Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: підсумки жеребкування + ВІДЕО

0
634

За його підсумками сформувався календар регулярного чемпіонату у кожній з Ліг

У четвер, 7-ого липня, у офісі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відбулося жеребкування календаря розіграшу Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення,  організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Почесну та відповідальну процедуру вже звично проводили куратор Преміум-ліги, Олександр Бондар, та пресаташе Асоціації, Олександр Таран.

Всього у змаганнях прийме участь 54 команди, які за рейтингом минулого сезону у Преміум-лізі з міні-футболу були розділені на 6 Ліг. У п’яти найсильніших з них зіграє по 8 команд, а у найнижчій – 14, розділених шляхом сліпого жеребкування на дві підгрупи.

У п’яти найсильніших Лігах система проведення турніру буде наступною. Спочатку команди проведуть регулярний чемпіонат, де зіграють між собою по колу, після чого будуть розділені на дві сітки. У “Верхню” потраплять команди, які фінішують на місцях з 1-ого по 4-е, після чого по олімпійській системі у плей-офф визначать імена чемпіона та призерів у серіях з одного матчу (у півфіналах між собою зіграють команди, які посіли місця 1-4, та 2-3, після чого їх переможці зійдуться у фінальній грі, а переможені – в поєдинку за 3-є місце). Схожа система буде й у “Нижній” сітці. Там у 1/2 фіналу між собою зіграють команди, які посіли місця 5-8, та 6-7, після чого їх переможці зійдуться у фінальній грі, а переможені – в поєдинку за 3-є місце. Таким чином, кожна команда гарантовано зіграє по 9 матчів у Першому воєнному чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення, а тривалість кожної гри становитиме 2 тайми по 25 хвилин “брудного” часу. Усі ігри турніру проходитимуть виключно у вихідні дні на відкритих майданчиках НВК №10 та СК ГУНП.

Додамо також, що обов’язковою умовою для участі команди у турнірі стане наявність однакового комплекту ігрової форми (футболки, шорти, гетри), а частина зібраних коштів під час змагань буде спрямована на адресну фінансову допомогу пораненим українським військовим.

Також нагадуємо представникам команд про обов’язковість подання до 9 липня включно на адресу [email protected] заявок в електронному вигляді. Крім того, безпосередньо перед першою грою потрібно надати заявки в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря. У разі невиконання цих вимог команди до ігор не допускатимуться. Внести у заявочний лист на турнір можна буде не більше 20 гравців. З яких у протокол на кожну гру на турнірі – не більше 14, а дозаявка гравців по ходу турніру буде заборонена.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

Склад учасників Ліги 1 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Хмельницькі делікатеси
2
Helpix
3
Динамо-ГУНП
4
WOODMALL-Femida
5
Конфермат-Епіцентр-К
6
FC AYAK-Прикордонник
7
Алмаз
8
МФК “URBAN”

Склад учасників Ліги 2 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Лунтік
2
Beerloga
3
Ауді
4
Кардіфф-Максимум
5
Менс
6
Інтерпродсервіс
7
Фахівець
8
ЕкоАльт

Склад учасників Ліги 3 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Ротор
2
Облавтодор
3
Зооветпром
4
Ковчег
5
МобіФренд
6
Тепловик
7
Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1
8
ZALIV 10

Склад учасників Ліги 4 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Атлетик-Ceresit PRO
2
Brilliant
3
УПП Хмельницький
4
Адвокат
5
Інкогніто
6
Vavilon
7
REDMION
8
ФК “Буд-Двір”

Склад учасників Ліги 5 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Royal Palace
2
SEBN UA
3
Нева
4
Dark Horse
5
МФК “Буг”
6
МФК “Сервіс-Буд”
7
Думка
8
ФК “Гвардія”

У Лізі 6 зіграє 14 команд, які шляхом “сліпого” жеребкування були розділені на дві підгрупи. За підсумками колового турніру, по чотири кращих з них продовжать боротьбу у плей-офф з одного матчу на усіх стадіях (1/4 фіналу, 1/2 фіналу, фінал та гра за 3-є місце). Переможені на стадії 1/4 фіналу за цією ж сіткою розіграють Кубок ЗСУ та підсумкові місця з 5-ого по 8-е, а команди, які не потраплять у плей-офф завершать турнір боротьбою у Кубку Єдності, де розіграють місця з 9-ого по 14-е. Тут представники групи “А” проведуть три матчі із представниками групи “В”, а результати усіх попередніх ігор між собою будуть враховані.

Склад підгруп Ліги 6 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років виглядає наступним чином:

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Торпедо
2
Astrum
3
ДБК
4
Сокіл-2
5
Карат MEBLI REMTION
6
Прикордонник-2
7
МФК “Лідер-Амор”

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Олімп
2
Евеліна
3
FC “ADRENALINE”
4
GC BARBERSHOP
5
ЗА-ЗУЛ
6
Прогрес-В
7
Фенікс

Сітка плей-офф у Лізі 6 формуватиметься за наступною схемою:

1/4 фіналу

  1. 1А – 4В
  2. 2В – 3А
  3. 2А – 3В
  4. 1В – 4А

1/2 фіналу

Переможці чвертьфіналів 1 та 2

Переможці чвертьфіналів 3 та 4

Матч за 3-є місце

Переможені у півфіналах

Фінал

Переможці півфіналів

А на завершення – надаємо Вашій увазі відеоверсію жеребкування календаря розіграшу Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення сезону 2022 років:

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here