Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після 7-ого туру у Лізі 1

0
139

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 7-ого туру Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 1

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Богославський Андрій Helpix 10
Кручек Богдан Helpix 8
Калуков Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 6
Майко Олександр Helpix 6
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Кубик Олег Алмаз 4
Люблінський Артем МФК “URBAN” 4
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Сторожук Кирило МФК “URBAN” 4
Фетько Олексій FC “AYAK-Прикордонник” 4
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 4
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр-К 3
Веремчук Максим Конфермат-Епіцентр-К 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 3
Ситнік Олег МФК “URBAN” 3
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 3
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 3
Чуднов Вячеслав FC “AYAK-Прикордонник” 3
Шеремета Руслан WOODMALL-Femida 3
Шкрябець Сергій Helpix 3
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр-К 3 (1)
Ємаєв Євген Алмаз 2
Альохін Вадим Конфермат-Епіцентр-К 2
Волошин Олександр Алмаз 2
Гресь Владислав МФК “URBAN” 2
Дикий Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 2
Миронюк Ярослав Алмаз 2
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 2
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Стрельцов Максим Helpix 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 2
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр-К 2
Храпач Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 2
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 1
Власов Віктор Конфермат-Епіцентр-К 1
Глаз Вадим FC “AYAK-Прикордонник” 1
Гноянко Євген FC “AYAK-Прикордонник” 1
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 1
Донець Єгор Helpix 1
Калюжняк Денис WOODMALL-Femida 1
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 1
Мельніков Володимир FC “AYAK-Прикордонник” 1
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 1
Мельничук Андрій Конфермат-Епіцентр-К 1
Михайленко Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Музичук Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Чиж Сергій Алмаз 1
Чорний Микита Helpix 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Дикий Олександр FC “AYAK-Прикордонник” 1 3 8
Чуднов Вячеслав FC “AYAK-Прикордонник” 1 3 8
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 2 7
Слівінський Вадим Конфермат-Епіцентр-К 1 1 6
Соловей Олексій Helpix 1 1 6
Дияк Олександр Конфермат-Епіцентр-К 1 0 5
Караім Андрій WOODMALL-Femida 1 0 5
Оніщук Максим Конфермат-Епіцентр-К 1 0 5
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 1 0 5
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 4 4
Ємаєв Євген Алмаз 0 3 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Олексюк Сергій Алмаз 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 3 3
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Власов Віктор Конфермат-Епіцентр-К 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Калуков Дмитро FC “AYAK-Прикордонник” 0 2 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр-К 0 2 2
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 2 2
Чиж Сергій Алмаз 0 2 2
Шеремета Тимофій FC “AYAK-Прикордонник” 0 2 2
Альохін Вадим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Веремчук Максим Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Волошин Олександр Алмаз 0 1 1
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Гноянко Євген FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 0 1 1
Донець Єгор Helpix 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Зданевич Степан FC “AYAK-Прикордонник” 0 1 1
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 1 1
Калюжняк Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кубик Олег Алмаз 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Михайленко Роман Helpix 0 1 1
Михайлов Олександр Алмаз 0 1 1
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Побережник Дмитро Helpix 0 1 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр-К 0 1 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Слівінський Вадим (“Конфермат-Епіцентр-К”)

Дияк Олександр (“Конфермат-Епіцентр-К”)

Чуднов Вячеслав (FC “AYAK-Прикордонник”)

Ліпчинський Владислав (“Динамо-ГУНП”)

Дикий Олександр (FC “AYAK-Прикордонник”)

Караім Андрій (“WOODMALL-Femida”)

Соловей Олексій (“Helpix”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here