Непрості перемоги лідерів та бенефіс Дениса Кульбачного в 9-му турі Преміум-ліги.

0
557

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 9-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Ротор» – «Динамо-ГУНП» – 4:5 (2:4)

Голи: Логвіненко (3), Шлапак (24), Камінський (28), Красножон (30) – Заєць (11), Грицик (16), Щасливий (22), Сохорук (25), Соботюк (42)

«Ротор»: Чабан, Шпаков, Стасюк, Камінський, Красножон,  Логвіненко, Шлапак

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Щасливий, А. Федорко, Березовський,  Сторожук, Розгон, Заєць, Попроцький

Розпочинався 9-й тур у дивізіоні 1 одним з найцікавіших та найдавніших протистоянь в історії Преміум-ліги – матчем між «Динамо-ГУНП» та «Ротором». І підопічні Валерія Олексійчука вкотре показали, що являються дуже незручним суперником для «динамівців». Граючи майже без замін, програючи 2:4 після першого тайму (відмітимо розкішний гол Дмитра Грицика з льоту, у самісіньку девятку воріт В’ячеслава Чабана) «салатові» все ж таки змогли проявити характер і зрівняти рахунок, але більший кадровий потенціал команди Миколи Сохорука все ж таки дався взнаки  і гол Володимира Соботюка на 42-й хвилині став переможним для «біло-синіх».  Тепер для того, щоб здобути перемогу  у регулярному чемпіонаті  Колесникову і компанії потрібно взяти три очки у двох турах, що залишились. (Майбутніми суперниками «Динамо» будуть «Патріот-Viгор» та «Forex Club»). Що ж стосується «Ротора», то його очікує неприємна кінцівка з поєдинками проти головних конкурентів за потрапляння у вісімку найкращих – команд «Менс» та «ККФА-GERCHIK & CO».

«Патріот-Vігор» –  «Хмельницькі делікатеси» – 1:4 (1:2)

Голи: Атласюк (3) – Сиворог (2, 15), Акбар Нік (29, 42)

«Патріот-Vігор»: Панасенков, Вислободський, Скоп’як, Атласюк, Калошин, Чеботарьов,  Вольський

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Ситник, Акбар Нік, Бармак, Кащук,  Богдан

Попередження: Атласюк (40), Вислободський (42) – Акбар Нік (16), Кащук (31), Бармак (39)

Вилучення: Бармак (44) (2 ЖК)

Наступними на майданчик «Десятки» вийшли гравці «Патріот-Vігор» та  «Хмельницьких делікатесів».  Незважаючи на те, що у складі «фіолетових» були відсутні декілька ключових виконавців  – Романюк, Глаз, Рябоконь, проблем, на протязі гри у діючого чемпіона майже не виникло. Дублі Сиворога та  Акбара Ніка принесли чергових три бали у їх  скарбничку. Єдиною ложкою дьогтю стало зовсім не потрібне вилучення Андрія Бармака, який отримав другу жовтку картку за фол у чужому штрафному майданчику. А наступні поєдинки у команди Віктора Вербового обіцяють буди зверх важливими , їх суперниками будуть претенденти на попадання у першу четвірку – «Сокіл-3» та «Forex Club»». Що до ««Патріот-Vігор»» то їх чекає складне закінчення сезону та важка боротьба за зберігання прописки у вищому дивізіоні.

«Forex Club» – «Сокіл-3» – 4:1 (1:1)

Голи: Богославський (20, 42), Успенський (31), Вербовий С  (43) – Луцюк (22)

«Forex Club»: Власов, Овчинніков, Гарієвський, Шутяк, С. Вербовий, В. Вербовий, Ягодзінський,  Успенський, Богославський, Яровий

«Сокіл-3»: Гончар, Р. Мельник, Сорока, Луцюк, Омарі, Сохорук, Зарванський, В. Мельник, Ахмедов, Місюра, Оніщук, Чайка

Попередження: Шутяк (38)

Центральний матч туру на папері  не розчаровував і у дійсності. Поєдинок видався напруженим, цікавим та проходив на височенних швидкостях. І хоча після першого тайму на табло залишався нічийний результат (1:1), у другому таймі більш досвідчена команда Віктора Власова зуміла скористатися індивідуальними помилками «Сокола» та здобувши три залікових бали наблизитись до свого суперника майже у притул.    Щоправда календар майбутніх матчів у «біржовиків» вкрай складний – їх чекають матчі проти головних претендентів на чемпіонство – «Динамо-ГУНП» та «Хмельницьких делікатесів». «Сокіл-3»  ж у наступному турі спробує покращити свої турнірні перспективи , так як їх очікує куди більш простий суперник – «Ротор-2», який поки що не здобув ні одної перемоги у чемпіонаті.

