Перший воєнний чемпіонат з міні-футболу: заявки команд-учасниць

0
895

Надаємо Вашій увазі заявочні листи усіх команд-учасниць Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення

Ліга 1

“Хмельницькі делікатеси”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тимощук Богдан Сергійович 19.01.1993
2 Дячук Валентин Андрійович 05.06.1983
3 Самчук Назарій Петрович 23.12.1988
4 Сиворог Сергій Олександрович 21.08.1986
5 Сакович Віталій Іванович 16.03.1986
6 Токар Артем Сергійович 04.02.2005
7 Мартинюк Дмитро Олегович 11.05.1992
8 Яровий Сергій Ярославович 22.08.1992
9 Лісніченко Ігор Сергійович 18.05.2000
10* Наконечний Андрій Віталійович 30.11.1999
11 Замогильний Олександр Русланович 31.10.1999
12 Слобода Сергій Олександрович 10.06.1992
13 Рибчинський Назар Альбертович 04.09.1994
14 Токарчук Богдан Сергійович 27.09.1991
15* Муляр Андрій Володимирович 10.12.1995
16 Мельник Максим Володимирович 09.12.1992
17 Романюк Артем Ігорович 27.09.1990
18 Педяш Олександр Олександрович 04.03.1994
19 Луцюк Віталій Васильович 16.08.1998
20 Нємий Артур Васильович 06.11.1989

“Helpix”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Чорний Микита Віталійович 13.08.2005
2 Чайка Олег Юрійович 01.08.2002
3 Побережник Дмитро Миколайович 01.11.1990
4 Михайленко Роман Олександрович 05.02.2000
5 Розпаченюк Віталій Ігорович 01.08.1985
6 Барабаш Артем Вадимович 12.09.2003
7 Алексейчук Сергій Павлович 20.05.1976
8 Кручек Богдан Олександрович 25.06.1998
9 Гринь Артур Миколайович 02.12.2003
10 Донець Єгор Олегович 11.04.2004
11 Богославський Андрій Костянтинович 22.12.1998
12 Вербовий Владислав Юрійович 23.07.2000
13 Шкрябець Сергій В’ячеславович 30.11.1992
14 Стрельцов Максим Олександрович 28.09.2004
15 Трочинський Олександр Анатолійович 15.03.1979
16 Соловей Олексій Михайлович 06.04.2000
17 Майко Олександр Олександрович 01.07.2000

“Динамо-ГУНП”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Райтаровський Олександр Олександрович 19.05.2000
2 Ліпчинський Владислав Русланович 18.10.2001
3 Грицик Дмитро Олександрович 27.10.1989
4 Щасливий Ігор Вікторович 26.06.1991
5 Бабій Ігор Олександрович 05.10.1990
6 Чекирда Руслан Ігорович 23.05.2002
7 Шляховий Анатолій Сергійович 01.09.1987
8 Наскальний Анатолій Едуардович 20.09.1987
9 Сохорук Микола Григорович 19.12.1975
10 Колесников Олексій Сергійович 28.04.1986
11 Березовський Тарас Сергійович 18.08.1980
12 Соботюк Володимир Олександрович 18.10.1992
13 Заєць Олександр Іванович 17.05.1990
14 Сторожук Іван Якович 09.01.1993
15 Соколюк Андрій Вікторович 05.01.1997
16 Федорко Артем Миколайович 11.02.1995
17 Середюк Павло Сергійович 12.02.1994
18 Євсєєв Максим Ігорович 10.05.1999
19 Тютюнов Максим Миколайович 27.05.2000
20 Сулима Богдан Анатолійович 09.02.2001

“WOODMALL-Femida”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бойко Денис Вікторович 10.07.1985
2 Брицький Владислав Володимирович 21.02.2001
3 Бродзянський Денис Анатолійович 18.11.1993
4 Гнатюк Денис Русланович 22.08.2001
5 Гребенюк Олег Васильович 13.01.1994
6 Гуринович Олексій Романович 30.03.1999
7 Калюжняк Денис Олександрович 19.11.2001
8 Караім Андрій Андрійович 29.08.1999
9 Красножон Дмитро Васильович 08.08.1985
10 Осацький Владислав Сергійович 24.01.2001
11 Пасічник Олексій Олексійович 07.07.1997
12 Харчук Назар Олегович 28.06.2000
13 Шеремета Руслан Миколайович 15.01.1992
14 Шкодяк Даніл Андрійович 17.07.2000
15 Шкодяк Іван Володимирович 08.06.1998
16 Ягозінський Андрій Миколайович 08.12.1995
17 Кузь Родіон
18 Шеремета Максим

“Конфермат-Епіцентр-К”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Слівінський Вадим 15.10.1992
2 Мельничук Андрій 23.11.1996
3 Гарієвський Юрій 06.05.1989
4 Безвещук Вадим 09.06.1989
5 Олянчук Сергій 06.10.1989
6 Антонюк Володимир 12.05.1979
7 Зарванський Віталій 03.11.2003
8 Веремчук Максим 03.12.1997
9 Гордійчук Сергій 03.02.1998
10 Успенський Юрій 21.11.1985
11 Дияк Олександр 01.05.1991
12 Овчинніков Олег 12.11.1989
13 Скоп’як Юрій 05.05.1997
14 Самсонюк Олександр 28.07.1988
15 Тринадцятко Олег 04.04.1991
16 Альохін Вадим 05.03.1998
17 Буряк Руслан 01.12.1998
18 Бачмага Костянтин 11.03.2005
19 Оніщук Максим 28.04.2002
20 Власов Віктор 27.02.1970

FC “AYAK-Прикордонник”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Михайленко Дмитро 08.02.1993
2 Рефель Вадим 19.09.1981
3 Мельніков Володимир 05.03.1988
4 Сологуб Олександр 03.02.1996
5* Муляр Андрій 10.12.1995
6 Гноянко Євген 17.01.1991
7 Бармак Андрій 15.12.1993
8 Глаз Вадим 16.09.1994
9 Калуков Дмитро 05.12.1984
10 Фетько Олексій 03.01.1988
11 Чуднов Вячеслав 31.08.1985
12 Шамлі Дмитро 08.04.1983
13 Малишко Сергій 04.10.1994
14 Корсун Ігор 15.06.1993
15 Дикий Олександр 04.03.1988
16 Музичук Олександр 01.10.1994
17 Зданевич Степан 12.02.2004
18 Храпач Олександр 17.02.2004
19 Гончар Ярослав 26.07.2002
20 Шеремета Тимофій 06.10.1995

“Алмаз”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ростківський Ігор Феліксович 05.03.1977
2 Андрушко Віталій Вікторович 07.02.1978
3 Дурда Андрій Романович 08.06.1996
4 Шутяк Дмитро Сергійович 26.01.1990
5 Михайлов Олександр Володимирович 14.06.1986
6 Волошин Олександр Іванович 01.03.1998
7 Самонов Ігор Сергійович 04.12.1992
8 Олексюк Сергій Миколайович 04.07.1990
9 Доліба Ярослав Вікторович 30.04.2000
10 Кубик Олег Олегович 13.10.1995
11 Миронюк Ярослав Олексійович 04.05.2000
12 Карась Данило Андрійович 02.01.1997
13 Романенко Євгеній Володимирович 30.10.1990
14 Ємаєв Євген Віталійович 25.07.1999
15 Шум Сергій Васильович 18.09.1984
16 Глушка Олег Олегович 11.08.1991
17 Кацитадзе Нодар Тимурович 15.07.2000
18 Чиж Сергій Сергійович 26.10.1991

