Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: турнірна таблиця станом 28 серпня

0
707

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками чергових матчів Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення

Ліга 1

Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
МФК “URBAN”
1:0 6:2 6:2 5:0 2:3 4:3 7:2 7 6 0 1 31-12 18
2
Helpix
0:1 2:2 7:6 3:3 6:1 5:1 8:5 7 4 2 1 31-19 14
3
FC AYAK-Прикордонник
2:6 2:2 4:2 3:4 3:3 2:1 6:2 7 3 2 2 22-20 11
4
Хмельницькі делікатеси
2:6 6:7 2:4 1:1 3:1 4:2 3:2 7 3 1 3 21-23 10
5
Динамо-ГУНП
0:5 3:3 4:3 1:1 2:2 1:0 5:5 7 2 4 1 16-19 10
6
Алмаз
3:2 1:6 3:3 1:3 2:2 1:1 5:3 7 2 3 2 16-20 9
7
WOODMALL-Femida
3:4 1:5 1:2 2:4 0:1 1:1 3:2 7 1 1 5 11-19 4
8
Конфермат-Епіцентр-К
2:7 5:8 2:6 2:3 5:5 3:5 2:3 7 0 1 6 21-37 1

Плей-офф

“Верхня” сітка

1/2 фіналу

МФК “URBAN” (1) – Хмельницькі делікатеси (4) – 1:1 пен. 2:4

Helpix (2) – FC AYAK-Прикордонник (3) – 2:0

Матч за 3-є місце

МФК “URBAN” (1) – FC AYAK-Прикордонник (3) –

Фінал

Хмельницькі делікатеси (4) – Helpix (2) –

“Нижня” сітка

1/2 фіналу

Динамо-ГУНП (5) – Конфермат-Епіцентр-К (8) – 4:4 пен. 8:7

Алмаз (6) – WOODMALL-Femida (7) – 3:3 пен. 6:5

Матч за 7-е місце

Конфермат-Епіцентр-К (8) – WOODMALL-Femida (7) –

Матч за 5-е місце

Динамо-ГУНП (5) – Алмаз (6) –

Ліга 2

Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga
1:1 4:0 5:3 6:3 6:0 4:2 5:2 7 6 1 0 31-11 19
2
ЕкоАльт
1:1 6:3 1:1 2:8 3:2 3:2 3:3 7 3 3 1 19-20 12
3
Ауді
0:4 3:6 1:1 5:2 7:2 11:3 2:2 7 3 2 2 29-20 11
4
Фахівець
3:5 1:1 1:1 5:4 4:3 4:6 6:2 7 3 2 2 24-22 11
5
Інтерпродсервіс
3:6 8:2 2:5 4:5 4:3 10:1 3:3 7 3 1 3 34-25 10
6
Менс
0:6 2:3 2:7 3:4 3:4 3:2 5:4 7 2 0 5 18-30 6
7
Лунтік
2:4 2:3 3:11 6:4 1:10 2:3 2:1 7 2 0 5 18-36 6
8
Кардіфф-Максимум
2:5 3:3 2:2 2:6 3:3 4:5 1:2 7 0 3 4 17-26 3

Плей-офф

“Верхня” сітка

1/2 фіналу

Beerloga (1) – Фахівець (4) – 0:1

ЕкоАльт (2) – Ауді (3) – 0:3

Матч за 3-є місце

Beerloga (1) – ЕкоАльт (2) –

Фінал

Фахівець (4) – Ауді (3) –

“Нижня” сітка

1/2 фіналу

Інтерпродсервіс (5) – Кардіфф-Максимум (8) – 12:4

Менс (6) – Лунтік (7) – 3:2

Матч за 7-е місце

Інтерпродсервіс (5) – Менс (6) –

Матч за 5-е місце

Кардіфф-Максимум (8) – Лунтік (7) –

Ліга 3

Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1
6:2 2:2 4:3 1:3 5:2 4:3 2:1 7 5 1 1 24-16 16
2
Ротор
2:6 3:3 5:4 3:2 3:8 4:1 11:2 7 4 1 2 31-26 13
3
МобіФренд
2:2 3:3 0:1 5:1 2:0 3:1 3:4 7 3 2 2 18-12 11
4
Облавтодор
3:4 4:5 1:0 5:2 3:3 3:6 3:1 7 3 1 3 22-21 10
5
Ковчег
3:1 2:3 1:5 2:5 4:2 1:2 4:2 7 3 0 4 17-20 9
6
Тепловик
2:5 8:3 0:2 3:3 2:4 4:1 2:2 7 2 2 3 21-20 8
7
ZALIV 10
3:4 1:4 1:3 6:3 2:1 1:4 4:4 7 2 1 4 18-23 7
8
Зооветпром
1:2 2:11 4:3 1:3 2:4 2:2 4:4 7 1 2 4 16-29 5

