Максим Шостак: “В нас стабільний колектив”

0
394

Максим Шостак (на фото – четвертий зліва)

Надаємо Вашій увазі традиційне інтерв’ю з гравцем, який на відміну від своїх партнерів по команді двох Олександрів – Гизлика та Олещука не вирізняється особливими бомбардирськими досягненнями, але без якого важко уявити склад команди ФК «Зеніт-Юрія Фарм» м.Городок, оскільки своєю майстерною, надійною та натхненою грою, він не один раз приносив залікові бали до скарбниці свого колективу, отож зустрічаємо – Максим Шостак.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Максиме, яке завдання на сезон у Чемпіонаті стоять перед Вашою командою?

– Завдання перед нашим колективом як завжди стоять самі високі, ми завжди прагнемо здобувати перші місця та кожного разу підніматись на все більші висоти.

– Як прокоментуєте старт у третьому Дивізіоні Преміум-ліги?

– Почали важко, не так як хотілося насправді, ніяк не могли зібрати усіх гравців на гру, що було кожного разу з різних причин, половину пройденої дистанції оцінюю посередньо, адже ми перебуваємо у середині таблиці, надалі будемо намагатись перемагати у кожній грі.

З ким із команд було найважче грати, а з ким найпростіше?

– Найважчою видалась наша перша гра проти ФК «Нової Ушиці», ще у першому турі, по причині того що ми її розпочинали, по-перше без голкіпера, а по-друге нас взагалі було тільки п’ятеро, а Радюк підійшов вже по ходу гри та ще й крім того вони застосовували гру з п’ятим польовим, тому побігати довелося добряче. У всіх матчах було складно грати, а найпростішою була Кубкова гра проти FC FNB, де ми перемогли з рахунком 9:5.

– Як оціните власний кадровий потенціал (втрати, придбання)?

– В нас колектив стабільний ще з 5 Дивізіону, рівень гравців та й команди оцінюю дуже високо, але є ряд причин по яких ми не можемо розкрити свій потенціал на повну, а взагалі команда у нас бойова, дружня та з характером, і саме цим складом ми можемо досягнути багато чого.

– Кого вважаєте фаворитами на путівки до Дивізіону 2 і хто на Вашу думку понизиться у класі?

– На даному етапі є три явних фаворита яких я вважаю головними претендентами на підвищення це – «Crispus» «Нова Ушиця» та «Конфермат», але також хотів би відмітити, що шанси мають і багато інших команд в тому числі і наша. Наразі на останніх позиціях перебувають ФК «ЛП», «ЕкоАльт» та ФК «Литвина» їх і вважаю претендентами на виліт, хоча попереду ще шість турів, так що час все виправити у них ще є.

– Можливо назвете гравців, які серед інших у Дивізіоні 3 виділяються своєю грою?

– Є багато достойних гравців, які своєю грою та майстерністю заслуговують грати не у 3 Дивізіоні Преміум-ліги, а в першому як мінімум.

– Остання гра проти «UBC» виявилась доволі важкою для Вашого колективу, а перемогу вдалося вирвати тільки на останніх хвилинах, прокоментуйте її хід та за рахунок чого вдалося здобути перемогу?

– Як на мене, у першій половині шанси були 50/50, але нам більше пощастило та ми забили гол, хоча у супротивників також були шанси відігратися, але їм не везло. У другому таймі ми дещо розслабились, дозволяли супротивникам володіти м’ячем та створювати моменти біля наших воріт, а другий їхній гол став холодним душем для нас та водночас переломним, після цього вдалося зіграти агресивніше і швидше, також проявили бійцівські якості, всі молодці, добре відіграли, адже здобули важливу перемогу.

Найвищим досягненням у Кубку є 1/8 фіналу у сезоні 2015/2016 років, де ви поступились тоді ще Спортлідеру-3 з рахунком 0:4. Які завдання стоять перед командою у цьогорічному Кубку?

– На Кубок як і на чемпіонат цілі у нас самі високі, та будемо намагатися пройти як найдалі, але все буде залежати і від суперників і від нас, адже ми не тренуємося взагалі, через те що немає де, і кожну гру яку ми проводимо вона є одночасно і грою і тренуванням, той базис який був закладений ще в дитинстві так і зберігається до цих пір, а розвинути команду гру чи якість тактичні навички у нас навіть немає можливості.

-Як прокоментуєте наступного кубкового суперника «Карат-VELMET» та чого очікуєте від гри із ним?

– Стосовно нашого майбутнього суперника «Карат-Velmet», то скажу, що цікавився цим колективом, добротна команда, бійцівська є непогані гравці у її складі, в цілому міцний середняк Дивізіону 2.

І на завершення загальне враження від суперників по Дивізіону та від чемпіонату взагалі, щось подобається, щось не дуже?

– Суперники різні є і технічні команди, є і силові команди, а є швидкі, видно, що готуються всі на серйозному рівні, крім того хочу зазначити що є колективи в яких ми для себе навіть можемо чогось навчитися. Про чемпіонат скажу, що все проводиться на високому рівні, звичайно, що є свої «плюси» і «мінуси», але якщо в загальному то нам довподоби.

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here