МФК “URBAN”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Люблінський Артем Олегович 15.03.1998
2 Приян Андрій Валерійович 23.06.1996
3 Зубик Святослав Андрійович 07.03.1998
4 Хмиз Олександр Сергійович 07.01.2002
5 Ліщук Іван Костянтинович 27.09.1997
6 Сорока Дмитро Миколайович 18.11.1993
7 Сторожук Кирило Олександрович 28.05.2005
8 Кожуховський Ярослав Володимирович 02.08.1999
9 Шевченко Віктор Вікторович 16.05.1998
10 Ситнік Олег Олександрович 10.03.1994
11 Штокало Григорій Костянтинович 22.09.1997
12 Гресь Владислав Вікторович 30.10.1996
13 Гуменний Дмитро Олегович 03.01.1998
14 Гуменюк Олександр Васильович 13.05.1996
15 Василів Тарас Михайлович 04.06.1994
16 Демчук Владислав
17 Продан Яна

Ліга 2

“Лунтік”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Заболотний Сергій Олександрович 23.02.1986
2 Шевчук Віталій Андрійович 29.06.1984
3 Кононенко Георгій Костянтинович 26.11.1991
4 Шуляк Денис Сергійович 07.02.1997
5 Петреченко Микола Миколайович 06.03.1993
6 Остафійчук Дмитро Сергійович 07.11.1985
7 Сторожук Дмитро Васильович 01.11.2002
8 Лисенко Вадим Григорович 03.09.1988
9 Чекирда Павло Ігорович 11.05.1998
10 Палюта Антон Ігорович 04.12.1995
11 Степко Валерій Валерійович 01.12.1986
12 Нечипорук Юрій Анатолійович 04.09.1993
13 Генсіровський Максим Олегович 21.02.2000
14 Журавльов Ігор Юрійович 14.11.1991
15 Завгородній Олександр Олександрович 24.05.2000
16 Приходько Максим Олексійович 21.10.1995
17 Новіцький Вадим Васильович 15.03.1997

“Beerloga”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рейман Олександр
2 Кравчук Андрій
3 Степанюк Костянтин
4 Павліш Максим
5 Марчук Дмитро
6 Марчук Назар
7 Стецюк Вадим
8 Йолтуховський Єгор
9 Нагорняк Володимир
10 Костенко Кирило
11 Мулик Костянтин
12 Восканян Манук
13 Бохонок Дмитро
14 Краснобокий Юрій

“Ауді”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Студенець Володимир Михайлович 11.11.1970
2 Лютий Ярослав Олександрович 23.05.2005
3 Гуторов Валерій Володимирович 18.03.1981
4 Кучер Андрій Миколайович 05.04.1983
5 Савчук Павло Вікторович 16.04.2005
6 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993
7 Войтович Олександр Валерійович 22.05.1976
8 Загребельний Олександр Сергійович 06.02.1995
9* Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983
10 Савчук Віктор Григорович 30.09.1979
11 Галкін Ігор Анатолійович 06.10.1986
12 Будченко Михайло Іванович 08.06.1991
13 Третьяков Дмитро Валерійович 21.02.1992
14 Петрук Євген Володимирович 23.06.1989
15 Боденчук Сергій Севостьянович 02.08.1987
16 Журавель Вадим Ігорович 21.10.2001
17 Ласлов Валентин Вікторович 30.12.1997
18 Кирилюк Іван Іванович 15.11.1981
19 Рубцов Віталій В’ячеславович 26.01.1981

“Кардіфф-Максимум”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Пипа Володимир Анатолійович 17.09.1993
2 Сіньковський Вадим Вікторович 16.03.1998
3 Семенчук Віталій Вікторович 16.01.1990
4 Диняк Тимофій Павлович 30.05.1987
5 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
6 Ковальчук Олександр Олександрович 10.03.1988
7 Юрко Петро Васильович 15.01.1975
8 Бабурко Ігор Петрович 17.05.1999
9 Гальчак Костянтин Віталійович 18.03.1999
10 Кирик Ігор Миколайович 03.11.1988
11 Нестенюк Руслан Анатолійович 20.01.1992
12 Яремчук Андрій Володимирович 14.07.1984
13 Калошин Максим Олександрович 03.06.1991
14 Ткачук Денис Васильович 21.01.1988
15 Матусов Дмитро Володимирович 23.09.1983
16 Клубніцкий Дмитро Вікторович 13.11.1989
17 Логвінов Едгард Миколайович 24.10.1989
18 Черкезов Фархат Галіб огли 11.07.1988
19 Жук Сергій Іванович 22.12.1984
20 Загуровський Олександр Павлович 16.04.1986

“Менс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гілюк Олександр Володимирович 24.12.1975
2 Попов Володимир Володимирович 03.07.1973
3 Павлюк Євгеній Романович 16.01.1983
4 Яворський Юрій Володимирович 18.04.1997
5 Шадрін Євгеній Анатолійович 20.06.1993
6 Вараниця Олександр Михайлович 04.08.1992
7 Семенюк Іван Васильович 14.10.1985
8 Козубович Тарас Миколайович 01.05.1981
9 Палійчук Валентин Петрович 04.02.1980
10 Шперчук Дмитро Анатолійович 14.04.2000
11 Черновський Іван Михайлович 08.07.1998
12 Улітін Андрій Сергійович 05.03.1987
13 Ковальчук Олександр Андрійович 02.04.2006
14 Дарченко Віктор Анатолійович 25.11.1988
15 Головко Володимир Георгійович 20.11.1980
16 Бегаль Олександр Анатолійович 01.04.1999
17 Глушко Кирило Миколайович 01.05.2000
18 Кіут Ерік Нугзарович 10.10.1999
19 Побута Валерій Анатолійович 29.09.1980
20 Юзвак Сергій Валентинович 01.01.1975

“Інтерпродсервіс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Йолтухівський Антон Валерійович 16.05.2000
2 Малукалов Іван Михайлович 26.05.1986
3 Гарбар Максим Олександрович 28.05.1992
4 Гончар Владислав Олегович 22.10.1999
5 Пищаль Вадим Олександрович 22.04.1998
6 Іщук Євген Євгенович 15.03.1978
7 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
8 Побережний Євген Володимирович 13.02.1996
9 Хомяк Богдан Вікторович 22.01.1998
10 Пєрвєєв Євген Вікторович 07.08.1977
11 Соловей Роман Борисович 05.09.2001
12 Підручний Роман Ігорович 31.08.1990
13 Король Сергій Михайлович 15.04.1994
14 Панькевич Сергій Петрович 27.08.1983
15 Рижук Олександр Володимирович 21.01.1993
16 Каленюк Дмитро Євгенович 09.09.1993
17 Бондаренко Олександр Олександрович 27.04.1995
18 Віхренко Ярослав Миколайович 20.09.1989
19 Сокирко Андрій Ярославович 20.07.1980

