Максим Підлісний: «Рівень чемпіонату лише зростає»

0
129

Кращий гравець 15-ого туру у Дивізіоні 3 – про перемогу над FC «Diamant», перше місце у регулярці та власні очікування від плей-офф

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Максиме, які враження залишилися після гри з FC «Diamant»?

– Позитивні. Здобули перемогу, яка дозволила нам завершити регулярний чемпіонат першими. Для нас це було дуже важливо.

– Так склалося, що цей матч завершував програму туру, і вже на той момент не мав жодного турнірного значення. Чи стало легше грати, коли зрозуміли, що відсутній тягар відповідальності?

– Прагнемо вигравати у кожній грі. Нічого не тиснуло ні нас, ні на суперника, але зуміли святкувати розгромну перемогу над досить хорошою командою, яка лише додасть нам впевненості напередодні старту плей-офф.

– Особисто для Вас поки цей сезон складається вдало, і Ви демонструєте високу результативність. Чи немає боротьби з Умаровим за звання кращого бомбардира команди?

– В команді повинен бути лише один бомбардир, і він у нас вже є (посміхається). В нас зараз чудова атмосфера, хороший колектив, всі хлопці повернулися з відряджень у вищі Дивізіони, і прагнемо рухатися тільки вперед.

– В минулому сезоні Ви виступали за «Аванті», і також у Дивізіоні 3. Як, на Вашу думку, змінився рівень цього Дивізіону за один рік?

– Рівень чемпіонату лише зростає, як і рівень Дивізіону 3 також. В цьому сезоні до нас приєдналися «М’ясний маркет» та «Ковчег», і стало ще цікавіше. Всі вже вміють грати, всі відповідально підходять до турніру.

– Минулоріч ДЮСШ №1 зупинилося за крок до підвищення у класі, поступившись в перехідних матчах. Чи стоїть перед командою завдання вийти у Дивізіон 2?

– Наше головне завдання – це уникнути тих самих перехідних матчів і вийти у Дивізіон 2 «на пряму». Плей-офф – це зовсім інший турнір, в якому чекаємо гарної гри, і в якому нікому не буде легко. Є чимало прикладів, коли перше місце вилітало вже у першому раунді, але ми зробимо усе, аби цього уникнути.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here