Перелік дискваліфікованих гравців

0
623

Перелік гравців та представників команд, які через отримані дискваліфікації пропускають матчі ПРЕМІУМ-ЛІГИ 3-4 лютого: 

Дивізіон 1

Вадим Слівінський (Конфермат) – 15-ий тур

Андрій Дурда (Алмаз) – 15-ий тур

Максим Бернада (Інтерпродсервіс) – 15-ий тур

Дмитро Гурин (Інтерпродсервіс) – 15-ий тур

Олег Тринадцятко (Кардіфф) – 15-ий тур

Віталій Семенчук (Кардіфф) – 15-ий тур

Владислав Олійник (Кардіфф) – 15-ий тур

Іван Ліщук (Алмаз) – 15-ий тур

Сергій Голов (президент команди WOODMALL-FEMIDA) – 15-ий тур

Дивізіон 2

Роман Кравчук (ДЮСШ-1 Будівельний Альянс Груп) – 15-ий тур

Володимир Студенець (Ауді) – 15-ий тур та фінал Кубку Ліги 

Максим Єдинак (Локомотив) – 15-ий тур та фінал Кубку Ліги

Роман Гончарський (ФК ЮАН) – 15-ий тур

Ігор Сурник (Тепловик) – 15-ий тур

Андрій Цибуля (Атлетик Ceresit PRO) – 15-ий тур

Олександр Камінський (Ротор) – 15-ий тур

Денис Мерека (УПП Хмельницький)- 15-ий тур

Дивізіон 3

Дмитро Лавров (ЗАЛІВ10) – 15-ий тур

Артур Душа (ЗАЛІВ10) – 15-ий тур

Сергій Голов (Товтри) – 15-ий тур

Олег Суєцький (ФК Сокіл-Тірас) – 15-ий тур

Сергій Ковальчук (ЕкоАльт) – 15-ий тур 

Олександр Фордзюн (Товтри) – 15-ий тур

Дивізіон 4

Сергій Дудар (тренер команди Нева) – 15-ий тур

Дмитро Тєбєнєв (Нева) – 15-ий тур

Юрій Кудрик (ФК Подільський Кремінь) – 15-ий тур

Дмитро Сторожук (FC ADRENALINE) – 15-ий тур

Борис Ведмедюк (FC ADRENALINE) – 15-ий тур

Нікіта Жилкін (Brilliant) – 15-ий тур

Денис Барабаш (TAD) – 15-ий тур

Дивізіон 5

Сергій Пасічник (Гладіатор) – 3-ий тур Кубку ТМ Родинна пасіка Гавага

Руслан Вівсянко (Гладіатор) – 3-ий тур Кубку ТМ Родинна пасіка Гавага

Ярослав Соловей (МФК Та Ти Шо) – 3-ий тур Кубку ТМ SGK_1

Богдан Корженівський (Vavilon) – 1-ий тур Кубку Нескорених

Микола Алексєєв (Кристал) 1/4 фіналу плей-офф

Володимир Студенець (СуперСіп) – 2, 3-ій тури Кубку ГРК Південна Брама

Віктор Токарчук (Престиж-Авто) – 1-ий тур Кубку Нескорених

Микола Лисецький (ФК Нива Летичів) – 1/4 фіналу плей-офф

Максим Куцак – 1-ий тур Кубку Нескорених

Олександр Михайлюк (ФК Сталь) – 3-ий тур Кубку ТМ Helpix

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here