Підсумкова статистика матчів Кубку Преміум-ліги

0
239

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Мартинюк Дмитро

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

11

 

Дрезналь Кіріл

Ветеран

10

 

Лісніченко Ігор

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

10

 

Познанський Дмитро

TAD

9

 

Тимосевич Вадим

Фахівець

8

 

Кручек Богдан

ФК “Helpix

8

(1)

Чорний Микита

ФК “Helpix

7

 

Ведмедюк Борис

FC “ADRENALINE”

6

 

Дурдас Андрій

Лунтік

6

 

Лис Віталій

ФК “ЕкоАльт

6

 

Машталір Олександр

ТГ Наркевичі

6

 

Першин Назар

СК “Сокіл-2”

6

 

Шафер Олександр

ФК Нива Летичів

6

 

Барабаш Денис

TAD

5

 

Глушко Владислав

СК “Сокіл-2”

5

 

Горобець Вадим

АУДІ

5

 

Гуменний Богдан

FC “ADRENALINE”

5

 

Демкович Олександр

ФК “Подільський Кремінь”

5

 

Сампір Владислав

“ПРИКОРДОННИК-2”

5

 

Сергєєв Лев

Ветеран

5

 

Соловей Олексій

Алмаз

5

 

Стешенков Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

5

 

Стрельцов Максим

ФК “Helpix

5

 

Шматлай Костянтин

COMING SOON

5

 

Бачмага Костянтин

Епіцентр-К

4

 

Бохонок Дмитро

Інтерпродсервіс

4

 

Гранатович Назарій

АДВОКАТ

4

 

Давискиба Владислав

Карат MEBLI REMTION

4

 

Донець Єгор

ФК “Helpix

4

 

Кашперук Дмитро

Smereka (Писарівка)

4

 

Колісник Іван

НОВАВЕТ

4

 

Невінський Олександр

ТГ Наркевичі

4

 

Осіпов Олександр

“ПРИКОРДОННИК-2”

4

 

Пухтяр Денис

Фахівець

4

 

Стець Андрій

Ковчег

4

 

Стожик Сергій

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

4

 

Столяр Дмитро Дми.

ФК “ЮАН”

4

 

Хібовський Артур

СК “Сокіл-2”

4

 

Шкрябець Сергій

ФК “Helpix

4

 

Яровий Сергій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

4

 

Калошин Максим

ФК “Компанія”

4

(1)

Ільніцький Віктор

Локомотив

3

 

Альохін Вадим

КОНФЕРМАТ

3

 

Антонюк Володимир

КОНФЕРМАТ

3

 

Білик Денис

Гладіатор

3

 

Бойко Олег

Ковчег

3

 

Віштал Євгеній

ФК Нива Летичів

3

 

Вайнман Ілля

Ветеран

3

 

Гаман Денис

VITAGRO

3

 

Гарнець Андрій

Nova Ushytsia

3

 

Дияк Олександр

Епіцентр-К

3

 

Жук Данило

Фахівець-Лідер-Амор

3

 

Кіут Ерік

МЕНС

3

 

Каленик Дмитро

“СКОРПІОН”

3

 

Калюжняк Денис

Карат MEBLI REMTION

3

 

Кобзаренко Владислав

DARK HORSE

3

 

Корженівський Богдан

Vavilon

3

 

Моцний Юрій

Diamant

3

 

Новіцький Вадим

Nova Ushytsia

3

 

Овчинніков Олег

Епіцентр-К

3

 

Остапов Вадим

АДВОКАТ

3

 

Осяк Богдан

Гладіатор

3

 

Павлюк Євген

МЕНС

3

 

Пасічник Максим

Карат MEBLI REMTION-2

3

 

Рабченюк Віктор

ФК “Компанія”

3

 

Ростківський Ростислав

СК “Сокіл-2”

3

 

Самолига Олег

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

3

 

Скринник Кирил

Весела Підкова

3

 

Соловей Роман

Ветеран

3

 

Стецюк Вадим

ФК “Helpix

3

 

Тарантаєв Максим

“СКОРПІОН”

3

 

Тимощук Максим

НОВАВЕТ

3

 

Чемерис Владислав

FC “ADRENALINE”

3

 

Шутяк Дмитро

Алмаз

3

 

Ясінський Дмитро

Лунтік

3

 

