Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 1/2 фіналу плей-офф у Лізі 1

0
105

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/2 фіналу плей-офф Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 1

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Богославський Андрій Helpix 11
Кручек Богдан Helpix 8
Калуков Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 6
Майко Олександр Helpix 6
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Кубик Олег Алмаз 4
Люблінський Артем МФК “URBAN” 4
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 4
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 4
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Сторожук Кирило МФК “URBAN” 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Фетько Олексій FC “AYAK-Прикордонник” 4
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 4
Шкрябець Сергій Helpix 4
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр-К 4 (1)
Ємаєв Євген Алмаз 3
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр-К 3
Веремчук Максим Конфермат-Епіцентр-К 3
Волошин Олександр Алмаз 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 3
Мельничук Андрій Конфермат-Епіцентр-К 3
Миронюк Ярослав Алмаз 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 3
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 3
Ситнік Олег МФК “URBAN” 3
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 3
Чуднов Вячеслав FC “AYAK-Прикордонник” 3
Шеремета Руслан WOODMALL-Femida 3
Альохін Вадим Конфермат-Епіцентр-К 2
Гресь Владислав МФК “URBAN” 2
Дикий Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 2
Калюжняк Денис WOODMALL-Femida 2
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 2
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Стрельцов Максим Helpix 2
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр-К 2
Храпач Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 2
Антонюк Володимир Конфермат-Епіцентр-К 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 1
Власов Віктор Конфермат-Епіцентр-К 1
Глаз Вадим FC “AYAK-Прикордонник” 1
Гноянко Євген FC “AYAK-Прикордонник” 1
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 1
Донець Єгор Helpix 1
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 1
Мельніков Володимир FC “AYAK-Прикордонник” 1
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 1
Михайленко Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Музичук Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Чиж Сергій Алмаз 1
Чорний Микита Helpix 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Ягозінський Андрій WOODMALL-Femida 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Дикий Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 1 3 8
Чуднов Вячеслав FC “AYAK-Прикордонник” 1 3 8
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 2 7
Кубик Олег Алмаз 1 1 6
Оніщук Максим Конфермат-Епіцентр-К 1 1 6
Слівінський Вадим Конфермат-Епіцентр-К 1 1 6
Соловей Олексій Helpix 1 1 6
Дияк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 1 0 5
Караім Андрій WOODMALL-Femida 1 0 5
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 1 0 5
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 4 4
Ємаєв Євген Алмаз 0 3 3
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 3 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Олексюк Сергій Алмаз 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 3 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 3 3
Чиж Сергій Алмаз 0 3 3
Власов Віктор Конфермат-Епіцентр-К 0 2 2
Волошин Олександр Алмаз 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 2 2
Калуков Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 0 2 2
Калюжняк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр-К 0 2 2
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Побережник Дмитро Helpix 0 2 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 2 2
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Шеремета Тимофій FC “AYAK-Прикордонник” 0 2 2
Альохін Вадим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 1 1
Веремчук Максим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Гноянко Євген FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 0 1 1
Донець Єгор Helpix 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Зданевич Степан FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Михайленко Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Михайленко Роман Helpix 0 1 1
Михайлов Олександр Алмаз 0 1 1
Музичук Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Сторожук Кирило МФК “URBAN” 0 1 1
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Слівінський Вадим (“Конфермат-Епіцентр-К”)

Дияк Олександр (“Конфермат-Епіцентр-К”)

Чуднов Вячеслав (FC “AYAK-Прикордонник”)

Соловей Олексій (“Helpix”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here