“Фахівець”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Присяжнюк Сергій Анатолійович 10.05.1982
2 Атласюк Олександр Миколайович 30.06.1983
3 Шевчук Роман Вікторович 23.07.1983
4 Гавага Павло Павлович 17.02.1983
5 Хлопонін Андрій Сергійович 21.02.1983
6 Воловик Валентин Ігорович 06.12.1978
7 Овчинніков Павло Олександрович 23.12.1986
8 Сокальський Данііл Русланович 01.04.2006
9 Богдан Олександр Вікторович 14.05.1984
10 Семенюк Федір Сергійович 08.07.1985
11 Дехтярук Богдан Олександрович 12.02.1988
12 Муляр Віталій Віталійович 27.11.1988
13 Зайченко Назар Сергійович 05.07.2006
14 Атласюк Сергій Миколайович 23.08.1979
15 Чайковський Сергій Анатолійович 01.03.1981
16 Петричук Андрій Васильович 13.04.1977
17 Сандулов Дмитро Георгійович 06.09.1974
18 Бабак Сергій Олексійович 25.03.1988
19 Вигоняйло Ігор Вячеславович 28.02.1987
20 Сичов Захар Олександрович 01.07.2006

“ЕкоАльт”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Коник Ігор Григорович 29.04.1978
2 Ісхаков Ігор Романович 30.12.1987
3 Музика Юрій Васильович 15.04.1980
4 Трофанюк Сергій Васильович 24.01.1980
5 Яворський Андрій Васильович 11.12.1982
6 Годованюк Михайло Миколайович 22.04.1979
7 Лис Віталій Володимирович 08.03.1983
8 Миронюк Олександр Володимирович  09.08.1994
9 Франков Іван Вікторович 13.03.1995
10 Рогульський Олег Вікторович 04.12.1978
11 Мокрота Олександр Анатолійович 15.06.1986
12 Рогульський Віталій Вікторович 03.10.1984
13 Карпенко Дмитро Ярославович 28.11.1986
14 Данилюк Богдан Володимирович 27.08.1988
15 Босак Вадим Володимирович 17.09.1988
16 Лис Назар Віталійович 14.05.2006
17 Масловский Максим Йосипович 11.06.1987
18 Рогульський Ярослав Олегович 23.12.2004
19 Матус Мар’ян Вікторович 19.01.1992

Ліга 3

“Ротор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Борис Миколайович 17.04.1980
2 Чабан Вячеслав Станіславович 19.07.1976
3 Олексійчук Валерій Григорович 02.07.1970
4 Шпаков Олег Сергійович 22.09.1976
5 Логвиненко Іван Олександрович 15.11.1979
6 Кострицький Руслан Миколайович 17.09.1980
7 Чепурний Андрій Іванович 07.10.1989
8 Туз Сергій Петрович 28.07.1983
9 Горбієвський Максим Леонідович 10.02.1985
10 Камінський Олександр Анатолійович 30.06.1990
11 Шмаков Євген Вікторович 07.06.1985
12 Гайдашевський Костянтин Анатолійович 17.12.1986
13 Святий Дмитро Миколайович 22.06.1985
14 Ращик Віталій Миколайович 07.04.1977
15 Качурка Ігор Олександрович 22.03.2002
16 Дяк Богдан Павлович 19.03.2002
17* Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983

“Облавтодор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стратійчук Анатолій Сергійович 09.12.1986
2 Борис Денис Анатолійович 03.08.1997
3 Якобчук Роман Олександрович 10.09.1994
4 Ковальов Максим Андрійович 12.04.1997
5 Гамолов Назар Андрійович 30.01.2006
6 Лісний Сергій Вікторович 06.02.1995
7 Дашкевич Андрій Леонідович 28.03.1996
8 Гурман Сергій Володимирович 29.01.1996
9 Олійник Владислав Ігорович 05.04.1999
10 Керничанський Владислав Євгенович 21.06.2004
11 Авдєєв Дмитро Валерійович 01.02.1996
12 Шанчук Віталій Вікторович 06.10.2002
13 Дубчак Валентин Володимирович 25.04.2003
14 Сікора Вадим Ігорович 01.01.1999
15 Мегик Владислав Анатолійович 01.02.2003
16 Сонник Владислав Віталійович 20.12.1995
17 Неровний Дмитро Анатолійович 14.03.2000
18 Ясніцький Ярослав Петрович 19.06.2000
19 Ковальчук Олександр Васильович 03.03.1999
20 Романов Владислав Олександрович 25.08.1998

“Зооветпром”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Лемешко Максим Олександрович 21.04.2000
2 Драпак Микола Петрович 21.12.1994
3 Секліцький Олександр Сергійович 30.04.1990
4 Колісник Іван Михайлович 07.07.1995
5 Босак Максим Володимирович 27.10.1994
6 Басараба  Денис  Андрійович 16.08.1991
7 Кирилюк Владислав Андрійович 27.07.1999
8 Шинкович Ростислав Русланович 10.10.1998
9 Тимощук Максим Юрійович 02.05.1996
10 Басараба Назарій Валентинович 15.09.1998
11 Маць Сергій Віталійович 13.10.1999
12 Кухар Денис Олександрович 04.03.1996
13 Грицай Михайло Петрович 15.03.1990
14 Мартинюк Ігор Володимирович 11.11.1987
15 Кордіяка Юрій Володимирович 04.12.1987
16 Бабійчук Сергій Вікторович 23.11.1986

“Ковчег”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ердоган Артем Саадеттінович 04.08.1997
2 Бойко Олег Олександрович 12.07.1992
3 Задерейко Максим Валерійович 29.01.1991
4 Дідичук Максим Іванович 03.07.1997
5 Стець Андрій Віталійович 24.10.1989
6 Поворознюк Богдан Петрович 21.10.1991
7 Шитенков Артур Віталійович 25.03.1987
8 Пробитий Богдан Анатолійович 04.12.1989
9 Куречко Вадим Сергійович 18.03.1993
10 Лемешев Олександр Анатолійович 01.12.2000
11 Бантус Сергій Сергійович 01.05.1997
12 Леонов Олександр Анатолійович 03.02.1986
13 Дячок Віталій Сергійович 27.08.1998
14 Штолько Максим Олександрович 09.11.1983
15 Дячок Олександр Сергійович 06.07.1994
16 Онісьєв Євген Вікторович 22.04.1994
17 Галак Олександр Васильович 23.03.1993
18 Моцний Юрій Ігорович 09.02.1998
19 Градомський Андрій Миколайович 30.10.1985
20 Беляк Павло Вікторович 30.06.1997

