Перелік порушників усіх дивізіонів

0
188

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

ДИВІЗІОН 1*. Грубіяни

Игрок Команда КК ЖК КК*5+ЖК
Андрушко Віталій Алмаз 1 0 5
Борис Денис ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1 0 5
Лабенський Ігор ФГ “КОСВО” 1 0 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 3 3
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 3 3
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 3 3
Собко Ростислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 3 3
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 3 3
Якобчук Сергій КАЗ 0 3 3
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 2 2
Волошин Олександр Алмаз 0 2 2
Гребенюк Олег FC “Woodmall-Femida” 0 2 2
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 0 2 2
Диняк Тимофій Кардіфф 0 2 2
Замогильний Олександр Алмаз 0 2 2
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 2 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 2 2
Тринадцятко Олег Кардіфф 0 2 2
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 0 2 2
Чепурний Андрій ДБК 0 2 2
Юрко Петро Кардіфф 0 2 2
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 0 1 1
Бігун Михайло Алмаз 0 1 1
Бартошук Андрій КАЗ 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Василів Тарас Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Гизлик Олександр Кардіфф 0 1 1
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 1 1
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Донець Єгор ФК “Helpix” 0 1 1
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Жилкін Нікіта ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Караім Андрій FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Кручек Богдан ФК “Helpix” 0 1 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 1 1
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Мельник Максим Олегович КАЗ 0 1 1
Мельник Тарас Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 0 1 1
Микитюк Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Михайлов Олександр Алмаз 0 1 1
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Мосейко Олег ДБК 0 1 1
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 0 1 1
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пилипюк Богдан КАЗ 0 1 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 1 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Рижук Степан КАЗ 0 1 1
Самонов Ігор Алмаз 0 1 1
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Сергійчук Юрій ДБК 0 1 1
Сичов Захар Кардіфф 0 1 1
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 0 1 1
Скромінський Богдан FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Степанюк Костянтин МФК “URBAN” 0 1 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Фещук Максим КАЗ 0 1 1
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Царинний Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Шеремета Тимофій Алмаз 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1

ДИВІЗІОН 2. Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1 2 7
Єдинак Максим Локомотив 1 1 6
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 1 1 6
Дмитришен Богдан “Олімп” ( Деражня) 1 1 6
Слободян Андрій Ракета 1 1 6
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1 1 6
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1 0 5
Пелишко Олег УПП Хмельницький 1 0 5
Петричук Андрій ФК “М’ясний маркет” 1 0 5
Рудий Борис Ротор 1 0 5
Стрілець Володимир Ракета 1 0 5
Фют Дмитро Ротор 1 0 5
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 0 3 3
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 2 2
Горобець Вадим АУДІ 0 2 2
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 0 2 2
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 2 2
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 0 2 2
Мостовий Іван Епіцентр-К 0 2 2
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 2 2
Паляниця Антон Ротор 0 2 2
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 0 2 2
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 0 2 2
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 2 2
Савчук Павло АУДІ 0 2 2
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Соловей Богдан Локомотив 0 2 2
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 2 2
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 0 2 2
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 0 2 2
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 0 2 2
Ільков Дмитро Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Ільніцький Віктор Локомотив 0 1 1
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Біляк Олег “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Блажко Микола “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 1 1
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Бриндак Денис ТЕПЛОВИК 0 1 1
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 0 1 1
Васильчишин Олександр ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 0 1 1
Величко Ігор “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Власов Віктор Епіцентр-К 0 1 1
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Гуменний Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Дідора Павло Епіцентр-К 0 1 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 1 1
Дзерве Ілля ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Дикий Олександр Ракета 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Коренков Роман Локомотив 0 1 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Мегик Владислав Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Першиков Ілля АУДІ 0 1 1
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 1 1
Прокопчук Вадим Локомотив 0 1 1
Романов Дмитро “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Сікора Вадим Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Сас Артем ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Сиворог Сергій Ракета 0 1 1
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 0 1 1
Сметана Дмитро Локомотив 0 1 1
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 0 1 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Туз Сергій Ротор 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Цибуля Андрій ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Чабан В’ячеслав Ротор 0 1 1
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 0 1 1
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 0 1 1
Яновий Сергій “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Яремчук Андрій Ротор 0 1 1

