Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 4-ого туру у Лізі 6

0
154

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 4-ого туру Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 6

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Драчевський Денис ДБК 7
Габатель Сергій ДБК 6
Блажко Микола Олімп 5
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 5
Долгуля Максим Фенікс 5
Коньков Іван Фенікс 5
Бевз Даніїл Сокіл-2 4
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 4
Ярош Вячеслав Олімп 4
Івановський Віталій Олімп 3
Біляк Олег Олімп 3
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 3
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 3
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 3
Гуліватий Руслан Олімп 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 3
Земок Олександр Astrum 3
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Ходацький Данило Фенікс 3
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 3
Шевчук Василь Торпедо 3
Шуляк Ігор ДБК 3
Ягодзінський Віталій GC BARBERSHOP 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3 (1)
Аношкін Іван Торпедо 2
Бігун Михайло Торпедо 2
Бідюк Дмитро GC BARBERSHOP 2
Балобанов Дмитро ДБК 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Белінський Микола Евеліна 2
Власов Дмитро Сокіл-2 2
Горбатюк Максим Торпедо 2
Донець Андрій Евеліна 2
Кокіль Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 2
Косяк Іван GC BARBERSHOP 2
Подлюк Андрій ДБК 2
Романський Вадим Торпедо 2
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 2
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 2
Баштанюк Сергій ДБК 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1
Бернада Максим Сокіл-2 1
Болдижев Данило Фенікс 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 1
Віт Артем Прогрес-В 1
Васильчишин Олександр Евеліна 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1
Гладиш Василь Торпедо 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 1
Дубовий Роман Торпедо 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Кореганов Іван ДБК 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Кривак Михайло Astrum 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Морочківський Олександр Олімп 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 1
Охмуш Михайло Торпедо 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 1
Плосконос Микита GC BARBERSHOP 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Самедінов Андрій Astrum 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 1
Чернишин Назар ДБК 1
Чорний Максим ДБК 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1 1 6
Брижак Віталій Торпедо 1 0 5
Бушко Ілля Прикордонник-2 1 0 5
Козак Дмитро Прикордонник-2 1 0 5
Мухін Микола Прогрес-В 1 0 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 1 0 5
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1 0 5
Івановський Віталій Олімп 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Долгуля Максим Фенікс 0 2 2
Федорович Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Ходацький Данило Фенікс 0 2 2
Альміз Олександр Прогрес-В 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Васильчишин Олександр Евеліна 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Драчевський Денис ДБК 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 0 1 1
Кореганов Іван ДБК 0 1 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 0 1 1
Кривак Михайло Astrum 0 1 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 0 1 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Мацигін Дмитро Торпедо 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Мусатов Олексій Евеліна 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Томчишин Богдан Торпедо 0 1 1
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Яновий Сергій Олімп 0 1 1
Ярош Вячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Твердохліб Тарас (“Прогрес-В”) – 5-ий тур.

Мухін Микола (“Прогрес-В”) – 5-ий та 6-ий тури.

Нагорняк Віталій (“Прогрес-В”) – 5-ий та 6-ий тури.

Бушко Ілля (“Прикордонник-2”) – 5-ий тур.

Козак Дмитро (“Прикордонник-2”) – 5-ий тур.

Брижак Віталій (“Торпедо”) – 5-ий тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here