Перелік бомбардирів після 8-го туру+кубок

0
226
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/


ДИВІЗІОН 1. 

Гравець Команда Голи З пен.
Бартошук Андрій КАЗ 17
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 14
Кручек Богдан ФК “Helpix” 11
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 11
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 10
Бармак Андрій Кардіфф 8
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 8
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 8
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 8 (1)
Якобчук Сергій КАЗ 7
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 7
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 6
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 6
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 6
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 6
Середюк Павло Динамо-ГУНП 6
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 6
Тринадцятко Олег Кардіфф 6
Веремчук Максим ФК “Helpix” 5
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 5
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 5
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 5
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 5
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 5
Собко Ростислав FC “Woodmall-Femida” 5
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 5
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 4
Гизлик Олександр Кардіфф 4
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 4
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 4
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 4
Донець Єгор ФК “Helpix” 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 4
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 4
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 4
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 3
Балобанов Дмитро ДБК 3
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 3
Волошин Олександр Алмаз 3
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Гресь Владислав МФК “URBAN” 3
Диняк Тимофій Кардіфф 3
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 3
Мельніков Володимир Кардіфф 3
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 3
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 3
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 3
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 3
Смоловик Максим ДБК 3
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 3
Шутяк Дмитро Алмаз 3
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Басараб Юрій Алмаз 2
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 2
Гнідий Сергій Алмаз 2
Гребенюк Олег FC “Woodmall-Femida” 2
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 2
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Майдан Олексій ФК “Helpix” 2
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 2
Мосейко Олег ДБК 2
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Осацький Владислав FC “Woodmall-Femida” 2
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Рибчинський Юрій ДБК 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча лань” 2
Храпач Олександр МФК “URBAN” 2
Чорний Максим ДБК 2
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 2
Шум Сергій ФГ “КОСВО” 2
Ярош В’ячеслав Кардіфф 2
Ємаєв Євген МФК “URBAN” 1
Бігун Михайло Алмаз 1
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бондарчук Богдан КАЗ 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 1
Веретюк Денис ФГ “КОСВО” 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Гвоздецький Давид FC “Woodmall-Femida” 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 1
Гринь Артур ФК “Helpix” 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча лань” 1
Дацко Максим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Замогильний Олександр Алмаз 1
Заморока Олександр ДБК 1
Зарванський Віталій Кардіфф 1
Зданевич Степан ФК “Helpix” 1
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Колеснік Василь КАЗ 1
Кореганов Іван ДБК 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 1
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Майструк Назарій ДБК 1
Марчук Назар Олегович Карат MEBLI REMTION 1
Мельник Максим Володимирович ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Михайленко Роман ФК “Helpix” 1
Михальчук Євгеній КАЗ 1
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 1
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Олійник Владислав Кардіфф 1
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 1
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Побережник Дмитро ФК “Helpix” 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Рижук Степан КАЗ 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 1
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 1
Сичов Захар Кардіфф 1
Скромінський Богдан FC “Woodmall-Femida” 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1

ДИВІЗІОН 2. 