ДИВІЗІОН 3 . Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Кучер Андрій Лунтік 1 1 6
Шилов Артем Фахівець-Лідер-Амор 1 1 6
Басараба Назарій НОВАВЕТ 1 0 5
Вавілов Максим Diamant 1 0 5
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1 0 5
Душа Артур ЗАЛІВ 10 1 0 5
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 1 0 5
Король Іван ФК “Сокіл-Тірас” 1 0 5
Лемешко Максим НОВАВЕТ 1 0 5
Лень Сергій Лунтік 1 0 5
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1 0 5
Михайлов Павло ЗАЛІВ 10 1 0 5
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1 0 5
Палійчук Валентин МЕНС 1 0 5
Юзвак Сергій МЕНС 1 0 5
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 0 3 3
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 0 3 3
Берлов Максим МФК “Тайфун” 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Вакух Олег Олегович МобіФренд 0 2 2
Гоцалюк Іван Фахівець-Лідер-Амор 0 2 2
Короїд Олександр ЦЕНТР 13 0 2 2
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 2 2
Стрельченко Павло ФК “Сокіл-Тірас” 0 2 2
Тимощук Максим НОВАВЕТ 0 2 2
Трембач Іван МобіФренд 0 2 2
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 0 2 2
Андрєєв Олександр МЕНС 0 1 1
Архіпов Віталій Diamant 0 1 1
Бантус Сергій Diamant 0 1 1
Басараба Денис НОВАВЕТ 0 1 1
Беляк Павло Diamant 0 1 1
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 0 1 1
Босак Вадим ФК “ЕкоАльт” 0 1 1
Везнюк Максим Лунтік 0 1 1
Власов Юрій ФК “Компанія” 0 1 1
Гавенко Назар АВІАТОР 0 1 1
Галкін Ігор Лунтік 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голов Сергій “ТОВТРИ” 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Дідичук Максим Diamant 0 1 1
Дзюбак Микола “ТОВТРИ” 0 1 1
Ердоган Артем Ковчег 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Кіут Ерік МЕНС 0 1 1
Клапченко Роман “ТОВТРИ” 0 1 1
Князь Андрій ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Козубович Тарас МЕНС 0 1 1
Колісник Іван НОВАВЕТ 0 1 1
Коратач Едуард АВІАТОР 0 1 1
Коротинський Сергій ФК “Компанія” 0 1 1
Котик Едуард АВІАТОР 0 1 1
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лазаренко Михайло ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Леонов Олександр Ковчег 0 1 1
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 0 1 1
Лисий Зореслав ФК “Компанія” 0 1 1
Мандрик Сергій МФК “Тайфун” 0 1 1
Миронюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 0 1 1
Мороз Геннадій ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Моцний Юрій Diamant 0 1 1
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Сідорчук Владислав АВІАТОР 0 1 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 0 1 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 0 1 1
Семенюк Іван МЕНС 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Компанія” 0 1 1
Трофанюк Сергій ФК “ЕкоАльт” 0 1 1
Харчук Назар НОВАВЕТ 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 0 1 1
Юрах Юрій МЕНС 0 1 1
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 0 1 1
Ярмолюк Олександр АВІАТОР 0 1 1

ДИВІЗІОН 4. Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 1 6
Лановий Анатолій Ветеран 1 1 6
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Рак Сергій TAD 1 0 5
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 1 0 5
Барабаш Денис TAD 0 2 2
Басистюк Едуард TAD 0 2 2
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 2 2
Король Орест ФК “Нева” 0 2 2
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Кравець Артем Royal Palace 0 2 2
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран 0 2 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Сакала Максим ФК “Нева” 0 2 2
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Анікін Іван Royal Palace 0 1 1
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Вдовин Олексій TAD 0 1 1
Волощук Андрій BRILLIANT 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Головатий Віталій NETiP-Патріоти 0 1 1
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 1 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Мацеплюк Олег TAD 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 1 1
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Познанський Дмитро TAD 0 1 1
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Савчук Олександр NETiP-Патріоти 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Федоров Антон Ветеран 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Шилов Юрій Royal Palace 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ. Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 1 0 5
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Дикий Олександр Ракета 1 0 5
Лень Сергій Лунтік 1 0 5
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1 0 5
Стрілець Володимир Ракета 1 0 5
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1 0 5
Феринський Ігор Фортуна 1 0 5
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Барабаш Денис TAD 0 1 1
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 1 1
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Власюк Артем “Престиж-Авто” 0 1 1
Воловецький Ростислав МобіФренд 0 1 1
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 0 1 1
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Голка Дмитро Гладіатор 0 1 1
Грищук Бронислав ТГ Наркевичі 0 1 1
Гула Денис ТГ Наркевичі 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 0 1 1
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Дурдас Андрій Лунтік 0 1 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 0 1 1
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав ТЕПЛОВИК 0 1 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 0 1 1
Курманський Олексій АІЩДІШ 0 1 1
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 1 1
Левчук Богдан Smereka (Писарівка) 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Майдан Павло ХФК “Давид” 0 1 1
Марчук Антон Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Мельник Максим Поділля Метиз 0 1 1
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Мороз Геннадій ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Мотичко Максим Nova Ushytsia 0 1 1
Музиченко Олег ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Остафічук Дмитро Лунтік 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Петриковець Дмитро ЛіонВСП 0 1 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 0 1 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 0 1 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 0 1 1
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 0 1 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 0 1 1
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Янчук Олексій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Яремчук Андрій Ротор 0 1 1
Яржемський Іван TAD 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here