Перелік дискваліфікованих гравців

0
534
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Перелік гравців та представників команд, які через отримані дискваліфікації пропускають матчі ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу 24-25 лютого:
Дивізіон 1
Володимир Нагорняк (Прикордонник) – 3-й тур Кубку Виклику
Данііл Шкодяк (WOODMALL-Femida) – 1-й тур Кубку Поділля
Сергій Голов (президент команди WOODMALL-Femida) – 1-й тур Кубку Поділля
Максим Гарбар (Інтерпродсервіс) – 1-й тур Кубку Поділля
Дмитро Гурин (Інтерпродсервіс) – 1-й тур Кубку Поділля
Ігор Бойчук (Інтерпродсервіс) – 1-й тур Кубку Поділля
Віктор Власов (тренер команди Конфермат) – 1-й тур Кубку Поділля
Сергій Якобчук (КАЗ) – 3-й тур Кубку Виклику

Дивізіон 2
Максим Єдинак (Локомотив) – 1/2 фіналу плей-офф, матч 1
Ігор Сурник (Тепловик) – 3-й тур Кубку Виклику
В’ячеслав Ковальчук (Олімпік AskoArt) – Кубок Престижу
Микола Савлук (Олімпік AskoArt) – Кубок Престижу
Віталій Столяр (ФК ЮАН) – Кубок Престижу
Олег Біляк (Олімп Деражня) – 1-й тур Кубку Поділля
Олег Овчинніков (Епіцентр-К) – 1-й тур Кубку Поділля
Віктор Власов (тренер команди Епіцентр-К) – 1-й тур Кубку Поділля

Дивізіон 3
Сергій Голов (Товтри) – 3-й тур Кубку Виклику
Роман Ладунець (МобіФренд) – 1-й тур Кубку Поділля
Богдан Капелюх (Авіатор) – 1-й тур Кубку Поділля
Олександр Швалюк (Авіатор) – 1-й тур Кубку Поділля
Віктор Павлюк (Менс) – 1-й тур Кубку Поділля
Олег Суєцький (ФК Сокіл-Тірас) – Кубок Престижу
Олександр Никонюк (ЕкоАльт) – 3-й тур Кубку Виклику
Максим Масловський (ЕкоАльт) – 3-й тур Кубку Виклику

Дивізіон 4
Дмитро Тєбєнєв (Нева) – 3-й тур Кубку Виклику
Юрій Кудрик (ФК Подільський Кремінь) – 3-й тур Кубку Виклику
Олег Мацеплюк (TAD) – 1/2 фіналу плей-офф, матч 1
Дмитро Пасечник (ФК Подільський Кремінь) – 3-й тур Кубку Виклику
Віктор Власов (Ветеран) – 1/2 фіналу плей-офф, матч 1
Олександр Сорока (Інкогніто) – 1-й тур Кубку Поділля
Денис Деркач (ФК Олімп Солобківці) – 3-й тур Кубку Виклику
Андрій Самсонов (Інкогніто) – 1-й тур Кубку Поділля

Дивізіон 5
Микола Алексєєв (Кристал) – 1-й тур Кубку Поділля
Олексій Мусатов (Поділля-Метиз) – 1/2 фіналу плей-офф, матч 2
Андрій Олійник (ФК Нива Летичів) – 1/2 фіналу плей-офф, матч 2
Юрій Головко (Дует+) – 1-й тур Кубку Поділля
Віталій Слободян (Прогрес-В) – 1-й тур Кубку Поділля

Кубок 5 Дивізіону
Вадим Чернов (Престиж-Авто) -2-й тур
Мирослав Сірук (ФК Меджибіж) – 2-й тур

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here