Плей-офф

“Верхня” сітка

1/2 фіналу

Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 (1) – Облавтодор (4) – 5:5 пен. 4:5

Ротор (2) – МобіФренд (3) – 3:5

Матч за 3-є місце

Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 (1) – Ротор (2) –

Фінал

Облавтодор (4) – МобіФренд (3) –

“Нижня” сітка

1/2 фіналу

Ковчег (5) – Зооветпром (8) – 4:4 пен. 1:4

Тепловик (6) – ZALIV 10 (7) – 1:5

Матч за 7-е місце

Ковчег (5) – Тепловик (6) –

Матч за 5-е місце

Зооветпром (8) – ZALIV 10 (7) –

Ліга 4

Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Буд-Двір”
4:1 6:2 5:4 7:2 5:4 8:0 5:3 7 7 0 0 40-16 21
2
УПП Хмельницький
1:4 3:2 2:4 8:3 3:2 9:2 7:0 7 5 0 2 33-17 15
3
REDMION
2:6 2:3 2:2 8:0 5:0 8:3 1:0 7 4 1 2 28-14 13
4
Атлетик-Ceresit PRO
4:5 4:2 2:2 4:4 5:5 10:3 1:1 7 2 4 1 30-22 10
5
Brilliant
2:7 3:8 0:8 4:4 4:2 4:6 10:3 7 2 1 4 27-38 7
6
Адвокат
4:5 2:3 0:5 5:5 2:4 1:0 7:3 7 2 1 4 21-25 7
7
Vavilon
0:8 2:9 3:8 3:10 6:4 0:1 4:2 7 2 0 5 18-42 6
8
Інкогніто
3:5 0:7 0:1 1:1 3:10 3:7 2:4 7 0 1 6 12-35 1

Плей-офф

“Верхня” сітка

1/2 фіналу

ФК “Буд-Двір” (1) – Атлетик-Ceresit PRO (4) – 2:3

УПП Хмельницький (2) – REDMION (3) – 3:4

Матч за 3-є місце

ФК “Буд-Двір” (1) – УПП Хмельницький (2) –

Фінал

Атлетик-Ceresit PRO (4) – REDMION (3) –

“Нижня” сітка

1/2 фіналу

Brilliant (5) – Інкогніто (8) – 4:2

Адвокат (6) – Vavilon (7) – 2:2 пен. 4:2

Матч за 7-е місце

Інкогніто (8) – Vavilon (7) –

Матч за 5-е місце

Brilliant (5) – Адвокат (6) –

Ліга 5

Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М’ячі О
1
МФК “Буг”
4:1 3:0 3:0 4:5 3:1 2:0 6:2 7 6 0 1 25-9 18
2
Dark Horse
1:4 4:3 2:1 5:4 6:2 3:1 12:1 7 6 0 1 33-16 18
3
Royal Palace
0:3 3:4 2:2 1:0 1:0 2:3 10:4 7 3 1 3 19-16 10
4
Нева
0:3 1:2 2:2 2:0 0:1 7:3 3:1 7 3 1 3 15-12 10
5
ФК “Гвардія”
5:4 4:5 0:1 0:2 -:+ 1:0 3:2 7 3 0 4 13-14 9
6
МФК “Сервіс-Буд”
1:3 2:6 0:1 1:0 +:- 0:1 1:1 7 2 1 4 5-12 7
7
SEBN UA
0:2 1:3 3:2 3:7 0:1 1:0 0:4 7 2 0 5 8-19 6
8
Думка
2:6 1:12 4:10 1:3 2:3 1:1 4:0 7 1 1 5 15-35 4