“МобіФренд”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вакух Дмитро Олегович 15.06.1995
2 Вакух Олег Олегович 27.03.1991
3 Єременко Олександр Анатолійович 17.02.1985
4 Ладунець Роман Олександрович 03.12.1987
5 Герасимчук Вадим Сергійович 03.01.1989
6 Трембач Іван Миколайович 18.01.2000
7 Рукавець Дмитро Вячеславович 06.01.1986
8 Шаварський Віталій Миколайович 04.03.1992
9 Вельський Володимир Васильович 28.07.1988
10 Южанінов Максим Сергійович 19.09.1989
11 Небесний Дмитро Максимович 17.07.1994
12 Романюк Андрій Олегович 30.12.2001
13 Столяр Віталій Дмитрович 21.07.1997
14 Хаврусь Іван Андрійович 20.05.1999
15 Гуменний Олександр Володимирович 27.12.1989
16 Побєда Олександр Володимирович 20.08.2004
17 Попик Дмитро Євгенович 15.08.1990
18 Коцман Петро Іванович 08.07.2004
19 Ковбасюк Олексій Сергійович 05.02.1985
20 Ткачук Володимир Вячеславович 12.11.1993

“Тепловик”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мишко Костянтин Генадійович 18.08.1977
2 Скалій Олександр Володимирович 03.04.1985
3 Ліхновський Михайло Васильович 12.11.1994
4 Ахмедов Іван Миколайович 26.05.1989
5 Вітрук Євгеній Вікторович 01.08.1997
6 Григорук Максим Вікторович 29.10.1996
7 Максименко Денис Віталійович 12.04.2003
8 Розуман Андрій Леонідович 05.10.1995
9 Ярош Дмитро Олександрович 12.05.1989
10 Жидков Олег Олегович 21.11.1990
11 Виржбицький Сергій Володимирович 25.03.1984
12 Кузьмін Ростислав Вікторович 22.11.1994
13 Сікора Ігор Анатолійович 12.01.1987
14* Кукурудза Євгеній Анатолійович 21.08.1992
15 Бойчук Василь Васильович 06.01.1990
16 Кузьмінчук Ярослав Сергійович 27.02.1997
17 Мельник Олександр Анатолійович 23.02.1990
18 Тодоренко Ігор Іванович 30.07.1985
19 Прит Вадим Валерійович 04.02.1992
20 Стефанишин Валерій Валерійович 07.05.1985

“Будівельний Альянс Груп-ДЮСШ №1”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мейко Владислав Юрійович 09.08.1995
2 Кравчук Роман Анатолійович 17.07.1993
3 Крутилко Андрій Іванович 24.06.1993
4 Підлісний Максим Іванович 18.02.1994
5 Підкамінський Микола Миколайович 18.12.1993
6 Нігловський Андрій Юрійович 02.11.1996
7 Кліщ Олександр Вікторович 20.03.1993
8 Бондар Сергій Анатолійович 29.05.1993
9 Банас Ілля Володимирович 25.11.2004
10 Заєць Віктор Іванович 03.05.1988
11 Байдусь Владислав Анатолійович 30.12.2006
12 Велигодський Владислав Анатолійович 18.11.1995
13 Умаров Іскандер Ісмаілович 18.11.1994
14 Альохін Андрій Олегович 11.06.2005
15 Мізюк Станіслав Віталійович 15.09.2002
16 Сендель Нікіта Олексійович 15.11.2005
17 Фасуляк Олександр Антонович 10.03.1995
18* Басараба Ярослав Станіславович 02.11.1999

“ZALIV 10”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ваховський Олексій Валерьянович 16.03.1995
2 Гонтківський Дмитро Володимирович 16.05.1994
3 Лавров Дмитро Олександрович 27.02.1995
4 Магаляс Вадим Валентинович 20.10.1988
5 Остроголов Данило Олександрович 13.07.1995
6 Потапов Олександр Вікторович 23.03.1996
7 Душа Артур Ігорович 20.01.1996
8 Гуменчук Владислав Сергійович 22.06.1994
9 Степанюк Євгеній Миколайович 07.08.1994
10 Талапчук Олександр Сергійович 06.10.1995
11 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
12 Шнира Андрій Олегович 12.07.1994
13 Ожеледа Владислав Дмитрович 30.11.2005
14 Підгорний Назар Русланович 11.03.1996
15 Кошельник Василь Петрович 14.01.1996
16 Шабатура Максим Вікторович 12.02.1994
17 Михайлов Павло Сергійович 18.12.1994
18 Маслієв Владислав Геннадійович 24.08.1994
19 Железнов Максим Олегович 27.09.1996
20 Родич Ярослав Анатолійович 02.08.1995

Ліга 4

“Атлетик-Ceresit PRO”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Загребельний Павло Сергійович 01.01.1984
2 Цибуля Андрій Петрович 03.08.2004
3 Яюс Євген Анатолійович 21.03.1992
4 Сушицький Максим Юрійович 07.02.1986
5 Ремушевський Денис  Володимирович 08.04.1985
6 Розізнаний Олександр Олександрович 02.12.1975
7 Музиченко Олег Сергійович 27.01.1998
8 Рудковський Роман Миколайович 10.12.1992
9 Матковський Дмитро Юрійович 13.04.1986
10 Котенков Ігор Олегович 22.06.1995
11 Чемерис Владислав Леонідович 27.01.2000
12 Басараб Юрій Юрійович 06.05.1997
13 Токарев Владислав Ігорович 29.06.2006
14 Лисюк Костянтин Дмитрович 25.01.1998
15 Бровчук Артур Валентинович 11.10.1998
16 Босак Вадим Олександрович 04.10.1988
17 Лисюк Артем Дмитрович 22.07.1996
18 Олійник Микола Миколайович 06.02.2004
19 Мельник Богдан Васильович 16.03.1992

“Brilliant”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тихонюк Артем Олександрович 14.01.1987
2 Булка Олександр Сергійович 04.11.1986
3 Рибчинський Ростислав Сергійович 18.06.1993
4 Волощук Андрій Васильович 01.03.1986
5 Потюк Віталій Григорович 06.04.1975
6 Луцюк Вадим Васильович 12.06.1993
7 Алаа Хадж Халаф 01.01.1988
8 Фаєт Аль Хлаф 20.11.1986
9 Карпосюк Андрій Михайлович 15.02.1992
10 Карапозюк Антон Васильович 02.05.1987
11 Ал Асфар Рамез Халед 01.01.1982
12 Камінський Руслан Валерійович 10.09.1981
13 Пасічник Роман Сергійович 09.03.1988
14 Волошин Дмитро Васильович 12.06.2002
15 Бех Вадим Олександрович 26.05.1994
16 Мчедлідзе Еміград Бесаріонович 27.08.1998
17 Жилкін Нікіта Геннадійович 27.10.2005

УПП Хмельницький

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дрозда Руслан Олександрович 26.05.1992
2 Гуралечко Юрій Любомирович 08.04.1993
3 Руссу  Олег Григорович 31.01.1994
4 Загородний Артур Олегович 04.04.1996
5 Підручний Андрій Вікторович 23.06.1993
6 Московчук Ярослав Олександрович 10.09.1996
7 Сторожук Євген Анатолійович 10.03.1989
8 Тарадайко Олег Анатолійович 02.10.1985
9 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
10 Регеша Дмитро Володимирович 01.11.2000
11 Мерека Денис Віталійович 19.01.2001
12 Семенюк Олександр Вікторович 15.03.2001
13 Грабар Всеволод Євгенович 15.08.1990
14 Кушлак Артур Вікторович 12.07.1997
15 Буденко Михайло Юрійович 20.11.1992
16 Ніколайчук Сергій Вадимович 17.07.1994
17 Палійчук Богдан Сергійович 17.03.1988
18 Загородній Андрій Олегович

