Петро Резніченко: У «Максимума» максимальні цілі

0
241

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поспілкувалася із капітаном команди «Максимум». Петро Резніченко розповів про секрет перемоги над «Монолітом», цілі на сезон і очікування від матчу з «Agora».

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Як утворилася команда «Максимум»?

– Раніше була команда «AVIVA». Згодом ми розбіглися, але основний кістяк колективу залишився. Вирішили створити свою команду і спробувати свої сили. Так і з’явилася така команда, як «Максимум».

– А чому така назва – «Максимум»?

– Над назвою ми думали довго. Перебирали багато варіантів. Зупинилися на цьому. У нас максимальні цілі. Тому така і назва (посміхається – прим. авт.).

– Які тоді цілі у вас на цей сезон?

– В нас основне – зимовий чемпіонат. Хочемо вийти з другого дивізіону в перший. На літню Преміум-лігу завдань спочатку не було. Але амбіції є у кожного, тому вихід у плей-офф – завдання мінімум. Як кажуть, апетит приходить під час їжу. Будемо крок за кроком рухатися до максимальних вершин.

– У минулому турі ви перемогли лідера своєї групи «Моноліт». В чому секрет успіху?

– Ми зібралися і налаштувалися. Ми знаємо, що можемо, але команда у нас трохи нестабільна. Гра на гру не схожа. Але з сильними командами ми завжди виступали добре. Всі грають самовіддано і дисципліновано.  По гравцям в нас колектив хороший і ми можемо дати бій будь-якій команді. З «Монолітом» все склалося добре, моментами пощастило, але перемогли ми заслужено.

– Які очікування від наступного матчу із «Agora»?

– Багато знайомих грають в цій команді. Класні гравці і, думаю, буде щось схоже, як і з «Монолітом». Буде хороша гра. Вона має стати цікавою гравцям, глядачам і суддям. Надіюся, що буде напружений та емоційний матч.

– Що скажеш про Преміум-лігу? Чи маєш якісь зауваження чи пропозиції щодо організації?

– Усе, як завжди, на високому рівні. Єдине, що б хотілося змінити, це не призначати матчі в обідню пору, коли на вулиці +30. Було б добре зміщувати на пізніший час. Граємо на резині і виходить ніби сауна. Розумію, що не завжди є можливість, але хотілося б. Суддівство з кожним роком покращується й поки нарікань немає.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here