Олександр Гілюк: «Наше головне завдання на сезон – закріпитися у дивізіоні 1»

0
251

Капітан «Менса» у інтерв’ю прес-службі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився враженнями від старту своєї команди у сезоні, прокоментував перемогу над «Ротором-2», а також розповів про завдання, які стоять перед «Менсом».

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Олександре, які враження залишись від матчу із «Ротором-2»?

– Враження хороші. Зуміли продемонструвати свої сильні якості і нарешті здобути першу перемогу у сезоні, яка однозначно додасть нам впевненості у власних силах.

– На старті сезону «Менс» мав досить непростий календар, зігравши у стартових чотирьох турах майже із усіма грандами. Результати цих поєдинків, на ваш погляд, є закономірними?

– Команди були вище за класом, і зуміли цю перевагу втілити у переможний результат. Але ми старалися, билися, додавали від матчу до матчу, і головне – зуміли зробити правильні висновки з тих ігор.

– Які завдання стоять перед «Менсом» на сезон?

– Наше головне завдання на сезон – закріпитися у дивізіоні 1. Для цього зробимо усе можливе, а якщо ще вдасться вийти у плей-офф, то тоді дебютний сезон у класі найсильніших однозначно зможемо занести собі у актив.

– На скільки, на Ваш погляд, рівень дивізіону 1 відрізняється від рівня дивізіону 2, у якому в минулому сезоні виступав «Менс»?

– У дивізіоні 1 команди значно сильніші, і мають у власних складах багато індивідуально сильних гравців. Плюс до того, тут все, на відміну від дивізіону 2, потрібно на майданчику виконувати у рази швидше (посміхається).

– Цього вік-енду «Менс» зіграє відразу два поєдинки – у 1/16 фіналу Кубку з «Лунтіком» та в чемпіонаті із «ККФА-GERCHIK & CO». Що скажете про своїх майбутніх супернків та чого очікуєте від цих матчів?

– У Кубку особливих завдань перед собою не ставимо, але це не означає, що ми «відбуватимемо номер» на майданчику. «Лунтік» – молода та швидка команда, з якою зіграти буде досить цікаво. Основну ставку ми робимо на чемпіонат. Гру та можливості «ККФА-GERCHIK & СO», з яким ми зіграємо у неділю, чудово знаємо, і зробимо усе можливе, аби здобути переможний результат.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here