“Адвокат”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буткевич Віктор Васильович 19.09.1970
2 Галюк Василь Васильович 13.01.1986
3 Забавчук Ігор Володимирович 17.06.1987
4 Школяр Дмитро Валерійович 30.01.1987
5 Дунець Максим Михайлович 10.02.1987
6 Голова Сергій Васильович 13.05.1982
7 Постернак Сергій Степанович 17.08.1979
8 Зозуля Максим Анатолійович 18.09.1986
9 Орін Андрій Михайлович 11.12.1991
10 Савінкін Олександр Олександрович 05.05.1981
11 Лущик Сергій Леонідович 10.09.1988
12 Редько Дмитро Юрійович 07.10.1989
13 Орєхов  Олександр Вячеславович 24.07.1993
14 Андрєєв Олександр Ігорович 07.12.1988
15 Виноградов Андрій Сергійович 22.05.1989
16 Янов Валерій Вікторович 28.11.1989
17 Оселедько Олексій Іванович 17.04.1985
18 Нетреба Іван Володимирович 06.10.1998
19 Романюк Микола Іванович 19.12.1997
20 Завгородній Сергій Олександрович 06.05.1996

“Інкогніто”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вельц Денис Васильович 25.10.1992
2 Фют Дмитро Іванович 22.09.1992
3 Бойчук Василь Васильович 06.01.1990
4 Зеленський Олександр Валерійович 10.02.1988
5 Янчук Сергій Іванович 10.06.1981
6 Янчук Олександр Іванович 15.12.1986
7 Рудь Богдан Сергійович 02.04.1993
8 Сорока Олександр Васильович 09.11.1976
9 Островський Дмитро Сергійович 05.03.1987
10 Гулеватий Андрій Анатолійович 02.11.1978
11 Тарахтій Констянтин Дмитрович 26.08.1994
12 Довгань Олександр Віталійович 02.03.1978
13 Клапченко Роман Михайлович 21.03.1988
14 Карпяк Павло Васильович 07.06.1982
15 Шатілов Денис Анатолійович 04.04.1991
16 Гудзь Богдан Іванович 24.01.1999
17 Ткачук Руслан Володимирович 10.08.1991

“Vavilon”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Марко Юрій Миколайович 14.06.1971
2 Кохановський Петро Петрович 09.03.1985
3 Корженівський Богдан  Валерійович 21.11.2000
4 Васільєв Руслан Анатолійович 24.07.1995
5 Підтесаний Олександр Олексійович 10.12.1979
6 Лучко Віталій Вікторович 18.10.1989
7 Даньків Василь Зіновійович 20.06.1983
8 Лях Ігор Григорович 25.09.1992
9 Гілевич Ігор Анатолійович 19.12.1985
10 Саніцький Дмитро Володимирович 13.06.1986
11 Диса Олег Петрович 04.07.1989
12 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
13 Рибій Віктор Васильович 01.06.1994
14 Ковальчук Костянтин Вікторович 17.07.1992
15 Решітник Олексій Олександрович 03.08.2000
16 Поліщук Олександр Володимирович 20.12.1989
17 Давидов Артем Петрович 02.10.1993
18 Глега Микола Васильович 19.06.1989
19 Шведюк Валерій Віталійович 09.10.1989

“REDMION”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Галайко Юрій Вікторович 30.10.1983
2 Богуславський Денис Олександрович 07.06.2003
3 Бігос Ростислав 25.11.2001
4 Бресь Максим Миколайович 25.11.2000
5 Воловик Олександр Ігорович 28.10.1985
6 Гуменюк Юрій Васильович 06.05.2000
7 Ковальчук Євгеній Анатолійович 18.09.1978
8 Щавінський Дмитро Олександрович 30.08.1994
9 Серафімов Олександр Наімінович 06.03.2005
10 Гнатюк Валентин Володимирович 09.05.1997
11 Підмурняк Олексій Олександрович 17.05.2000
12 Корчевний Олександр Олександрович 12.02.2002
13 Боднар Андрій Васильович 13.12.2002
14 Бобеляк Іван Ярославович 04.10.2005
15 Жданов Олександр Миколайович 27.05.1984
16 Олексюк Богдан Валентинович 22.11.2002
17 Кіт Вадим Анатолійович 04.02.1999
18 Снігур Андрій Сергійович 16.08.2003

ФК “Буд-Двір”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гринь Олександр Олександрович 13.04.1991
2 Гурин Дмитро Євгенович 13.06.1998
3 Оцалюк Владислав Анатолійович 14.01.1997
4 Коротаєв Ігор Вячеславович 21.06.1991
5 Самолига Олег Віталійович 08.02.1978
6 Гнідий Сергій Олександрович 31.01.2000
7 Рижук Степан Вікторович 31.10.1994
8 Бартошук Андрій Вікторович 06.02.1995
9 Огородник Ілля Іванович 02.08.1989
10 Поліщук Володимир  Анатолійович 15.06.1988
11 Агджоян Юрій Давітович 26.09.2000
12 Бойчук Ігор Юрійович 29.01.1998
13 Панчук Ігор Леонідович 19.06.1992
14 Ващенко Олександр Олександрович 07.05.2003
15 Гурин Максим Юрійович 02.09.1995
16 Лабудько Віталій Олександрович 01.03.1999
17 Кливак  Максим Олександрович 03.07.1996
18 Фещук Максим Юрійович 15.09.2001

Ліга 5

“Royal Palace”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Шилов Юрій Олексійович 01.02.1986
2 Балабанов В’ячеслав Вікторович 10.04.1982
3 Басистюк Роман Вікторович  06.03.1995
4 Вороністий Владислав Олександрович 01.05.1999
5 Антощук Дмитро Юрійович 27.12.1988
6 Анікін Іван Дмитрович 23.11.1997
7 Скрипковський Сергій Вікторович 09.02.1991
8 Мазур Владислав Миколайович 24.09.2003
9 Оверчук Роман Богданович 18.08.2004
10 Гуменний Богдан Сергійович  07.10.2003
11 Тичинський Дмитро Олександрович 24.11.1998
12 Кордонець Дмитро Михайлович 30.11.1996
13 Куцак Максим Валерійович 18.07.1986
14 Осадчук Володимир Васильович 21.09.1981
15 Феринський Ігор Броніславович 07.11.1978
16 Кравчук Сергій Петрович 27.02.1982
17 Трач Дмитро Ігорович 26.07.1995
18 Кравець Артем Ігорович 21.07.1992
19 Ксьондзик Владислав Васильович 16.02.2002

