Олександр Розізнаний: у Преміум-лізі відчуваєш себе напівпрофесіоналом

0
390

Прес-служба Асоціації футзалу Хмельницької області поспілкувалася із представником «Атлетика-Ферозіт» Олександром Розізнаним. Команду мона назвати відкриттям у дивізіоні 2. Колектив за підсумками минулого сезону вилетів до дивізіону 3 і зміг залишитися за рахунок прикрого зникнення з футзальної карти «Газовика. Попри усе це, команда змогла набрати 15 очок у шести турах і йде на другому місці.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

-Як оцінюєш старт сезону для «Атлетика-Ферозіт» за п’ятибальною шкалою?

-Якби хтось сказав перед сезоном, що ми наберем після шести турів 15 очок, то я б напевно не повірив. Думати не могли, що так вдало пройде початок сезону. Тому поставив би тверду четвірку.

-Що на твою думку дозволило команді так вдало стартувати, враховуючи, що ви мали розпочинати в третьому дивізіоні?

-Ми готувалися до дивізіону 3. В останній момент стало відомо, що ми залишимося у дивізіоні 2. Напевно, ця новина і зіграла свою роль. Команда відчула якийсь емоційний сплеск і оцінила можливість, яку отримала. Не сказав би, що ми сильніші від інших. Усі команди в чемпіонаті досить рівні. Ми краще налаштувалися і усі обставини склалися на нашу користь.

-Чи змінився склад команди після того, як дізналися, що гратимете в дивізіоні 2?

-Склад мав бути той самий і на дивізіон 3. Команда була укомплектована. Ми нового нікого не шукали. Була лише проблема із другим воротарем. Ми її закрили.

-Який матч, на твою думку, був найкращим на старті сезону для «Атлетика-Ферозіт»?

-Важко сказати. Усі команди в дивізіоні відносно рівні і мають свій малюнок гри, свою тактику і свою манеру. Проти когось гра далась легше, проти когось складніше. Все ж виділив би гру проти «Фахівця» (перемога 7:2). Зустрілися команди, які посідали друге і третє місця. Настрій на гру був іншим і готувалися по-іншому. Вона склалася для нас краще, як для «Фахівця».

-Який матч був найгіршим?

-Це кубкова гра проти команди з Кам’янця, яку ми програли (FC «FNB» – 2:5). Хоч ми й не налаштовувалися на Кубок, але хотіли перемогти і боролися до кінця. Свою роль зіграв майданчик, на якому грали. Важко дався перехід із залу ХНУ в прикордонну академію.

-Наступний матч ви зіграєте із лідером. Які очікування від зустрічі з «Олімпіком» і як готується «Атлетик-Ферозіт»?

-Готуємося в звичному режимі. Хочемо в першу чарку показати хороший футзал, який би сподобався глядачам і людям, які будуть дивитися відеоогляд. Хочеться, щоб була інтрига. Не знаю як складеться. «Олімпік» дуже організована команда і більш стабільна, ніж «Атлетик». Тому нам буде дуже важко.

-Які цілі на сезон були перед стартом і чи змінилися вони, враховуючи вдалий старт?

-На початок сезону ціль була одна – залишитися в другому дивізіоні. Щоб забезпечити собі на 100% місце в дивізіоні, потрібно потрапляти у вісімку кращих. Тому ціль в принципі не міняється – це зона плей-офф.

-Розпочалася дозаявкова компанія. Чи слід очікувати зміни в складі команди?

-Підсилення не плануємо. Заявка в команди повністю укомплектована. Хотілося б вірити в те, що гравці, які в нас є на сьогоднішній день, зможуть виконати поставлені завдання залишитися в дивізіоні 2.

-Як оцінюєш рівень організації Преміум-ліги?

-Рівень Преміум-ліги оцінюю дуже позитивно. Грати аматорським командам на такому рівні дуже приємно. Можна сказати, відчуваєш себе на рівні напівпрофесіонала. Весь чемпіонат висвітлюють. Поки у мене навіть немає ніяких зауважень. Враження тільки позитивні.

-Можливо маєш якісь пропозиції щодо організації?

-Поки ні. Можливо, вони з’являться на кінець сезону. На мою думку, дуже виправдовує себе система, коли напряму у плей-офф виходять вісім команд, а інші змагатимуться за Кубок Виклику і нижчі місця. Це надає спортивної інтриги і команди боротимуться на майданчику до останнього туру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here