Гравець Команда Голи З пен.
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 9
Романов Дмитро “Олімп” ( Деражня) 9
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 9
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 7
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 7
Коренков Роман Локомотив 6
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 6
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 6
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 6
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 6
Ільніцький Віктор Локомотив 5
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5
Гуліватий Руслан “Олімп” ( Деражня) 5
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 5
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 5
Мерека Денис УПП Хмельницький 5
Підручний Андрій УПП Хмельницький 5
Стрілець Володимир Ракета 5
Яремчук Андрій Ротор 5
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 5 (1)
Івановський Віталій “Олімп” ( Деражня) 4
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 4
Горобець Вадим АУДІ 4
Дияк Олександр Епіцентр-К 4
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 4
Прокопчук Вадим Локомотив 4
Святий Дмитро Ракета 4
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 4
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 4
Ілюхін Артур АУДІ 4 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 4 (1)
Агаус Рашид ФК “Філтекс” 3
Будченко Михайло АУДІ 3
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 3
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 3
Дикий Олександр Ракета 3
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 3
Кіт Вадим ККФА-REDMION 3
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Криськов Олександр Ракета 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 3
Савчук Віктор АУДІ 3
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 3
Єдинак Максим Локомотив 2
Берест Михайло Локомотив 2
Блажко Микола “Олімп” ( Деражня) 2
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 2
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 2
Будніцький Михайло Локомотив 2
Власюк Ярослав Ракета 2
Годований Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 2
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 2
Камінський Олександр Ротор 2
Карачун Максим АУДІ 2
Красножон Дмитро Ракета 2
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Мегик Владислав Beerloga-Облавтодор 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Сіньковський Вадим ФК “М’ясний маркет” 2
Савчук Павло АУДІ 2
Сиворог Сергій Ракета 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Туз Сергій Ротор 2
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 2
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 2
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 2
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 2
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 2
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 2
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Щепанський Едуард Ракета 2 (1)
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Біляк Павло “Олімп” ( Деражня) 1
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 1
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 1
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 1
Доліба Ярослав Олімпік-AskoArt 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дуднік Артем “Олімп” ( Деражня) 1
Загребельний Олександр АУДІ 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Константін Юрій УПП Хмельницький 1
Кордас Костянтин УПП Хмельницький 1
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 1
Мишко Костянтин ТЕПЛОВИК 1
Муляр Серій Ротор 1
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Орошкевич Михайло Ротор 1
Підкамінський Микола ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Підлісний Максим УПП Хмельницький 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Паляниця Антон Ротор 1
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 1
Понятовський Микола ФК “М’ясний маркет” 1
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 1
Романов Владислав Beerloga-Облавтодор 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1
Садовник Богдан ФК “М’ясний маркет” 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1
Слободян Андрій Ракета 1
Сметана Дмитро Локомотив 1
Снігур Андрій ККФА-REDMION 1
Стадніченко Ігор Епіцентр-К 1
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Щесневич Богдан АУДІ 1

ДИВІЗІОН 3. 

Гравець Команда Голи З пен.
Трембач Іван МобіФренд 16
Шперчук Дмитро МЕНС 12
Вакух Олег Олегович МобіФренд 10
Гавенко Назар АВІАТОР 9
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 9
Коратач Едуард АВІАТОР 9
Стець Андрій Ковчег 9
Дурдас Андрій Лунтік 8
Кіут Ерік МЕНС 8
Ясінський Дмитро Лунтік 8
Вакух Дмитро МобіФренд 7
Попов Максим ЦЕНТР 13 7
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 7
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 7
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 6
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 6
Зенін Владислав ФК “Компанія” 6
Куречко Вадим Ковчег 6
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 6
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 6
Пляхимович Віталій ЦЕНТР 13 6
Полікевич Богдан Лунтік 6
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 6
Таєнчук Владислав АВІАТОР 6
Чайковський Сергій ФК “Компанія” 6
Шаварський Віталій МобіФренд 6
Душа Артур ЗАЛІВ 10 5
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 5
Шевчук Олександр АВІАТОР 5
Бойко Олег Ковчег 4
Босак Вадим ФК “ЕкоАльт” 4
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4
Колісник Іван НОВАВЕТ 4
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 4
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 4
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 4
Ільчишин Влад МФК “Тайфун” 3
Бантус Сергій Diamant 3
Басараба Денис НОВАВЕТ 3
Беляк Павло Diamant 3
Берлов Максим МФК “Тайфун” 3
Босак Максим НОВАВЕТ 3
Галак Олександр Diamant 3
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 3
Козубович Тарас МЕНС 3
Коротинський Сергій ФК “Компанія” 3
Коцман Петро МобіФренд 3
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 3
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 3
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 3
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 3
Сідорчук Владислав АВІАТОР 3
Стеценко Богдан ЗАЛІВ 10 3
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 3
Сухар Андрій НОВАВЕТ 3
Харчук Назар НОВАВЕТ 3
Юрах Юрій МЕНС 3
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 3
Ісхаков Ігор ФК “ЕкоАльт” 2
Андрєєв Олександр МЕНС 2
Антонов Олександр ФК “Компанія” 2
Архіпов Віталій Diamant 2
Барабаш Андрій МФК “Тайфун” 2
Басараба Назарій НОВАВЕТ 2
Голов Сергій “ТОВТРИ” 2
Гоцалюк Іван Фахівець-Лідер-Амор 2
Дідичук Максим Diamant 2
Драпак Микола НОВАВЕТ 2
Журавель Леонід ЦЕНТР 13 2
Коваленко Михайло Фахівець-Лідер-Амор 2
Кухар Денис НОВАВЕТ 2
Кучер Андрій Лунтік 2
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Лень Сергій Лунтік 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Мельник Максим Максимович СК “Сокіл-2” 2
Миронюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Моцний Юрій Diamant 2
Никонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Охоцький Назарій Лунтік 2
Петреченко Микола Лунтік 2
Пробитий Богдан Ковчег 2
Стасюк Кирило СК “Сокіл-2” 2
Шадрін Євген ФК “Компанія” 2
Шаховал Олександр ЦЕНТР 13 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1
Алексіїв Дмитро МФК “Тайфун” 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Везнюк Максим Лунтік 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Гілюк Олександр МЕНС 1
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Дзюбак Микола “ТОВТРИ” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Клапченко Роман “ТОВТРИ” 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Король Іван ФК “Сокіл-Тірас” 1
Косецький Микола “ТОВТРИ” 1
Котик Едуард АВІАТОР 1
Ліпський Микола “ТОВТРИ” 1
Лозіцький Андрій ФК “Сокіл-Тірас” 1
Мандрик Сергій МФК “Тайфун” 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Музика Юрій ФК “ЕкоАльт” 1
Онісьєв Євген Diamant 1
Остафічук Дмитро Лунтік 1
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1
Павлюк Євген МЕНС 1
Першин Назар СК “Сокіл-2” 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Попельнюк Артем АВІАТОР 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Рочняк Валентин ФК “Сокіл-Тірас” 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 1
Тимощук Максим НОВАВЕТ 1
Трофанюк Сергій ФК “ЕкоАльт” 1
Трохимчук Олександр МФК “Тайфун” 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Хомич Артем Фахівець-Лідер-Амор 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Ярмолюк Олександр АВІАТОР 1
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 1 (1)

