Перелік дискваліфікованих гравців

0
463
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

Список гравців, які через отримані дисциплінарні санкції у попередніх матчах Преміум-ліги та дискваліфікації згідно регламенту пропускають 6-й тур Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років⤵️

Преміум-ліга з футзалу на 25.11.23 (особи, що пропускають)

Дивізіон 2

Валентин Гнатюк (ККФА-REDMION) 0/4
Михайло Ліхновський (Тепловик) 0/5
Андрій Петричук (ФК М’ясний маркет) 3/4
Дмитро Фют (Ротор) 2/8

Дивізіон 3

Назар Басараба (НОВАВЕТ) 0/1
Максим Железнов (ЗАЛІВ10) 1/4
Максим Задерейко (Ковчег) 6/8
Іван Король (Сокіл-Тірас) 0/3
Андрій Кучер (Лунтік) 0/5
Максим Лемешко (НОВАВЕТ) 0/3
Сергій Юзвак (Менс) 0/12

Дивізіон 4

Андрій Гуцал (ФК Олімп Солобківці) 0/8
Олександр Костишен (ФК Подільський Кремінь) 6/7

Дивізіон 5

Дмитро Калиновський (ФК Гвардія) 1/4
Віктор Мойсюк (Поділля-АТО) 0/1
Сергій Пасічник (Гладіатор) 2/4
Олексій Ярощук (Гладіатор) 0/3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here