«Beerloga» – «Ротор-2» – 13:1 (2:0)

Голи: Кульбачний (1, 24, 26, 34, 34, 42, 44, 46 ), Стеценко (28, 38), Шульган А. (39), Папірович (40), Мельник (42) – Крутяков (41)

«Beerloga»: Гарбар, Стеценко, Папірович, Плосконос, Мельник,  Шульган, Кульбачний, Левченко, Кульбачний, Підручний

«Ротор-2»:  Олексійчук, Паляниця, Морозов, Вєтров, Швед, Сова, Дикий С., Крутяков

Попередження: Морозов (28)

Наступний матч можна сміливо назвати бенефісом одного гравця – Дениса Кульбачного, який забивши одразу  8(!) голів у ворота «Ротора-2» наздогнав Володимира Дуду  і наразі  ділить з ним першу-другу сходинку кращих голеадорів вищого дивізіону . Більш того, він випередив Віктора Савчука і станом на 22.07.2017 став найкращим бомбардиром у історії дивізіону 1.  Щодо матчу, то розписувати у ньому майже нічого, одна команда була на дві голови вище свого суперника і заслужено здобула розгромну перемогу. Підопічні Володимира Громницького гарантували собі місце у плей-оф чемпіонату та у наступному турі нас очікує супер матч «Beerloga» – «Вентс»! «Ротор-2» ж  продовжує свою невдалу серію без перемог  та  починає готовитись до ключових поєдинків сезону в боротьбі за зберігання місця в еліті.

«Прикордонник» – «Менс» – 9:6 (3:2)

Голи: Мельников (3, 11, 32), Рефель (13, 40), Сологуб (28), Малишевський (32, 49), Новіков (36) – Дуда (16, 46), Вараниця (22, 37), Левчук (41, 43)

«Прикордонник»: Райтаровський, Сологуб, Собко, Іщук, Рефель, Малишевський, Тимощук, Новіков

«Менс»: Попов, Козубович, Левчук, Дуда, Є. Павлюк, Вараниця

Попередження: Сологуб (41) – Козубович  (47)

«Прикордонник» та «Менс» провели між собою найрезультативніший  матч туру, настрілявши на двох у сумі  аж 15 голів. Причому після першого тайму рахунок був цілком пристойний – 3:2 на користь підопічних  Вадима Рефеля. Але ведучи у рахунку  7:2  молоді прикордонники дещо розслабились і дозволили «Менсу» повернутись у гру звівши власну перевагу до мінімуму – 8:6. Гол Малишевського на 49-й хвилині встановив остаточний підсумок поєдинку  – 9:6. Що ж до анонсованої нами дуелі головних бомбардирів чемпіонату Юрія Малишевського та Володимира Дуди то вона закінчилась внічию – кожен з голеадорів відзначився дублем.

«Вентс» – «ККФА-GERCHIK & CO»  – 2:1 (0:1)

Голи: Розпаченюк (27), Алексейчук (47) – Сендель (11)

«Вентс»: Алексейчук, Болістовський, Побережник, Нік Омар, Монастирський, Антончик, Розпаченюк, Бондар, Стець, Михайленко, Дикий

«ККФА-GERCHIK & CO»: М. Федорко, Гамолов, Касапчук, Качур, Михайлов, Сендель, Величко, Феринський, Ковальчук, Басистий, Федоров, Забавський

А от останній матч туру став його окрасою.  «ККФА-GERCHIK & CO» дав справжній бій одному із лідерів чемпіонату, та може бути розчарований підсумком дуелі, адже на поразку вони точно не заслуговували. Хоча в анонсі ми й застерігали «Вентс» про небезпеку , але уникнути її все ж таки не вдалось. Програвши мінімально перший тайм  після помилки розіграшу п’ятого польового гравця команда весь тайм буквально «просиділа» на воротах суперника. А переможний гол врешті забив той гравець, від якого, напевне, очікували цього найменше – досвідчений голкіпер номінальних господарів  Сергій Алексійчук  спочатку потужно поцілив у «дев’ятку»  воріт суперника, а на останній секунді витащив «мертвий» м’яч після розстрілу впритул від Олексія Сенделя. 2:1 – вкрай складна перемога підопічних Олександра Дикого, яка залишає іх головними претендентами на другу сходинку у турнірній таблиці регулярного чемпіонату. Що ж стосується команди «ККФА-GERCHIK & CO» то їй не варто занадто переживати, адже з таким настроєм та грою пониження у класі їм не загрожує.