Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 5-ого та 6-ого турів у Лізі 6

0
214

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 5-ого та 6-ого турів Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 6

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ярош Вячеслав Олімп 10
Блажко Микола Олімп 8
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 8
Драчевський Денис ДБК 8
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 7
Габатель Сергій ДБК 6
Коньков Іван Фенікс 6
Бевз Даніїл Сокіл-2 5
Гуліватий Руслан Олімп 5
Долгуля Максим Фенікс 5
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 5
Косяк Іван GC BARBERSHOP 5
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 5
Романський Вадим Торпедо 5
Земок Олександр Astrum 5 (1)
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 4
Бушко Ілля Прикордонник-2 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 4
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 4
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Ходацький Данило Фенікс 4
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 4
Шевчук Василь Торпедо 4
Івановський Віталій Олімп 3
Аношкін Іван Торпедо 3
Біляк Олег Олімп 3
Белінський Микола Евеліна 3
Віт Артем Прогрес-В 3
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 3
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 3
Дубовий Роман Торпедо 3
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 3
Морочківський Олександр Олімп 3
Ромасюков Артем Astrum 3
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 3
Шуляк Ігор ДБК 3
Ягодзінський Віталій GC BARBERSHOP 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3 (1)
Бігун Михайло Торпедо 2
Бідюк Дмитро GC BARBERSHOP 2
Балобанов Дмитро ДБК 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Баштанюк Сергій ДБК 2
Власов Дмитро Сокіл-2 2
Горбатюк Максим Торпедо 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Донець Андрій Евеліна 2
Кокіль Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Мустафін Павло GC BARBERSHOP 2
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 2
Подлюк Андрій ДБК 2
Самородов Артем Евеліна 2
Сампір Владислав Прикордонник-2 2
Чорний Максим ДБК 2
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 2
Ігнатов Вадим Прогрес-В 1
Альміз Олександр Прогрес-В 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1
Бернада Максим Сокіл-2 1
Боднар Нікіта Фенікс 1
Болдижев Данило Фенікс 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Васильчишин Олександр Евеліна 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1
Величко Ігор Олімп 1
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 1
Гладиш Василь Торпедо 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 1
Дмитришен Богдан Олімп 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Загоранський Максим Карат MEBLI REMTION 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Кореганов Іван ДБК 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Кривак Михайло Astrum 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Мацигін Дмитро Торпедо 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Мягкий Максим Олімп 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 1
Охмуш Михайло Торпедо 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Плосконос Микита GC BARBERSHOP 1
Романов Дмитро Олімп 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Самедінов Андрій Astrum 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 1
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION 1
Чернишин Назар ДБК 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1
Ярмощук Вадим Astrum 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Івановський Віталій Олімп 1 2 7
Бушко Ілля Прикордонник-2 1 1 6
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1 1 6
Брижак Віталій Торпедо 1 0 5
Врублевський Сергій Торпедо 1 0 5
Козак Дмитро Прикордонник-2 1 0 5
Кондратюк Євген Прогрес-В 1 0 5
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Мухін Микола Прогрес-В 1 0 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 1 0 5
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1 0 5
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Долгуля Максим Фенікс 0 2 2
Кривак Михайло Astrum 0 2 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Самсонов Андрій GC BARBERSHOP 0 2 2
Федорович Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Ходацький Данило Фенікс 0 2 2
Чаплінський Володимир Торпедо 0 2 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Альміз Олександр Прогрес-В 0 1 1
Аношкін Іван Торпедо 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Васильчишин Олександр Евеліна 0 1 1
Горбатюк Максим Торпедо 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Демидов Денис Олімп 0 1 1
Драчевський Денис ДБК 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 0 1 1
Кореганов Іван ДБК 0 1 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 0 1 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 0 1 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Мацигін Дмитро Торпедо 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Мусатов Олексій Евеліна 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нгуєн Конг Ханг Фенікс 0 1 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Солдатенко Михайло Фенікс 0 1 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Томчишин Богдан Торпедо 0 1 1
Хмелівський Олександр Astrum 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Яновий Сергій Олімп 0 1 1
Ярош Вячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Нагорняк Віталій (“Прогрес-В”)

Івановський Віталій (“Олімп”)

Врублевський Сергій (президент команди “Торпедо”)

Кондратюк Євген (“Прогрес-В”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here