Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 1/2 фіналу плей-офф у Лізі 3

0
130

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/2 фіналу плей-офф Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 3

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Логвиненко Іван Ротор 7
Дашкевич Андрій Облавтодор 7 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Камінський Олександр Ротор 6
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 6
Чепурний Андрій Ротор 6
Шмаков Євген Ротор 6
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 5
Бантус Сергій Ковчег 5
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Колісник Іван Зооветпром 5
Кошельник Василь ZALIV 10 5
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 5
Поворознюк Богдан Ковчег 5
Трембач Іван МобіФренд 5
Бойко Олег Ковчег 4
Гуменчук Владислав ZALIV 10 4
Ковальчук Олександр Облавтодор 4
Підгорний Назар ZALIV 10 4
Кирилюк Владислав Зооветпром 4 (1)
Ахмедов Іван Тепловик 3
Вакух Олег МобіФренд 3
Душа Артур ZALIV 10 3
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 3
Святий Дмитро Ротор 3
Столяр Віталій МобіФренд 3
Тимощук Максим Зооветпром 3
Тодоренко Ігор Тепловик 3
Ясніцький Ярослав Облавтодор 3
Басараба Денис Зооветпром 2
Босак Максим Зооветпром 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Жидков Олег Тепловик 2
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 2
Задерейко Максим Ковчег 2
Ковальов Максим Облавтодор 2
Костишин Віталій Ротор 2
Мегик Владислав Облавтодор 2
Олійник Владислав Облавтодор 2
Підкамінський Микола Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 2
Розуман Андрій Тепловик 2 (1)
Авдєєв Дмитро Облавтодор 1
Альохін Андрій Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 1
Басараба Назарій Зооветпром 1
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 1
Григорук Максим Тепловик 1
Дяк Богдан Ротор 1
Качурка Ігор Ротор 1
Керничанський Владислав Облавтодор 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 1
Лісний Сергій Облавтодор 1
Максименко Денис Тепловик 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Прит Вадим Тепловик 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Романов Владислав Облавтодор 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стратійчук Анатолій Облавтодор 1
Талапчук Олександр ZALIV 10 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1
Шанчук Віталій Облавтодор 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лавров Дмитро ZALIV 10 2 0 10
Столяр Віталій МобіФренд 1 2 7
Душа Артур ZALIV 10 1 1 6
Маслієв Владислав ZALIV 10 1 0 5
Михайлов Павло ZALIV 10 1 0 5
Підгорний Назар ZALIV 10 1 0 5
Туз Сергій Ротор 1 0 5
Чепурний Андрій Ротор 1 0 5
Босак Максим Зооветпром 0 4 4
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 2 2
Ковальчук Олександр Облавтодор 0 2 2
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Поворознюк Богдан Ковчег 0 2 2
Потапов Олександр ZALIV 10 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Трембач Іван МобіФренд 0 2 2
Ярош Дмитро Тепловик 0 2 2
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 1 1
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Бантус Сергій Ковчег 0 1 1
Басараба Денис Зооветпром 0 1 1
Боднар Сергій Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 1 1
Бойко Олег Ковчег 0 1 1
Борис Денис Облавтодор 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 0 1 1
Дідичук Максим Ковчег 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром 0 1 1
Дяк Богдан Ротор 0 1 1
Железнов Максим ZALIV 10 0 1 1
Жидков Олег Тепловик 0 1 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Кирилюк Владислав Зооветпром 0 1 1
Кліщ Олександр Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 1 1
Ковальов Максим Облавтодор 0 1 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 1 1
Колісник Іван Зооветпром 0 1 1
Коцман Петро МобіФренд 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Максименко Денис Тепловик 0 1 1
Мегик Владислав Облавтодор 0 1 1
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 1 1
Олійник Владислав Облавтодор 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 0 1 1
Розуман Андрій Тепловик 0 1 1
Романюк Андрій МобіФренд 0 1 1
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шанчук Віталій Облавтодор 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Душа Артур (“ZALIV 10”)

Михайлов Павло (“ZALIV 10”)

Лавров Дмитро (“ZALIV 10”)

Туз Сергій (“Ротор”)

Босак Максим (“Зооветпром”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here