Олександр Єременко: «Прагнемо поборотися за чемпіонство у дивізіоні 4»

0
615

Президент «МобіФренда» у інтерв’ю прес-службі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про те, як футзал став невід’ємною частиною його життя, прокоментував старт його команди у нинішньому сезоні та поділився очікуваннями від кубкового матчу із «Соколом-3-VETERAN’S»

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

– Олександре Анатолійовичу, для початку декілька слів про себе.

–  Доброго дня, я є приватним підприємцем та власником мережі мобільних салонів «МобіФренд».

–  Коли у Вас виник інтерес до футзалу? І як з’явилася ідея створити власну команду?

Вперше познайомився з футзалом у 2010-ому році. Тоді і з друзями в зимовий період періодично ходив у зал аби пограти у цю гру, яку мені поступово стала подобатися все більше. Влітку 2011-ого року помітив, що  мої конкуренти по бізнесу («Мир связи») мають власну команду, і в мене виникло бажання започаткувати також команду свого підприємства – «МобіФренд». Найбільше на той час хотілося зустрітися саме з «Мир Связи», але цей колектив вже досить швидко припинив своє існування (посміхається).

– Ви є як гравцем, так і тренером та президентом «МобіФренда». Як вам вдається поєднувати ці ролі?

– В першу чергу бачу себе лише гравцем. Тренером мене можна назвати лише формально, але інколи я даю хлопцям певні настанови стосовно тактичних аспектів. І вони є дієвими (посміхається).

– «МобіФренд» після двох перемог на старті не може виграти вже у трьох останніх матчах поспіль. При цьому у цих іграх ваша команда постійно вела у рахунку, але не зуміла в підсумку втримати перевагу. Що, на ваш погляд, стало причиною такої серії?

– Перші дві гри ми виграли, але в команди є певні проблеми, пов’язані з відсутністю належної ігровою дисципліною. Гравці без замін діють по 3-7 хвилин і не можуть розподілити власні сили на весь матч. Коли один гравець грає без замін 10 хвилин, а інший сидить тим часом на лавці 10 хвилин, то дуже важко останнім потім успішно увійти у гру. В якості експерименту на гру третього туру не прийшов, пояснивши перед цим хлопцям, що їм частіше потрібно мінятися. Але вони залишилися при своїх думках, і як я бачив по відео, вони рідко мінялися. Коли я прийшов на наступну гру, ми стали мінятися частіше, але проявилися проблеми у захисті. Нам потрібно покращити ці компоненти і передивитися склад четвірок та переглянути ролі гравців у них. Оскільки гравці, які сильні у атаці часто залишаються у захисті у найбільш відповідальні моменти, а захисники – навпаки опиняються попереду. Тому трохи змінимо стратегію, і будемо як можна ефективніше використовувати сильні сторони наших виконавців.

– До речі, до теми сил. На цей сезон «МобіФренд» заявив лише 11 гравців. Чи вистачить, на вашу думку, цієї кількості гравців, аби пройти на високому рівні довгий та винурюючий сезон?

– На початку цього року ми відсіяли близько 5 гравців, і залишили лише головний кістяк з 11 гравців. Вони постійно ходять на тренування, постійно перебувають у тонусі, і чудово зіграні між собою. Тому ми вирішили зробити на них ставку, і склад не підсилювати. Думаю, сил вистачить, а чи було це рішенням вірним чи ні покаже лише підсумковий результат.

– Які завдання стоять перед «МобіФрендом» на сезон?

– Прагнемо потрапити у п’ятірку кращих у регулярному чемпіонаті , а у плей-офф, якби це дивно не звучало, поборотися за чемпіонство. Команда зробила правильні висновки після попередніх поразок, і ми плануємо битися до кінця.

– Напередодні старту сезону «МобіФренд» прийняв участь у підготовчому турнірі – Бренд Преміум-лізі. Чи допомогло це вашій команді підійти у всеозброєнні до старту майже п’ятимісячного змагального марафону і чи задоволені підсумковим результатом виступів?

– Виступом у Бренд-лізі залишились дуже задоволені. Непогано провели усі матчі та отримали безцінну можливість перевірити власні сили на фоні грандів міського футзалу – «Helpixa» та «Феміди-Старлайф». Єдиний мінус – було дуже важко відразу перейти в зал із відкритих майданчиків, і у перших іграх в наших діях відчувався певний дисбаланс.

– Що скажете про загальний рівень дивізіону 4 цього сезону. Чи став він, на вашу думку, вищим після кількісного розширення до 16 команд?

– Якщо брати в загальному, то рівень дивізіону 4 виріс та дещо вирівнявся. Якщо порівнювати з минулим сезоном, то усі команди трохи підрівнялися, і немає вже таких явних фаворитів, якими тоді були «ДБК», FC «FNB» чи «Ауді». Та й несподіваних результатів стало куди більше. Наразі поки що найбільше в плані гри виділяються «М’ясник» та «Моноліт», і саме ці дві команди я вважаю нашими головними конкурентами у боротьбі за місця на призовому п’єдесталі.

– Цього вік-енду «МобіФренд» також стартує у розіграші Кубку, і першим вашим суперником стане «Сокіл-3-VETERANS». Що скажете про свого майбутнього опонента та чого очікуєте від самої гри?

– «Сокіл-3-VETERAN’S» – досить непогана команда, яка нагадує гармонійний сплав досвіду та молодості, а її виконавці є неймовірно сильними індивідуально і трохи переважають нас за класом. Тому з погляду на це, будуватимемо гру від оборони, головний акцент роблячи на швидких контратаках. Очікую цікавого поєдинку, а ми зробимо усе можливе, аби пройти далі у Кубку.

– Яка ваша думка стосовно рівня організації змагань?

– Цьогоріч рівень організації, як і у попередні роки, є досить високим. Радує чіткий календар змагань та оперативне висвітлення усіх подій турніру.

– Наостанок, Ваші побажання вболівальникам та відвідувачам офіційного сайту Асоціації.

– Грати, коли на трибунах вдосталь вболівальників, в рази приємніше, і це додає сил та наснаги. Тому любіть футзал, вболівайте за своїх та отримуйте лише позитивні емоції під час перегляду матчів!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here