Олег Тринадцятко: «Імпульсивність ніколи не приносить позитив»

0
343

Кращий гравець 15-го туру у Дивізіоні 4 – про дубль у ворота «Компанії», вплив репутації гравця на рішення арбітрів та причини переходу до ФК «Жищинці», і їх турнірні завдання на кінцівку сезону

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Олеже, які враження залишилися після гри із «Компанією»?

– Позитивні. Було дуже важко, грали лише з однією заміною. Багато гравців захворіли, багато не зуміли прийти на гру через свої причини, але відіграли «за себе і за того хлопця», і здобули дуже важливу для нас перемогу.

– Ви у ідеальній формі повернулися у стрій після двоматчевої дискваліфікації. В чому секрет чи не обійшлося без долі магії?

– Магії немає, лише регулярні тренування та підготовка. Це не проп’єш і не загубиш (посміхається).

– Дискваліфікацій у Вас було чимало, але остання була, чи не найбільш суперечливою з них. Як сприйняли рішення арбітра щодо вилучення у дербі з «Подільським Кременем» і чи, на Вашу думку, відіграє репутація гравця певну роль у отриманні дисциплінарних санкцій?

– Як і в житті, імідж кожної людини впливає на результат, а тут людські якості зіграли не на мою користь. Всю гру терпів, але в кінцівці стався момент слабкості характеру. Треба себе більше стримувати у свої 30, а імпульсивність ніколи не приносить позитив.

– Другий поспіль сезон ви розпочинаєте у Дивізіоні 1, а в зимове міжсезоння переходите у ФК «Жищинці». Чи є це вже спланованою стратегією, чи так стається само собою?

– Не зійшлися думками і планами з Віктором Івановичем Власовим впродовж двох сезонів. ФК «Жищинці» – це команда, в якій я виріс, в якій я сформувався, в якій мені завжди раді та чекають. І грати тут приносить мені неймовірне задоволення.

– В порівнянні з минулим сезоном команда дещо здала позиції і не зуміла пробитися у плей-офф. Чи стала причиною цього ставка на Кубок, чи можливо є інші фактори?

– Ставки на Кубок у нас не було. Суперники були комфортні, окрім «WOODMALL-Femidи» (посміхається). Рівень Дивізіону 1 значно інший, але приємно, що на фоні одного з грандів міського футзалу не виглядали хлопчиками для биття. Маємо величезні кадрові втрати, і певна недоорганізація команди призвела до того, що змушені боротися за виживання. Сподіваюся, що зможемо залишитися у Дивізіоні 4.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here