SEBN UA

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стаднічук Сергій 21.05.1990
2 Снігур Віталій 12.11.2002
3 Дубовий Руслан 20.03.1977
4 Шумський Владислав 16.09.1999
5 Олексієнко Віктор 13.05.1981
6 Голоднюк Олексій 14.07.1976
7 Голоднюк Дмитро 29.08.1998
8 Терлецький Данило 09.08.1989
9 Осика Дмитро 15.11.1992
10 Жилович Тарас 20.08.1990
11 Мочульський Володимир 07.08.1969
12 Мочалюк Сергій 13.04.1987
13 Вавринюк Павло 09.06.2006
14 Глущенко Олександр 22.10.1995
15 Слободенюк Василь 03.09.1994
16 Чигрин Юрій 05.05.2001
17 Кручінін Богдан 18.09.1997
18 Ноль Артем 15.05.2000

“Нева”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Білик Богдан Васильович 15.03.1994
2 Трубайчук Роман Юрійович 07.03.2000
3 Шаравара Микола Анатолійович 30.11.1992
4 Білик Руслан Васильович 06.04.1997
5 Гула Вадим Анатолійович 05.07.1994
6 Гуральник Владислав Юрійович 22.03.1995
7 Берлов Максим Павлович 05.04.1997
8 Воляник Андрій Леонідович 20.10.1992
9 Власюк Ярослав Сергійович 11.06.2002
10 Петлюк Богдан Васильович 09.04.1997
11 Паламарчук Андрій Іванович 03.01.1993
12 Рогальський Андрій Григорович 14.12.1997
13 Федак Іван Іванович 01.06.1993
14 Ільчишин Владислав Сергійович 21.04.2001
15 Сакала Максим Володимирович 30.09.2000
16 Заболотний Владислав Альбертович 05.01.1995
17 Болотюх Іван Васильович 28.06.1990
18 Шаравара Ігор Анатолійович 10.08.2000
19 Гняздовський Кирило Вікторович 30.01.2002
20 Романчев Віталій Миколайович 28.04.1989

“Dark Horse”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Незборецький Віталій 27.02.1981
2 Підлісний Володимир 09.03.1986
3 Хрущ Андрій 16.07.1996
4 Посмітюха Дмитро 20.04.1998
5 Брянський Олександр 07.01.1986
6 Доценко Олександр 29.06.1993
7 Якубовський Денис 12.03.1987
8 Васильчук Олександр 28.08.1985
9 Свіщов Олександр 13.06.1990
10 Чижов Дмитро 05.11.1981
11 Юнчик Максим 31.01.1981
12 Хдейр Васім 25.01.1985
13 Дацишин Микола 08.11.1987
14 Циц Сергій 15.09.1984
15 Бистрих Володимир 10.06.1986
16 Васильєв Іван 31.08.1980
17 Гончарук Андрій 22.05.1987
18 Шляховий Олександр 20.02.1986
19 Ошовський Артем 26.02.1988
20 Ходаковський Руслан 16.11.1980

МФК “Буг”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Походзей Павло Михайлович 26.12.1994
2 Пилипюк Володимир Володимирович 25.05.1983
3 Кривий Ігор Вікторович 02.03.1985
4 Хомишен Микола Іванович 22.05.1982
5 Вівсянко Руслан Вадимович 15.08.1991
6 Цибрій Дмитро Іванович 19.11.1984
7 Гурняк Олександр Анатолійович 11.05.1975
8 Блессінг Кахока 22.01.2000
9 Даниш Вадим Сергійович 04.07.2000
10 Подколзін Валерій Леонідович 16.08.1984
11 Осяк Богдан Олександрович 09.04.1997
12 Федорук Олександр Петрович 03.12.1976
13 Пушкар Олексій Васильович 01.10.1987
14 Михальчук Тарас Миколайович 02.04.1989
15 Некрасов Григорій Григорович 21.02.1984
16 Лемець Олег Миколайович 29.01.1991
17 Мельник Сергій Михайлович 06.11.1985
18 Ковальчук Олександр Олександрович 04.02.1990
19 Коваленко Ігор Геннадійович 19.10.1986

МФК “Сервіс-Буд”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Маримора Назарій Вікторович 06.03.2002
2 Лозіцький Андрій Юрійович 09.11.1988
3 Яцишин Вадим Олександрович 05.02.1992
4 Козак Святослав Васильович 28.08.1992
5 Кравчук Дмитро Русланович 31.07.1993
6 Стрельченко Павло Володимирович 25.06.1987
7 Савчук Сергій Анатолійович 17.05.1995
8 Апанович Максим Валерійович 18.05.1995
9 Князь Андрій Васильович 19.08.1988
10 Дворак Владислав Іванович 23.04.2001
11 Муляр Сергій Анатолійович 26.09.2002
12 Греков Михайло Миколайович 20.11.1998
13 Ахметов Андрій Валерійович 22.08.1993
14 Павлик Віктор Іванович 08.10.1992
15 Зюбрицький Дмитро Володимирович 14.09.1988
16 Король Іван Владиславович 30.06.1993
17 Рочняк Валентин Юрійович 31.08.2000
18 Пономарьов Сергій Валерійович 17.03.1988
19 Суєцький Олег Олегович 10.11.1993
20 Данилюк Олександр Васильович 03.08.1994

“Думка”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Величко Андрій Анатолійович 21.08.1989
2 Міровський Вадим Вікторович 15.07.1990
3 Побережний Денис Леонідович 18.12.1982
4 Жеребний Віктор Павлович 04.04.1985
5 Квасниця Максим Володимирович 11.02.1985
6 Шевчук Артем Олексійович 03.07.1987
7 Юрчук Андрій Леонідович 08.11.1981
8 Курманський Олексій Ігорович 15.02.1989
9 Вівчарик Ігор Омелянович 07.03.1986
10 Щербаков Ярослав Юрійович 27.12.1994
11 Максименко Віталій Юрійович 17.10.1972
12 Товсторог Валентин Ярославович 13.11.2000
13 Товсторог Ярослав Миколайович 25.07.1972
14 Ангелюк Ілля Юрійович 07.08.1993
15 Зюбрицький Віталій Володимирович 27.03.1985
16 Верескун Роман Віталійович 30.04.1988
17 Нагорняк Роман Володимирович 26.09.1992
18 Катернога Валерій Олександрович 06.10.1987

ФК “Гвардія”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Штанько Денис Володимирович 27.10.1992
2 Калиновський Дмитро Петрович 09.11.1993
3 Лисяк Давид Миколайович 31.08.1998
4 Сович Андрій Сергійович 13.12.1991
5 Федик Вадим Анатолійович 20.09.1991
6 Дмитришен Віталій Олександрович 04.12.1991
7 Цвик Максим Петрович 27.03.1994
8 Косоцький Віталій Олександрович 05.09.1993
9 Підвисоцький Олександр Станіславович 17.08.1980
10 Бега Денис Олегович 27.01.2001
11 Романішен Дмитро Володимирович 02.09.1993
12 Дмитрів Михайло Ігорович 19.11.1997
13 Попроцький Іван Володимирович 19.01.1998
14 Деспот Артем Вікторович 16.06.1997
15 Гаврішко Віталій Володимирович 04.07.1996
16 Станіславчук Ростислав Володимирович 22.06.1997
17 Березяк Артем Володимирович 26.09.2001
18 Ніхалевич Микола Володимирович 17.12.1999
19 Понятовський Владислав Андрійович 14.04.2002
20 Стародуб Андрій Валерійович 04.03.1988

