Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: статистика після матчів 1/4 фіналу плей-офф та ігор 1-ого Кубку Єдності у Лізі 6

0
114

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками чергових матчів Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення у Лізі 6

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 13
Ярош Вячеслав Олімп 12
Блажко Микола Олімп 11
Гуліватий Руслан Олімп 10
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 9
Драчевський Денис ДБК 8
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 7
Коньков Іван Фенікс 7
Габатель Сергій ДБК 6
Долгуля Максим Фенікс 6
Косяк Іван GC BARBERSHOP 6
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 6
Романський Вадим Торпедо 6
Шевчук Василь Торпедо 6
Земок Олександр Astrum 6 (1)
Івановський Віталій Олімп 5
Бевз Даніїл Сокіл-2 5
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 5
Бушко Ілля Прикордонник-2 5
Віт Артем Прогрес-В 5
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 5
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 5
Ходацький Данило Фенікс 5
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 5
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 4
Мустафін Павло GC BARBERSHOP 4
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Аношкін Іван Торпедо 3
Біляк Олег Олімп 3
Баштанюк Сергій ДБК 3
Белінський Микола Евеліна 3
Болдижев Данило Фенікс 3
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 3
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 3
Дубовий Роман Торпедо 3
Кокіль Єгор МФК “Лідер-Амор” 3
Морочківський Олександр Олімп 3
Панчук Сергій Евеліна 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 3
Ромасюков Артем Astrum 3
Сампір Владислав Прикордонник-2 3
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 3
Шуляк Ігор ДБК 3
Ягодзінський Віталій GC BARBERSHOP 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3 (1)
Альміз Олександр Прогрес-В 2
Бігун Михайло Торпедо 2
Бідюк Дмитро GC BARBERSHOP 2
Балобанов Дмитро ДБК 2
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Васильчишин Олександр Евеліна 2
Власов Дмитро Сокіл-2 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 2
Горбатюк Максим Торпедо 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дмитришен Богдан Олімп 2
Донець Андрій Евеліна 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Мягкий Максим Олімп 2
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 2
Охмуш Михайло Торпедо 2
Подлюк Андрій ДБК 2
Самедінов Андрій Astrum 2
Самородов Артем Евеліна 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 2
Чичановський Мирослав Евеліна 2
Чорний Максим ДБК 2
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 2
Яновий Сергій Олімп 2
Романов Дмитро Олімп 2 (1)
Ігнатов Вадим Прогрес-В 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1
Бернада Максим Сокіл-2 1
Боднар Нікіта Фенікс 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Величко Ігор Олімп 1
Гладиш Василь Торпедо 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Загоранський Максим Карат MEBLI REMTION 1
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 1
Козак Дмитро Прикордонник-2 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Копотинський Тимур Евеліна 1
Кореганов Іван ДБК 1
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крищук Кирило МФК “Лідер-Амор” 1
Мацигін Дмитро Торпедо 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Плосконос Микита GC BARBERSHOP 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 1
Чернишин Назар ДБК 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1
Ярмощук Вадим Astrum 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Івановський Віталій Олімп 1 2 7
Подлюк Андрій ДБК 1 2 7
Брижак Віталій Торпедо 1 1 6
Бушко Ілля Прикордонник-2 1 1 6
Васильчишин Олександр Евеліна 1 1 6
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1 1 6
Врублевський Сергій Торпедо 1 0 5
Козак Дмитро Прикордонник-2 1 0 5
Кондратюк Євген Прогрес-В 1 0 5
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Мухін Микола Прогрес-В 1 0 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 1 0 5
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1 0 5
Тимощук Ігор GC BARBERSHOP 1 0 5
Самсонов Андрій GC BARBERSHOP 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Альміз Олександр Прогрес-В 0 2 2
Аношкін Іван Торпедо 0 2 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 0 2 2
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Долгуля Максим Фенікс 0 2 2
Кобзаренко Владислав Прогрес-В 0 2 2
Кривак Михайло Astrum 0 2 2
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Федорович Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Ходацький Данило Фенікс 0 2 2
Чаплінський Володимир Торпедо 0 2 2
Ігнатов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Віт Артем Прогрес-В 0 1 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Горбатюк Максим Торпедо 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Демидов Денис Олімп 0 1 1
Драчевський Денис ДБК 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кобзаренко Віталій Прогрес-В 0 1 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Козачок Сергій Евеліна 0 1 1
Коньков Іван Фенікс 0 1 1
Кореганов Іван ДБК 0 1 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 0 1 1
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 0 1 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 0 1 1
Мацигін Дмитро Торпедо 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мойсюк Володимир Astrum 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Мусатов Олексій Евеліна 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нгуєн Конг Ханг Фенікс 0 1 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Нетеча Володимир Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Романський Вадим Торпедо 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Самородов Артем Евеліна 0 1 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Солдатенко Михайло Фенікс 0 1 1
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Томчишин Богдан Торпедо 0 1 1
Хмелівський Олександр Astrum 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Шандига Павло Astrum 0 1 1
Шевчук Василь Торпедо 0 1 1
Шульган Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Шуляк Ігор ДБК 0 1 1
Яновий Сергій Олімп 0 1 1
Ярмощук Вадим Astrum 0 1 1
Ярош Вячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Нагорняк Віталій (“Прогрес-В”)

Врублевський Сергій (президент команди “Торпедо”)

Подлюк Андрій (“ДБК”)

Тимощук Ігор (GC BARBERSHOP)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here