Гулько Дмитро Борисович 25.07.1989
10 Оніщук Сергій Ігорович 11.09.1995
11 Сіньковський Вадим Вікторович 16.03.1998
12 Юрах Юрій Петрович 09.04.1994
13 Шевчук Андрій Володимирович 14.07.1984
14 Лавренчук Масим Олександрович 23.04.2003
15 Барабаш Андрій Олександрович 26.03.2002
16 Біловус Костянтин Михайлович 29.05.1999
17 Буза Віталій Володимирович 22.09.1999
18 Пеннер Дмитро Юрійович 23.06.2000
19 Сас Павло Миколайович 26.01.1983

Підгрупа “В”

“Booster”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Апанович Максим Валерійович 18.05.1995
2 Васильчук Іван Анатолійович 09.06.1987
3 Дячок Андрій Сергійович 24.04.1992
4 Дячок Віталій Сергійович 27.08.1998
5 Дячок Олександр Сергійович 06.07.1994
6 Жуковський Олександр Алімович 05.09.1988
7 Копицяк Артем Лаврентійович 30.01.1988
8 Коропатва Андрій Анатолійович 13.12.1988
9 Крищук Броніслав Вікторович 20.05.1988
10 Орехівський Сергій Вікторович 31.05.1995
11 Матвієнко Сергій Вікторович 24.04.1996
12 Власюк Дмитро Олександрович 20.01.1994

ФК “ЮАН”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Казмірчук Дмитро Миколайович 16.03.1998
2 Столяр Дмитро Миколайович 29.04.1976
3 Столяр Віталій Дмитрович 21.07.1997
4 Вишневський Віктор Юрійович 20.01.1992
5 Небесний Дмитро Максимович 17.07.1994
6 Небесний Максим Федорович 24.04.1971
7 Нетеча Володимир Анатолійович 28.07.1991
8 Власов Давід Амаякович 16.09.1996
9 Печинюк Сергій Анатолійович 16.12.1996
10 Костишин Олександр Володимирович 19.05.1994
11 Вовнянко Олександр Петрович 11.11.1994
12 Бігун Михайло Олексійович 11.05.1995
13 Іванніков Сергій Олегович 16.03.1993
14 Бедриківський Ярослав Миколайович 24.01.1990
15 Вовнянко Олексій Михайлович 06.08.2001
16 Томчишин Богдан Ігорович 21.11.1997
17 Чорний Олег Васильович 11.04.1997
18 Заобурний Юрій Ігорович 02.09.1988

“Товтри”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудюк Роман Володимирович 01.05.1990
2 Забродський Олександр Сергійович 04.04.1982
3 Червоняк Володимир Миколайович 29.07.1982
4 Деркач Дмитро Анатолійович 02.10.1981
5 Луньо Андрій Богданович 02.05.1975
6 Войченко Віктор Леонідович 23.02.1978
7 Крулік Артур Сергійович 27.03.1986
8 Пекнич Вадим Анатолійович 02.11.1982
9 Бойко Володимир Віталійович 07.11.1985
10 Голов Сергій Геннадійович 11.02.1985
11 Деркач Артем Анатолійович 18.04.1985
12 Кулинич Павло Олегович 13.07.1992
13 Клапченко Роман Михайлович 21.03.1988
14 Дзюбак Микола Павлович 07.03.1990
15 Вільчинський Андрій В’ячеславович 01.12.1989

“Золотий Грифон”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Новокщонов Дмитро Вікторович 15.12.1986
2 Ягринець Вадим Сергійович 02.04.1988
3 Мусатов Олексій Олегович 04.10.1991
4 Земок Олександр Васильович 01.08.1996
5 Шаткун Євген Анатолійович 01.05.1990
6 Зозуля Олександр Анатолійович 06.09.1982
7 Доміняк Руслан Анатолійович 08.06.1986
8 Савіцький Роман Юрійович 17.10.1992
9 Ткач Максим Валентинович 09.07.1989
10 Бородій Денис Петрович 18.01.1990
11 Павленко Олексій Володимирович 19.03.1985
12 Бондар Сергій Олександрович 18.07.1992
13 Яворський Антон Ігорович 08.10.1985
14 Слободян Євгеній Володимирович 28.06.1995
15 Лисяк Андрій В’ячеславович 03.04.1978
16 Твердохліб Дмитро Леонідович 10.11.1992
17 Кульчицький Дмитро Сергійович 28.04.1994
18 Хрущ Ігор Броніславович 01.12.1977

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here