Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 3-ого туру у Лізі 6

0
193

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 3-ого туру Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 6

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Блажко Микола Олімп 5
Бевз Даніїл Сокіл-2 4
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 4
Біляк Олег Олімп 3
Габатель Сергій ДБК 3
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 3
Гуліватий Руслан Олімп 3
Долгуля Максим Фенікс 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 3
Коньков Іван Фенікс 3
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 3
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Стасюк Кирило Сокіл-2 3
Ходацький Данило Фенікс 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3 (1)
Бігун Михайло Торпедо 2
Бідюк Дмитро GC BARBERSHOP 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 2
Драчевський Денис ДБК 2
Кокіль Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Косяк Іван GC BARBERSHOP 2
Подлюк Андрій ДБК 2
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 2
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 2
Шуляк Ігор ДБК 2
Ягодзінський Віталій GC BARBERSHOP 2
Івановський Віталій Олімп 1
Балобанов Дмитро ДБК 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1
Белінський Микола Евеліна 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 1
Болдижев Данило Фенікс 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 1
Віт Артем Прогрес-В 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1
Власов Дмитро Сокіл-2 1
Гладиш Василь Торпедо 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Горбатюк Максим Торпедо 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 1
Дубовий Роман Торпедо 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Кореганов Іван ДБК 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Кривак Михайло Astrum 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Морочківський Олександр Олімп 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 1
Плосконос Микита GC BARBERSHOP 1
Романський Вадим Торпедо 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 1
Чернишин Назар ДБК 1
Чорний Максим ДБК 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 1
Ярош Вячеслав Олімп 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1 1 6
Бушко Ілля Прикордонник-2 1 0 5
Козак Дмитро Прикордонник-2 1 0 5
Мухін Микола Прогрес-В 1 0 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 1 0 5
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1 0 5
Ходацький Данило Фенікс 0 2 2
Івановський Віталій Олімп 0 1 1
Альміз Олександр Прогрес-В 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Васильчишин Олександр Евеліна 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гуліватий Руслан Олімп 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Долгуля Максим Фенікс 0 1 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 0 1 1
Кореганов Іван ДБК 0 1 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 0 1 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 0 1 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Мацигін Дмитро Торпедо 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Томчишин Богдан Торпедо 0 1 1
Федорович Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ростківський Ростислав (“Сокіл-2”)

Твердохліб Тарас (“Прогрес-В”)

Мухін Микола (“Прогрес-В”)

Нагорняк Віталій (“Прогрес-В”)

Бушко Ілля (“Прикордонник-2”)

Козак Дмитро (“Прикордонник-2”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here