Преміум-ліга: анонс 2-ого туру у дивізіоні 3

0
287

В наступному турі нас чекають десять цікавих протистоянь у третьому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу.

Чи зможе реабілітуватися за втрату очок “Agora”, чи продовжать свою ходу фаворити, чого чекати від умовних “середнячків” і як стартують дебютанти? Питань перед початком 2-ого туру дуже багато. Про це та інше читайте в анонсі матчів від прес-служби Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група “А”

Rexsoft – Zooветпром-Ivet 02.06 НВК №10(2) 15.00

“Rexsoft” дебютує в чемпіонаті матчем проти автора чи не головної несподівнки першого туру. “Ветеринари” зуміли відібрати очки в одного із претендентів на нагороди за підсумками сезону (1:1 проти “Agora”). Тому очікуємо цікаве  й непередбачуване протистояння колективів, які полюбляють командну гру.

ДЮСШ№1- Фенікс – Agora 02.06 НВК №10(2) 13.00

Найбільш рогромної поразки у першому турі в дивізіоні 3 зазнали “феніксівці” (1:9 від “Моноліта”). Волею календаря команда знову протистоятиме одному з фаворитів сезону, який ще й буде по-спортивному злим через втрату очок. Тому номінальним господарям прийдеться досить нелегко, але припіднести несподіванку їм все ж під силу.

FURY – Моноліт 03.06 Парк Франка 17.00

Непросто буде і “FURY”, який провалив першу гру сезону (3:6 від “TEAM Lawyer’s”) і протистоятиме фавориту і поточному лідеру. Обидві команди полюбляють атакуючу гру. Тому, попри все протилежні результати 1-ого туру, чекаємо яскравго матчу, який має сподобатися вболівальникам

Вуд-Молл – TEAM Lawyer’s 03.06 Парк Франка 15.00

“Вуд-Молл” досить несподівано зумів відібрати очки в сильного суперника (3:3 з “Раково-сіті”) і цілком міг розраховувати на перемогу, зважаючи на продемонстровану гру. Тому “TEAM Lawyer’s”, який ще тиждень тому виглядав би явним фаворитом пари, прийдеться докласти неймовірних зусиль, щоб продовжити переможну ходу.

Максимум – Раково-сіті 03.06 Парк Франка 16.00

Номінальні господарі у цій пару результативно і переможно розпочали сезон (7:1 проти ФК “ЛП”). А от “Раково-сіті”, як ми згадували, стартував не дуже вдало. Команди діють у досить схожих стилях і усе це має стати передумовою інтригуючого, яскравого і емоційного протистояння.

ФК “ЛП” – вихідний

Група “В”

Інкогніто – Дантист 02.06 НВК №10(2) 14.00

Обидві команди в 1-ому турі здобули схожі мінімальні перемоги. “Інкогніто” проявив характер і обіграв “Аванті” (4:3), а “Дантист” зміг дотиснути “Меблі-Лідер” (3:2). Тому перемога у цьому матчі буде важливою з турнірної точки зору. Невелику перевагу віддамо “Дантисту”. Але, якщо “зелено-білі” на чолі з Розуманом і Кукурудзою гратимуть розслаблено, “Інкогніто” цілком може покарати суперника.

Легіон – Меблі-Лідер 02.06 Парк Франка 19.00

“Легіон” захопив першу сходинку уже з першого туру, здолавши “Booster” (6:3). “Меблевики”, яки уже згадувалося, програли. Та все ж у кожної команди стоятиме одне завдання перемогти. Мейко з компанією захочуть закріпити успішний старт, а інші здобути першу вікторію.

Адвокат-Booster 02.06 Парк Франка 17.00

Підопічні Віктора Буткевича не дуже переконливо, але все таки переможно стартували матчем проти “Dark Horse” (4:2). Брати Дячки навпаки – цілком закономірно поступилися. Тому номінальні господарі будуть фаворитами пари. Але надто рано “списувати” “Booster”, який після провального матчу з рівним суперником може пофеєрити проти сильнішого опонента.

Алмаз – Dark Horse 02.06 Парк Франка 16.00

“Алмазні” стали співавторами найбільш драматичного матчу 1-ого туру (5:5 із FC “Diamant”). Хоч вони і не програли, та все ж не надто задоволені стартом. Тому спробують не лише грою, а й результатом підтвердити статус одного з фаворитів групи. Чого чекати від їхнього суперника, попри уже проведений один матч, сказати важко. Команда досі відповідає своїй назві “темної конячки”.

Тепловик – FC «Diamant» 02.06 Парк Франка 18.00

Ще однією командою, яка поки не виходила на майданчик, стане “Тепловик”. Часто пізній дебют стає передумовою більшої заведеності на результат і приносить успіх. Тому FC “Diamant” доведеться нелегко. Особливо, зважаючи на молодість його гравців, що є передумовою для нестабільності.

Аванті – вихідний

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here