Матч кращих гравців Преміум-ліги: визначено склади команд + ВІДЕО

0
174

Очний поєдинок кращих гравців дивізіону 1 та дивізіону 2, безумовно, стане яскравим завершенням сезону

Третій за ліком розіграш Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу, який тривав довгих п’ять місяців нещодавно було офіційно завершено. Попереду – яскрава церемонія лауреатів сезону, яка відбудеться у суботу, 23-ого квітня, в спорткомплексі УМВС.

Передуватиме їй непересічне спортивне дійство, організоване Асоціацією міні-футболу (футзалу) та пабом «BeerLoga», які підготували незабутнє видовище для численної глядацької аудиторії: на майданчику в очному протиборстві зійдуться кращі гравці дивізіону 1 та дивізіону 2!

Далі надаємо Вашій увазі склади команд:

Дивізіон 1. Воротар: Сергій Алексейчук; польові гравці: Шляховий Костянтин, Малишевський Юрій (усі – «Спортлідер-3»), Гончарук Артем («Феміда-Старлайф»), Колесников Олексій, Бабій Ігор (обидва – «Динамо-УМВС»), Черкезов Фархат («Кардіфф»), Нємий Артур («Газовик»), Сиворог Сергій («Хмельницькі делікатеси»).

Дивізіон 2. Воротар: Гарбар Дмитро; польові гравці: Антонов Олександр, Кульбачний Денис (усі – «Бамбук»), Мельник Сергій, Олексюк Сергій (обидва – «Красилів-Ортопед»), Побережник Дмитро, Жаріков Денис (обидва – «Вентс»), Мустафін Павло, Шульган Павло (обидва – «Лада»).

Гра відбудеться у суботу, 23-ого квітня в спорткомплексі УМВС. Початок матчу – о 16:00. Відразу ж по його завершення відбудеться яскрава церемонія народження переможців та призерів, а також переможців у індивідуальних номінаціях Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2015/2016 років та чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here