Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: у неділю відбудеться офіційна церемонія нагородження

0
503

В її ході будуть нагороджені кращі з кращих за підсумками змагань

У неділю, 4-ого вересня, на відкритому майданчику НВК №10 о 17:20 розпочнеться урочиста церемонія нагородження кращих команд та гравців за підсумками Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення.

В її ході будуть нагороджені медалями та кубками переможці та призери у всіх Лігах (Верхня сітка), володарі Кубку Ліги (кращі команди за підсумками змагань у Нижній сітці), володарі втішних Кубків у Лізі 6, а також володарі призу FAIR PLAY у всіх шести Лігах.

Серед індивідуальних нагород, будуть відзначені кращі бомбардири у кожній з Ліг, а також кращі гравці на думку організаторів у кожній команді-учасниці.

Далі надаємо Вашій увазі список кращих гравців Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення за версією АМФФХО:

Ліга 1

  • МФК «URBAN» – Ярослав Кожуховський
  • Helpix – Богдан Кручек
  • Динамо-ГУНП – Павло Середюк
  • FC «AYAK-Прикордонник» – Дмитро Калуков
  • Хмельницькі делікатеси – Богдан Тимощук
  • Алмаз – Олег Кубик
  • WOODMALL-Femida – Владислав Брицький
  • Конфермат-Епіцентр-К – Вадим Альохін

Ліга 2

  • Beerloga – Андрій Кравчук
  • Фахівець – Федір Семенюк
  • Ауді – Павло Савчук
  • Інтерпродсервіс – Вадим Пищаль
  • ЕкоАльт – Назар Лис
  • Менс – Олександр Ковальчук
  • Лунтік – Ігор Журавльов
  • Кардіфф-Максимум – Андрій Яремчук

Ліга 3

  • Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1 – Максим Підлісний
  • МобіФренд – Іван Трембач
  • Ротор – Іван Логвиненко
  • Облавтодор – Андрій Дашкевич
  • ZALIV 10 – Василь Кошельник
  • Ковчег – Сергій Бантус
  • Тепловик – Євген Вітрук
  • Зооветпром – Іван Колісник

Ліга 4

  • ФК «Буд-Двір» – Владислав Оцалюк
  • REDMION – Іван Бобеляк
  • УПП Хмельницький – Денис Мерека
  • Атлетик-Ceresit PRO – Артем Лисюк
  • Brilliant – Алаа Хадж Халаф
  • Адвокат – Сергій Голова
  • Vavilon – Ігор Лях
  • Інкогніто – Денис Вельц

Ліга 5

  • Dark Horse – Олександр Брянський
  • МФК «Буг» – Богдан Осяк
  • ФК «Гвардія» – Денис Штанько
  • Нева – Вадим Гула
  • Royal Palace – Роман Басистюк
  • МФК «Сервіс-Буд» – Сергій Пономарьов
  • SEBN UA – Руслан Дубовий
  • Думка – Ярослав Щербаков

Ліга 6

  • Карат MEBLI REMTION – Владислав Давискиба
  • МФК «Лідер-Амор» – Данило Гнатишин
  • ДБК – Сергій Габатель
  • Торпедо – Вадим Романський
  • Сокіл-2 – Даніїл Бевз
  • Прикордонник-2 – Владислав Лялька
  • Astrum – Андрій Самедінов
  • Олімп – Микола Блажко
  • ЗА-ЗУЛ – Сергій Якобчук
  • GC BARBERSHOP – Микита Плосконос
  • Фенікс – Данило Болдижев
  • Евеліна – Андрій Донець
  • Прогрес-В – Владислав Кобзаренко
  • FC «ADRENALINE» – Борис Ведмедюк

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here