Олександр Єременко: «Ми здобули досвід, який дозволить нам стати тільки краще»

0
245

Президент «МобіФренда» – про причини невдалого виступу у Дивізіоні 2, записки у блокноті, допомогу Збройним Силам України та власний рецепт хорошого настрою у цей важкий час для всіх українців час.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– В поточному сезоні вперше у власній історії «МобіФренд» отримав шанс дебютувати у Дивізіоні 2, але не зумів там закріпитися. Чому так сталося, і чи могло, на Вашу думку, все скластися дещо по-іншому?

– Хлопці перестали як слід тренуватися, і звідси результат. Більшість гравців не виявилися готовими до того, що тут слід догравати до кінця в кожному епізоді, десь втрачали концентрацію, десь віру у власні сили. Бракувало характеру, вміння тримати удар, а без цих якостей дуже важко досягати результату. Але радий, що після серйозної чоловічої розмови, яка мала місце, проаналізували власні помилки, змінили підхід до справи, а також здобули досвід, який дозволить нам стати тільки краще.

– Якщо згадати усі матчі команди, то можна стверджувати, що головною «світлою плямою» стала гра Побєди, котрий на думку багатьох фахівців є одним з головних претендентів на приз кращого молодого гравця у Дивізіоні 2. Як вдається знаходити таких талантів і чи важко їх втримувати у власному складі?

– На тренування до нас приходять знайомі, і якщо вони непогано виглядають на майданчику, ми усім даємо шанс. Наша сила – в колективі та атмосфері в ньому. Ми нікому не платимо грошей за матчі, нікого насильно тут не тримаємо, більшість гравців мала пропозиції від інших клубів, але всеодно залишається в «МобіФренді». І я цим пишаюся. А Сашко – молодець, і якщо він продовжить працювати в тому ж дусі, то на нього безперечно чекає велике майбутнє.

– Вас часто можна побачити на лаві запасних із брендованим блокнотом, який вже встиг стати легендарним. Що туди занотовуєте, і чи не було випадків, коли хтось з суперників під час гри намагався туди підглянути, як наприклад, колись Жозе Моуріньо в одному з матчів АПЛ?

– До мене не підглядали. Не раз його губив, добрі люди повертали (посміхається), а туди нотую помилки, які наші гравці допускають як в грі у захисті, так і в діях у атаці. Це дозволяє змінювати хід матчу і тактику ведення гри, і над цим аспектом нам ще є куди рости. Адже зрозуміли, що комбінація «Бад» не працює (посміхається).

– Зараз в Україні триває кривава війна, яку розв’язали росіяни. Чим займаються у воєнний час гравці і чи підтримує команда форму?

– Більшість з нас працює на «МобіФренді», і ми майже не мали вихідних, хтось на інших роботах. 20 березня почали тренуватися на відкритих майданчиках, і для нас перше тренування стало наче ковтком свіжого повітря, і я не пам’ятаю, коли востаннє усі отримували таке задоволення від гри. Тренуємося два рази у тиждень, підтримуємо форму, а у вільний час усі як можуть допомагають Збройним силам України та нашим героїчним захисникам і захисницям.

“МобіФренд” зразка сезону 2021/2022 років

– В мирний час Ви неабияк допомагали розвитку футзалу та виступали постійним партнером Преміум-ліги, а у воєнний час не залишились осторонь від допомоги військовим, передавши Збройним Силам України чимало гаджетів, павербанків та ліхтариків. Чи довго роздумували над цим рішенням, і чи не спричинило це певний дефіцит товарів, особливо згадуючи про те, що в перші дні війни у нашому місті було неможливо придбати, наприклад, той ж павербанк?

– На рахунок тих ж павербанків, мали певний запас, який зробили в якості подарунків нашим друзям до свят. Щось передали теробороні, але дехто говорив про те, що декому такі потрібні гаджети так і не дійшли. Тому ми точково стали допомагати нашим знайомим захисникам, які вирушили захищати країну. Також тісно співпрацюємо із благодійною організацією «Гуманітарний штаб Хмельниччини», а зв’язок та його засоби – це один з головних факторів, які стануть запорукою нашої Перемоги над ворогом, і нашим обов’язком зараз є допомогти чим можемо військовим.

– Ви завжди у чудовому настрої. Можливо, є якийсь універсальний рецепт цього від Олександра Єременка у цей вкрай складний для всіх нас час?

– Перші три дні теж була внутрішня паніка, як і в більшості українців, але намагався цього не показувати. Мій рецепт – постійні зайняття спортом, активний робочий процес, під час якого зумів переосмислити все це, що було помилковим як до війни, так і під її час, більше проводити часу із своїми колегами, менше дивитись новини та дотримуватися режиму сну.

– Для вашої команди в сезоні залишилася ще одна гра, а для більшості – й півфінальні серії плей-офф, і вирішальні матчі за медалі. Як вважаєте, чи вдасться завершити цей сезон,  і завершити саме у запланованому форматі?

– Гру проти «Філтекса» дуже чекаємо, так як є певні історичні аспекти, а щодо сезону, то очікуємо, що він повернеться як можна швидше. Можливо, і не в запланованому форматі, який має бути узгоджений з усіма командами, оскільки найцікавіше – чемпіон та призери ще залишились невизначеними.

– Чого б наостанок хотіли б побажати вболівальникам та читачам сайту?

– В першу чергу, аби цей весь жах як можна скоріше закінчився. Війна вже встигла скалічити чимало долей і забрати багато життів в нічому невинних людей, але ми повинні дійти цей шлях до кінця і перемогти. Заради наших рідних та дітей, майбутніх поколінь. Вірю, що наша перемога, як і повернення футзалу – це лише справа часу, і ми знову зможемо жити звичним життям та відчувати ті емоції, за якими встигли скучити. Обіймайте частіше своїх близьких, проводьте з ними більше часу, виходьте на робочі місця, аби наповнювати економіку і вірте в Збройні Сили Україну та нашу перемогу. І тоді неодмінно росіяни підуть у відомому напрямку вслід за власним військовим кораблем!

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here