Перший воєнний чемпіонат: що нового і що змінилось? (ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ)

0
788

Напередодні старту розіграшу Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Спеціального призначення організатори турніру в особі Асоціації міні-футболу (футзалу) зіткнулися із необхідністю встановлення додаткових правил і обмежень, та внесення їх у Положення турніру та Дисциплінарний кодекс АМФФХО. Це пов’язано в першу чергу із безпековою ситуацією в країні, а також рівнем культури як гравців, так і представників команд. Про усі нововведення – більш детально у матеріалі нижче.

Загальні положення:

 1. Обов’язковою умовою участі команди у турнірі є наявність однакового комплекту ігрової форми (футболки, шорти, гетри).
 2. Команда внесена в календар першою вважається господарем матчу, відповідно і піклується про наявність додаткового комплекту форми задля уникнення конфліктних ситуацій.
 3. Рішення стосовно дискваліфікацій гравців регулюються нормами Дисциплінарного кодексу АМФФХО та приймаються КДК АМФФХО.
 4. За кожні 4 (чотири) “жовті” картки, отримані в різних матчах, гравець дискваліфіковується на 1 (один) матч.
 5. Обов’язковою умовою участі об’єднаних команд є присутність подвійної назви, а також мінімум 5 гравців із заявочного листа Преміум-ліги з міні-футболу-2021 із команди, з якою відбувається об’єднання, в офіційному заявочному листі на турнір. У разі невиконання цих вимог такі «об’єднані» команди до змагань не допускатимуться.
 6. Відповідальність за внесених (або невнесених) у рапорт арбітра і відповідні наслідки несуть виключно команди. У разі виникнення конфліктних ситуацій усі претензії до арбітрів, офіційних осіб чи організаторів не приймаються при розгляді даних питань Дисциплінарними органами КДК АМФФХО.

Правила і порядок проведення матчів під час «Повітряної тривоги»:

1. У разі оголошення «Повітряної тривоги» проведення матчів зупиняється, а  усі присутні особи за першим проханням офіційних осіб АМФФХО повинні  покинути майданчик.

2. Якщо повітряна тривога триватиме менше 30 хвилин – матч дограється  після її фактичного завершення.

3. У разі тривалості «Повітряної тривоги» більше 30 хв. матч, який повинен був  тривати у цей запланований час, буде дограватися на наступний тиждень,  раніше початку гри наступного туру.

4. Догравання перерваних матчів допустиме лише у тих самих складах (згідно  рапорту арбітра).

5. Результат матчу, який не був дограний через оголошення «Повітряної  тривоги» може бути зафіксований, як остаточний лише за письмовою згодою  обох команд, які брали в ньому участь.

6. При виникненні непередбачуваних ситуацій рішення щодо проведення  матчів приймає Оргкомітет.

Зміни та доповнення, які були внесені у Дисциплінарний кодекс АМФФХО:

 1. Розгляд звернень щодо неправомірних дисциплінарних санкцій
  гравцям\офіційним особам, а також проведення засідань Дисциплінарного
  комітету АМФФХО відбувається виключно у будні дні.
 2. У разі “матчевої” дискваліфікації (на певну кількість матчів) вона розповсюджується на усітурніри, які мають статус Благодійних (на період військового стану і не стосується офіційних змагань).
 3. У разі дискваліфікації на певний термін вона розповсюджується на весь період, передбачений рішенням КДК АМФФХО.

Зарахування технічної поразки команді-суперниці (-:+):

 1. За внесення до протоколу гри незаявленого або дискваліфікованого гравця (тренера) або не внесення до протоколу гри футболіста, який мав право приймати та приймав участь у грі. Підставою для розгляду даних питань КДК АМФФХО є рапорт арбітра, письмове звернення команди-суперниці (окрім команд, які не приймали участь у відповідній грі), або письмове звернення офіційних осіб матчу та АМФФХО.
 2. За участь в матчі сторонньої особи під прізвищем та ім’ям заявленого гравцями, а також за відмову у подібних випадків надати підтверджуючі документи КДК АМФФХО. Підставою для розгляду даних питань КДК АМФФХО є рапорт арбітра, письмове звернення команди-суперниці (окрім команд, які не приймали участь у відповідній грі), або письмове звернення офіційних осіб матчу та АМФФХО.

Нові покарання для гравців, керівників та офіційних осіб команд:

 1. За навмисний кидок елементом ігрової екіпіровки (гетрами, щитками, футболкою, шортами) чи іншими предметами в будь-яку особу (окрім арбітрів та офіційних осіб матчу), навмисний удар м’ячем в будь-яку особу – дискваліфікація на 7 ігор.
 2. За ненормативну лексику, образу, демонстрацію непристойних жестів в бік арбітрів та офіційних осіб після вилучення у матчі – додаткова дискваліфікація на 4 гри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here