Ліга 6

Підгрупа “А”

“Торпедо”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Брижак Віталій Миколайович 10.12.2003р
2 Чаплінський Володимир Олександрович 09.02.1991р
3 Романський Вадим Сергійовичм 20.12.1999р
4 Мацигін Дмитро Русланович 23.09.2003р
5 Шевчук Василь Михайлович 09.06.2002р
6 Аношкін Іван Володимирович 01.07.1997р
7 Вишневський Віктор Юрійович 20.01.1992р
8 Гладиш Василь Сергійович 23.03.1997р
9 Дубовий Роман Володимирович 22.08.2000р
10 Горбатюк Максим Анатолійович 18.12.1995р
11 Яровий Максим Вадимович 03.02.2005р
12 Бігун Михайло Вікторович 21.11.1996р
13 Охмуш Михайло Андрійович 21.10.2006р
14 Томчишин Богдан Михайлович 30.08.1998р
15 Безпальник Дмитро Олегович 16.10.2007р

“Astrum”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Луков Олександр Васильович 15.11.1963
2 Гончар Дмитро Олександрович 21.12.1984
3 Земок Олександр Васильович 01.08.1996
4 Самедінов Андрій Олегович 16.05.1992
5 Костомаха Віталій Іванович 07.11.1984
6 Кривак Михайло Михайлович 21.08.1974
7 Борчук В’ячеслав Валентинович 05.05.1983
8 Ромасюков Артем Євгенович 01.07.1986
9 Хмелівський Олександр Вікторович 16.12.1982
10 Сердуніч Вадим Вікторович 24.04.1983
11 Черненко Олег Анатолійович 18.02.1988
12 Пекнич Вадим Миколайович 17.11.1982
13 Шандига Павло Володимирович 24.08.1992
14 Примуш Роман Борисович 18.09.1985
15 Ярмощук Вадим Леонідович 06.06.1991
16 Поліщук Едуард Володимирович 02.05.1978
17 Мойсюк Володимир Степанович 12.03.1982

“ДБК”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Балобанов Дмитро 16.11.1988
2 Сурков Віталій 19.12.1983
3 Габатель Сергій 07.08.1989
4 Баштанюк Сергій 22.02.1984
5 Бесіда Ігор 30.12.1992
6 Чорний Максим 22.04.1992
7 Фурік Олександр 13.04.1983
8 Подлюк Андрій 29.06.1977
9 Чернишин Назар 13.05.2004
10 Драчевський Денис 23.06.2002
11 Рибчинський Юрій 10.04.1980
12 Шуляк Ігор 07.11.1981
13* Кукурудза Євген 21.08.1992
14 Сергійчук Юрій 03.11.1987
15 Кореганов Іван 28.11.1990

“Сокіл-2”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Житніковський Владислав Олександрович 22.05.2006
2 Сікорський Ілля Русланович 12.04.2006
3 Бернада Максим Олександрович 09.09.2006
4 Власов Дмитро Вікторович 13.11.2005
5 Майдан Олексій Володимирович 19.04.2006
6 Мельник Максим Максимович 30.10.2007
7 Стасюк Кирило Ігорович 16.12.2007
8 Ростківський Ростислав Ігорович 22.12.2006
9 Бевз Даніїл Вікторович 14.07.2006
10 Товпишко Олександр Васильович 19.09.2006
11 Хібовський Артур Русланович 17.06.2006
12 Сікорський Олексій Русланович 01.04.2005
13 Токар Михайло Петрович
14 Ковальчик Роман Миколайович
15 Глас Артем Вікторович

“Карат MEBLI REMTION”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Нагорняк Андрій Олегович 16.12.1999
2 Нагорняк Максим Олегович 04.04.2005
3 Садовський Віктор Анатолійович 20.10.1986
4 Гуляк Віталій Володимирович 19.06.1984
5 Століта Михайло Михайлович 13.11.1985
6 Століта Сергій Михайлович 01.03.1987
7 Сінькевич Руслан Анатолійович 26.09.1988
8 Лисий Михайло Валерійович 13.02.1996
9 Пасічник Максим Олексійович 19.07.2003
10 Славута Олександр В’ячеславович 11.04.2003
11 Франкевич Микола Вікторович 27.04.2003
12 Хребтатий Іван Миколайович 18.01.1991
13 Красюк Василь Петрович 25.04.1997
14 Нетеча Володимир Анатолійович 28.07.1991
15 Ціпко Костянтин Олександрович 03.10.1994
16 Давискиба Владислав Валерійович 03.05.1996
17 Лисий Віталій Олегович 29.06.1998
18 Загоранський Максим Ігорович 08.12.1995
19 Джунько Валерій Олегович 30.09.1985

“Прикордонник-2”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Козак Дмитро Олександрович 15.04.2004
2 Бушко Ілля Миколайович 26.03.2004
3 Леонюк Дмитро Олександрович 13.06.2004
4 Безкоровайний Олександр Петрович 15.01.2003
5 Лялька Владислав Олегович 19.11.2000
6 Муль Ілля Олександрович 21.10.2003
7 Галянт Сергій Сергійович 28.03.2002
8 Бортнік Степан Миколайович 18.12.2003
9 Гвоздецький Давид Олександрович 21.04.2004
10 Дробний Владислав Олександрович 22.08.2004
11 Сампір Владислав Андрійович 14.07.2003
12 Медвідь Михайло Олександрович 16.11.1990
13 Мацьоха Назар Віталійович 14.06.2001
14 Мельніков Андрій Вікторович 09.07.1980
15 Міщук Вадим Іванович 28.11.1999
16 Ільков Дмитро 30.10.1995
17 Мостовий Андрій Іванович 07.12.1983

МФК “Лідер-Амор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
2 Гнатишин Данило Сергійович 13.05.2002
3 Сас Артем Андрійович 05.06.2007
4 Незгода Ярослав Вікторович 29.01.2007
5 Ткачук Богдан Андрійович 27.11.2004
6 Федорович Владислав Володимирович 13.08.2005
7 Сокур Олексій Олександрович 02.09.2003
8 Кокіль Єгор Сергійович 31.01.2005
9 Гонтар Роман Сергійович 24.10.2006
10 Гоцалюк Іван Васильович 09.08.2004
11 Марчук Антон Олександрович 16.08.2004
12 Панфілов Захар Ігорович 19.03.2004
13 Крищук Кирило Володимирович 19.02.2007
14 Пшеничний Владислав Андрійович 09.08.2007
15 Жук Данило Олександрович 05.08.2007
16 Капітан Ростислав Сергійович 30.11.2007
17 Тихонюк Андрій Юрійович 19.04.2003

Підгрупа “В”

