Микола Зведенюк: «Не шкодую, що став арбітром»

0
580

14-ти річний Микола Зведенюк стрімкою ходою увірвався у суддівський корпус Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, і вже з перших поєдинків відразу заслужив своєю роботою схвальні відгуки з боку колег, гравців та простих вболівальників. Про те, чому він вирішив спробувати себе у арбітражі та хто є його кумиром у цій справі він розповів у ексклюзивному інтерв’ю прес-службі Асоціації.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Миколо, коли в тебе з’явився інтерес до футзалу і чим саме тобі сподобався цей вид спорту?

– Зацікавився футзалом 5 років тому, коли мій друг привів мене у спортивний комплекс ГУНП. Із захопленням спостерігав за матчами «Сокола» та Преміум-ліги, а футзал мене вразив своєю швидкістю та динамікою дій гравців на майданчику.

– А коли зрозумів, що зможеш спробувати свої сили у якості арбітра і за яких обставин це сталося?

– Ігрова кар’єра в мене особливо не склалася, і зрозумів, що настав час щось змінювати у своєму житті (посміхається). Перше знайомство із цим ремеслом у мене відбулося два роки тому, коли Микола Григорович Сохорук доручив мені часткове обслуговування ігор на турнірі з міні-футболу серед поліцейських. Мені це сподобалося, я розпочав ще більше цим цікавитися, вивчати правила гри, знайомитися з тонкощами арбітражу та слідкувати за діями та рішеннями арбітрів на матчах. А потім з теорії перейшов до практики (посміхається).

– Хвилювання перед дебютом в якості арбітра матчів Преміум-ліги мало місце?

– Особливого мандражу не відчував. Я знав, що поруч зі мною досвідчені колеги, які при потребі допоможуть мені у прийнятті рішення, але їх допомога мені не знадобилася.

– Які враження залишилися від обслуговування перших матчів?

– Пройшовши попередні курси теоретичної та фізичної підготовки, отримав призначення на гру 3-ого дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу між командами «Аванті» та «Інкогніто». Матч вийшов досить динамічним та багатим на боротьбу, але я не розгубився, здобувши додаткову впевненість у власних силах.

– Кого вважаєш своїм кумиром у арбітражі?

– Мені дуже імпонує робота Дениса Божка. Його плавність рухів, швидкість, впевненість у собі, рішучість. Цими якостями повинен володіти кожен арбітр, а я не соромлюся брати приклад з Дениса Валентиновича (посміхається).

– Чи міг раніше повірити в те, що у 14 років будеш обслуговувати матчі Преміум-ліги у якості арбітра?

– Чесно кажучи – ні. Але не шкодую, що став арбітром. Прагну розвиватися, і вже через пару років обслуговувати найбільш престижні матчі Преміум-ліги та дебютувати у Всеукраїнських змаганнях.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here