ДИВІЗІОН 4

Гравець Команда Голи З пен.
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 22 (1)
Познанський Дмитро TAD 20
Дрезналь Кіріл Ветеран 19
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 17
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 14
Земок Олександр FC “ASTRUM” 13 (1)
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 12
Барабаш Денис TAD 12
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 12
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 11
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 11
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 11
Гранатович Назарій АДВОКАТ 10
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 10
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 9
Голова Сергій АДВОКАТ 9
Батько Андрій NETiP-Патріоти 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 8
Остапов Вадим АДВОКАТ 8
Сендель Олексій Ветеран 8
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 7
Кравець Артем Royal Palace 7
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 7
Соловей Роман Ветеран 7
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 7
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 7 (2)
Вороністий Владислав Royal Palace 6
Добротвор Валентин TAD 6
Крохан Вадим Ветеран 6
Федоров Антон Ветеран 6
Щербатюк Вадим TAD 6
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 5
Падневич Володимир NETiP-Патріоти 5
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 5
Сич Максим ХФК “Давид” 5
Шаравара Ігор ФК “Нева” 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 5
Біленький Віталій ФК “Нева” 4
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 4
Волощук Андрій BRILLIANT 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 4
Савчук Олександр NETiP-Патріоти 4
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 4
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 3
Баситюк Роман Royal Palace 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 3
Гула Вадим ФК “Нева” 3
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 3
Сабуняк Роман Royal Palace 3
Сакала Максим ФК “Нева” 3
Сергєєв Лев Ветеран 3
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 3
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Анікін Іван Royal Palace 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Вайнман Ілля Ветеран 2
Вдовин Олексій TAD 2
Власенко Андрій ХФК “Давид” 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Земляков Олександр NETiP-Патріоти 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Мацеплюк Олег TAD 2
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 2
Розгон Сергій Ветеран 2
Смаглюк Юрій NETiP-Патріоти 2
Терлецький Павло TAD 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Фрединський Святослав NETiP-Патріоти 2
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 2
Шандига Павло FC “ASTRUM” 2
Яржемський Іван TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Борисюк Олександр Ветеран 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Головатий Віталій NETiP-Патріоти 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Жилкін Нікіта BRILLIANT 1
Зарванський Віталій Royal Palace 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Король Орест ФК “Нева” 1
Ліщук Віталій Royal Palace 1
Лазарчук Богдан Ветеран 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 1
Михайлов Юрій NETiP-Патріоти 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 1
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1
Рогальський Андрій ФК “Нева” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1