“Олімп”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Берлінський Вячеслав Ігорович 10.02.1990
2 Біляк Павло Олегович 11.07.2004
3 Біляк Олег Михайлович 24.05.1975
4 Бородій Сергій Володимирович 06.04.2002
5 Величко Ігор Миколайович 04.12.1993
6 Блажко Микола Васильович 18.12.1981
7 Гуліватий Руслан Сергійович 29.06.1981
8 Демидов Денис Володимирович 15.11.2000
9 Дуднік Артем Володимирович 04.08.2000
10 Івановський Віталій Юрійович 21.08.1997
11 Сидорчук Богдан Олександрович 2003
12 Дмитришен Богдан Анатолійович 15.10.1993
13 Романов Дмитро Григорович 28.09.1990
14 Фочук Борис Олександрович 07.01.1988
15 Ринда Дмитро Володимирович 09.02.2004
16 Ярош Вячеслав Миколайович 17.12.2001
17 Яновий Сергій Олександрович 30.05.1987
18 Морочківський Олександр Анатолійович 29.09.1994
19 Золотар Ігор Володимирович 05.11.1971

“Евеліна”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мердюк Валерій 19.10.1977
2 Образцов Андрій 10.10.1984
3 Приступа Дмитро Іванович 23.01.1982
4 Чичановський Мирослав 06.01.1993
5 Піхотко Олег 24.08.1988
6 Донець Андрій Анатолійович 03.01.1981
7 Белінський Микола 10.04.1986
8 Панчук Сергій 09.07.1987
9 Стожик Сергій Володимирович 27.06.1992
10 Васильчишин Олександр 12.09.1992
11 Мусатов Олексій 04.10.1991
12 Мельник Максим 04.08.1988
13 Козачок Сергій 19.11.2003
14 Білий Ілля 26.06.2005
15 Загродський Сергій 15.02.1992
16 Бородій Дмитро 24.07.1984
17 Пулько Олександр 13.06.1978
18 Пастух Олександр Миколайович 17.08.1986
19 Копотинський Тимур 10.11.2002
20 Козак Сергій 11.11.1992

FC “ADRENALINE”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Загурський Богдан Олександрович 04.05.1993
2 Ткачук Андрій Миколайович 17.01.1996
3 Кондрук Ігор Романович 27.11.1992
4 Мацерук Артем Анатолійович 12.04.1994
5 Медведчук Максим Сергійович 27.06.1993
6 Тріфонов Сергій Олександрович 03.02.1994
7 Головатий Дмитро Русланович 06.02.1998
8 Чернявський Дмитро Сергійович 02.01.1992
9* Басараба Ярослав Станіславович 02.11.1999
10 Коник Богдан Миколайович 06.03.2006
11 Коник Віталій Миколайович 06.03.2006
12 Семененко Владислав Сергійович 25.02.2005
13 Шапін Володимир Васильович 28.12.1988
14 Парой Василь Ігорович 02.01.1981
15 Ведмедюк Борис Сергійович 25.09.1998
16 Лоюк Олександр Петрович 30.10.1987
17 Пташок Руслан Іванович 05.08.1991
18 Краснюк Олексій Володимирович 30.06.1986

GC BARBERSHOP

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тимощук Ігор Володимирович 21.01.1994
2 Гарбар Дмитро Анатолійович 06.07.1987
3 Кульбачний Денис Степанович 13.06.1984
4 Дем’янюк Віталій Павлович 02.01.1991
5 Кравецький Кирило Олександрович 03.02.1989
6 Косяк Іван Олександрович 07.07.1989
7 Самсонов Андрій Вікторович 23.06.1986
8 Бабій Дмитро Олександрович 27.08.1986
9 Кучерук Костянтин Миколайович 10.11.1989
10 Стеценко Богдан Русланович 24.04.1994
11 Шульган Андрій Вікторович 28.01.1998
12 Плосконос Микита Ігорович 14.04.1992
13 Олесь Дмитро Сергійович 21.06.1991
14 Антонов Олександр Олександрович 19.02.1991
15 Мустафін Павло Євгенович 10.12.1987
16 Власов Андрій Вікторович 02.12.1993
17 Кухта Дмитро Іванович 08.11.1996
18 Ягодзінський Віталій Олександрович 19.01.1998
19 Бідюк Дмитро Євгенійович 09.01.1992
20 Громницький Володимир Олександрович 01.07.1988

“ЗА-ЗУЛ”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Демський Віктор 1992 р.н.
2 Деревенько Іван 1995 р.н.
3 Колеснік Василь 1993 р.н.
4 Закордонець Василь 1999 р.н.
5 Михальчук Євген 1999 р.н.
6 Ліщинський Олександр 1997 р.н.
7 Скромінський Богдан 2002 р.н.
8 Козак Микола 1992 р.н.
9 Бойчук Денис 2005 р.н.
10 Грицюк Іван 2004 р.н.
11 Остап’юк Артем 1997 р.н.
12 Попов Олександр 1998 р.н.
13 Гром’як Юрій 2005 р.н.
14 Семенюк Ілля 2003 р.н.
15 Якобчук Сергій 2002 р.н.
16 Коржук Максим 2003 р.н.
17 Гуменюк Андрій 2004 р.н.
18 Денисюк Юрій 1997 р.н.
19 Самарук Віктор 1999 р.н.
20 Мартиненко Іван 2003 р.н.

“Прогрес-В”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мухін Микола Олександрович 19.12.1992
2 Нагорняк Віталій Олександрович 20.05.1985
3 Кондратюк Євген Олегович 12.10.2004
4 Нащубський Олександр Олександрович 08.06.1986
5 Баськов Сергій Олександрович 02.09.1985
6 Стаднік Сергій Олександрович 20.06.1993
7 Садовець Роман Володимирович 07.09.1985
8 Віт Артем Віталійович 23.11.1992
9 Твердохліб Тарас Вікторович 06.07.1990
10 Кобзаренко Віталій Михайлович 22.01.1976
11 Ігнатов Вадим Ігорович 04.04.1994
12 Кобзаренко Владислав Віталійович 21.03.2003
13 Роздобутько Павло Володимирович 29.12.1984
14 Баценко Іван Олексійович 16.12.1988
15 Коваль Дмитро Юрійович 29.10.1996
16 Вавринчук Вадим Миколайович 02.01.2004
17 Чубатий Іван Михайлович 02.01.1955
18 Муравський Віталій Анатолійович 28.01.1981
19 Альміз Олександр Олександрович 15.01.1991

“Фенікс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Безрук Олександр Костянтинович 19.07.2006
2 Боднар Нікіта Олександрович 16.02.2006
3 Болдижев Данило Євгенійович 20.04.2006
4 Братчук Ельдар Денисович 20.11.2006
5 Долгуля Максим Олександрович 13.07.2006
6 Коньков Іван Ігорович 07.11.2006
7 Євсюков Демид Ігорович 05.01.2008
8 Замула Даніїл Андрійович 13.03.2006
9 Лазеба Володимир Андрійович 30.03.2007
10 Солдатенко Михайло Олексійович 01.09.2006
11 Ходацький Данило Сергійович 16.03.2006
12 Хрипчук Владислав Сергійович 12.08.2007
13 Солдатенко Олексій Станіславович 22.08.1977
14 Братчук Денис Володимирович 21.08.1982
15 Нгуєн Конг Ханг 22.05.1993

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here