Плей-офф

“Верхня” сітка

1/2 фіналу

МФК “Буг” (1) – Нева (4) – 1:1 пен. 7:8

Dark Horse (2) – Royal Palace (3) – 5:1

Матч за 3-є місце

МФК “Буг” (1) – Royal Palace (3) –

Фінал

Нева (4) – Dark Horse (2) –

“Нижня” сітка

1/2 фіналу

ФК “Гвардія” (5) – Думка (8) – 10:2

МФК “Сервіс-Буд” (6) – SEBN UA (7) – 7:0

Матч за 7-е місце

Думка (8) – SEBN UA (7) –

Матч за 5-е місце

ФК “Гвардія” (5) – МФК “Сервіс-Буд” (6) –

Ліга 6

Груповий етап. Підсумкова таблиця

Група А 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Карат MEBLI REMTION
4:1 6:0 4:4 9:5 4:2 10:5 6 5 1 0 37-17 16
2
МФК “Лідер-Амор”
1:4 5:4 3:2 1:2 3:1 6:1 6 4 0 2 19-14 12
3
ДБК
0:6 4:5 5:3 3:2 6:0 11:5 6 4 0 2 29-21 12
4
Торпедо
4:4 2:3 3:5 9:3 4:7 3:2 6 2 1 3 25-24 7
5
Сокіл-2
5:9 2:1 2:3 3:9 1:1 +:- 6 2 1 3 18-23 7
6
Прикордонник-2
2:4 1:3 0:6 7:4 1:1 2:2 6 1 2 3 13-20 5
7
Astrum
5:10 1:6 5:11 2:3 -:+ 2:2 6 0 1 5 15-37 1

Група В 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Олімп
5:5 6:1 5:2 6:3 12:2 8:2 6 5 1 0 42-15 16
2
ЗА-ЗУЛ
5:5 4:4 2:2 7:2 11:2 7:5 6 3 3 0 36-20 12
3
Фенікс
1:6 4:4 7:4 3:1 3:2 1:2 6 3 1 2 19-19 10
4
GC BARBERSHOP
2:5 2:2 4:7 5:2 7:0 2:0 6 3 1 2 22-16 10
5
Евеліна
3:6 2:7 1:3 2:5 4:3 4:0 6 2 0 4 16-24 6
6
Прогрес-В
2:12 2:11 2:3 0:7 3:4 3:2 6 1 0 5 12-39 3
7
FC “ADRENALINE”
2:8 5:7 2:1 0:2 0:4 2:3 6 1 0 5 11-25 3

Плей-офф

1/4 фіналу

Карат MEBLI REMTION (A1) – GC BARBERSHOP (B4) – 4:4 пен. 4:5

ЗА-ЗУЛ (В2) – ДБК (А3) – 4:1

МФК “Лідер-Амор” (А2) – Фенікс (В3) – 0:4

Олімп (В1) – Торпедо (А4) – 12:2

1/2 фіналу

GC BARBERSHOP (B4) – ЗА-ЗУЛ (В2) – 2:2 пен. 3:5

Фенікс (В3) – Олімп (В1) – 1:6

Матч за 3-є місце

GC BARBERSHOP (B4) – Фенікс (В3) –

Фінал

ЗА-ЗУЛ (В2) – Олімп (В1) –

Кубок ЗСУ (за 5-8 місця)

1/2 фіналу

Карат MEBLI REMTION (A1) – ДБК (А3) – +:-

МФК “Лідер-Амор” (А2) – Торпедо (А4) – 1:5

Матч за 5-е місце

Карат MEBLI REMTION (A1) – Торпедо (А4) –

Матч за 7-е місце

ДБК (А3) – МФК “Лідер-Амор” (А2) –

Кубок Єдності (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Евеліна
4:3 3:2 2:5 4:0 4 3 0 1 13-10 9
2
Прогрес-В
3:4 1:1 5:1 3:2 4 2 1 1 12-8 7
3
Прикордонник-2
2:3 2:2 1:1 5:3 4 1 2 1 10-9 5
4
Astrum
5:2 1:1 2:2 -:+ 4 1 2 1 8-10 5
5
Сокіл-2
1:5 1:1 +:- -:+ 4 1 1 2 7-11 4
6
FC “ADRENALINE”
0:4 2:3 3:5 +:- 4 1 0 3 10-12 3

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here