ДИВІЗІОН 5

Гравець Команда Голи З пен.
Модулев Віталій FC Aristocrats 10
Мельник Максим Поділля Метиз 10 (1)
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 9
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 8
Молодих Сергій Фортуна 8
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 7
Кейлик Денис ФК Лицарі 7
Корженівський Богдан Vavilon 7
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 7
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 7
Вівсянко Руслан Гладіатор 6
Гаман Денис Vitagro 6
Давидов Артем Vavilon 6
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Лях Ігор Vavilon 6
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 6
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 5
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 5
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 5
Загродський Сергій Поділля Метиз 5
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 5
Кордонець Дмитро Фортуна 5
Мощанець Дмитро Vitagro 5
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 5
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Пухтяр Денис Фахівець 5
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 5
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 5
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 5
Хлопонін Андрій Фахівець 5
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 5
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 4
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 4
Бабій Євген “СКОРПІОН” 4
Бобік Андрій Фахівець 4
Давидов Ярослав ЛіонВСП 4
Капатинський Тімур Поділля Метиз 4
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 4
Курлов Даніл ЛіонВСП 4
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 4
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 4
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 4
Осяк Богдан Гладіатор 4
Попович Владислав FC SHARK 4
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 4
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 4
Савчук Ерік ФК Лицарі 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 4
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 3
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 3
Бородій Дмитро Поділля Метиз 3
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Голюк Олександр ФК “Сталь” 3
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 3
Гуйван Іван Nova Ushytsia 3
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 3
Козар Іван ФК “Лісоводи” 3
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 3
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 3
Надольний Назар Vitagro 3
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 3
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Плакса Євген Фахівець 3
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 3
Рапацький Євгеній COMING SOON 3
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Тимосевич Вадим Фахівець 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 3
Шапельський Владислав COMING SOON 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 3
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 2
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 2
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Боднар Микола Поділля Метиз 2
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Бурка Остап FC Aristocrats 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Ваховський Олексій FC Aristocrats 2
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 2
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 2
Воловик Валентин Фахівець 2
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 2
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 2
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Грицаєв Тарас Весела Підкова 2
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Дяк Богдан ФК “Сталь” 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 2
Кірик Ігор DARK HORSE 2
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 2
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошовський Володимир Поділля-АТО 2
Курманський Олексій АІЩДІШ 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Мазур Назар МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 2
Мельник Артем DARK HORSE 2
Мельник Владислав Фортуна 2
Мельник Сергій МФК “БУГ” 2
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 2
Мотичко Максим Nova Ushytsia 2
Мощанець Павло Vitagro 2
Науменко Руслан Фортуна 2
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 2
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 2
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 2
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Скринник Кирил Весела Підкова 2
Скрябін Євген Vitagro 2
Смішно Олександр Поділля-АТО 2
Станкевич Ярослав FC SHARK 2
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Ткачук Дмитро ТГ Наркевичі 2
Топільчук Андрій Поділля-АТО 2
Трепез Олександр ФК “Сталь” 2
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 2
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 2
Ясенко Дмитро Весела Підкова 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 1
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Білик Денис Гладіатор 1
Багрій Вадим FC Aristocrats 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Балан Віталій Melix-Заслучненська ТГ 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Булинін Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власюк Артем “Престиж-Авто” 1
Волянський Артем FC SHARK 1
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Гончар Максим FC ADRENALINE MK 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 1
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 1
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Дідух Ярослав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 1
Дроваль Віталій Vitagro 1
Дубовий Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Душа Денис FC SHARK 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 1
Казва Олександр DARK HORSE 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Кожелюк Віталій Vitagro 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Коник Віталій FC ADRENALINE MK 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кривий Ігор МФК “БУГ” 1
Кричківський Андрій ЛіонВСП 1
Крук Олександр COMING SOON 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Літинський Владислав COMING SOON 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Міль Роман Гладіатор 1
Магеляс Владислав ФК Лицарі 1
Марущак Віталій Фахівець 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Мостепанюк Юрій Nova Ushytsia 1
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 1
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Романов Михайло Фортуна 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 1
Семенчук Богдан FC SHARK 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Богдан COMING SOON 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 1
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Турчин Андрій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Федорчук Андрій Поділля Метиз 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Чернецький Артур Лук’янівська 1
Шанін Володимир FC ADRENALINE MK 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 1
Шматлай Костянтин COMING SOON 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ.

Гравец Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро TAD 8
Тимосевич Вадим Фахівець 8
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 6
Дрезналь Кіріл Ветеран 6
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 6
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Дурдас Андрій Лунтік 5
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 5
Шматлай Костянтин COMING SOON 5
Барабаш Денис TAD 4
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 4
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Колісник Іван НОВАВЕТ 4
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4 (1)
Білик Денис Гладіатор 3
Гаман Денис VITAGRO 3
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 3
Горобець Вадим АУДІ 3
Гранатович Назарій АДВОКАТ 3
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 3
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 3
Корженівський Богдан Vavilon 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Осяк Богдан Гладіатор 3
Павлюк Євген МЕНС 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Скринник Кирил Весела Підкова 3
Стець Андрій Ковчег 3
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 3
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 3
Ясінський Дмитро Лунтік 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 2
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 2
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 2
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 2
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Вдовин Олексій TAD 2
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 2
Волошин Дмитро Весела Підкова 2
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 2
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Дикий Олександр Ракета 2
Дияк Олександр Епіцентр-К 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Кіут Ерік МЕНС 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 2
Кисіль Павло DARK HORSE 2
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Козубович Тарас МЕНС 2
Коратач Едуард АВІАТОР 2
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Лисий Зореслав ФК “Компанія” 2
Міль Роман Гладіатор 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 2
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Плакса Євген Фахівець 2
Пухтяр Денис Фахівець 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 2
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 2
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Тимощук Максим НОВАВЕТ 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 2
Федоров Антон Ветеран 2
Хажинський Назар Фахівець 2
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Шевчук Андрій DARK HORSE 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Галюк Василь АДВОКАТ 2 (1)
Семенчук Богдан FC SHARK 2 (2)
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 1
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Ільніцький Віктор Локомотив 1
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Антонов Олександр ФК “Компанія” 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Білань Ігор ФК Нива Летичів 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Бантус Сергій Diamant 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 1
Беляк Павло Diamant 1
Берест Михайло Локомотив 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 1
Бойко Олег Ковчег 1
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1
Босак Максим НОВАВЕТ 1
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег Борисович МобіФренд 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Власов Юрій ФК “Компанія” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 1
Гловіцький Дмитро VITAGRO 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Голюк Олександр ФК “Сталь” 1
Гончаров Аркадій МФК “Тайфун” 1
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Григоренко Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Грицаєв Тарас Весела Підкова 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 1
Гула Вадим ФК “Нева” 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 1
Дорошенко Олексій Ветеран 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 1
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Закреницький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Зелінський Денис ФК “ITA-TOOLS” 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Карачун Максим АУДІ 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Касперський Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Кащен Тимур СК “Сокіл-2” 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 1
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 1
Кожелюк Віталій VITAGRO 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Косар Богдан “Олімп” ( Деражня) 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 1
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 1
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 1
Малюта Дмитро Лук’янівська 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Мельник Артем DARK HORSE 1
Мельник Максим Поділля Метиз 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 1
Моцний Юрій Diamant 1
Музика Юрій ФК “ЕкоАльт” 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Олянюк Мар’ян “ТОВТРИ” 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Остапов Вадим АДВОКАТ 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Палійчук Валентин МЕНС 1
Першиков Ілля АУДІ 1
Петрук Євген АУДІ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пугайчук Дмитро Nova Ushytsia 1
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Рибак Андрій Diamant 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 1
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1
Сідорчук Владислав АВІАТОР 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1
Савчук Віктор АУДІ 1
Сакала Максим ФК “Нева” 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 1
Свередюк Дмитро АУДІ 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сендель Олексій Ветеран 1
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Сядро Максим ФК “ЕкоАльт” 1
Таєнчук Владислав АВІАТОР 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тихонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Шапельський Владислав COMING SOON 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 1
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 1
Шперчук Дмитро МЕНС 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Щербатюк Вадим TAD 1
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 (1)

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here