Ясенко Дмитро

Весела Підкова

3

 

Слобода Сергій

Алмаз

3

(1)

Іваніцький Ігор

Nova Ushytsia

2

 

Алла Хадж Халаф

BRILLIANT

2

 

Атласюк Сергій

Фахівець

2

 

Бабій Євген

“СКОРПІОН”

2

 

Байдусь Владислав

FC “ADRENALINE”

2

 

Банас Ілля

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

2

 

Бармак Андрій

Кардіфф

2

 

Басістий Ілля

ФК “ITA-TOOLS”

2

 

Басараб Юрій

Алмаз

2

 

Березовський Тарас

Динамо-ГУНП

2

 

Босак Максим

НОВАВЕТ

2

 

Брянський Олександр

ФК “Філтекс

2

 

Вівсянко Руслан

Гладіатор

2

 

Вдовин Олексій

TAD

2

 

Вербовий Валерій

МФК “БУГ”

2

 

Веремчук Максим

ФК “Helpix

2

 

Верещагін Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

2

 

Ветошко Євген

ФК “ITA-TOOLS”

2

 

Власов Дмитро

КОНФЕРМАТ

2

 

Воловик Валентин

Фахівець

2

 

Волошин Дмитро

Весела Підкова

2

 

Волошин Олександр

Алмаз

2

 

Грибовський Богдан

Nova Ushytsia

2

 

Давидов Денис

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

2

 

Дикий Олександр

Ракета

2

 

Зінкевич Михайло

ФК Нива Летичів

2

 

Заєць Віктор

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

2

 

Зубик Святослав

МФК “URBAN”

2

 

Казва Олександр

DARK HORSE

2

 

Калуков Дмитро

FC “Woodmall-Femida

2

 

Каплун Сергій

ФК “Подільський Кремінь”

2

 

Качур Вадим

ФК “ITA-TOOLS”

2

 

Кащен Тимур

СК “Сокіл-2”

2

 

Кисіль Павло

DARK HORSE

2

 

Ковальчук Сергій

ФК “ЕкоАльт

2

 

Козар Іван

ФК “Лісоводи”

2

 

Козубович Тарас

МЕНС

2

 

Коратач Едуард

АВІАТОР

2

 

Кравчук Роман

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

2

 

Кричківський Андрій

ЛіонВСП

2

 

Кубик Олег

ФГ “КОСВО”

2

 

Куречко Вадим

Ковчег

2

 

Кучеревич Владислав

ФК “Олімп” (Солобківці)

2

 

Кучеренко Ілля

Фахівець-Лідер-Амор

2

 

Левандовський Микола

FC “ADRENALINE”

2

 

Леонов Олександр

Ковчег

2

 

Лисий Зореслав

ФК “Компанія”

2

 

Міль Роман

Гладіатор

2

 

Марчук Назар Олегович

Карат MEBLI REMTION

2

 

Марчук Олег

ФК “ITA-TOOLS”

2

 

Мельніков Володимир

Кардіфф

2

 

Мельник Артем

DARK HORSE

2

 

Михайленко Роман

ФК “Helpix

2

 

Мойдал Павло

АІЩДІШ

2

 

Мойсюк Віктор

Поділля-АТО

2

 

Мустафін Павло

ККФА-REDMION

2

 

Нагорний Вадим

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

2

 

Небесний Дмитро

ФК “ЮАН”

2

 

Ориховський Віталій

“ПРИКОРДОННИК-2”

2

 

Павлик Віктор

ФК “Сокіл-Тірас

2

 

Пасечник Дмитро

ФК “Подільський Кремінь”

2

 

Плакса Євген

Фахівець

2

 

Пушкар Олексій

МФК “БУГ”

2

 

Рибій Віктор

Vavilon

2

 

Романюк Артем

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

2

 

Рудик Олексій

МФК ТА ТИ ШО

2

 

Сабадаш Костянтин

ФК “ЮАН”

2

 

Сабуняк Роман

Melix-Заслучненська ТГ

2

 

Самолюк Павло

СУПЕР СІП

2

 

Самсонов Андрій

ІНКОГНІТО

2

 

Семенюк Федір

FC “Woodmall-Femida

2

 

Серафімов Олександр

ККФА-REDMION

2

 

Сич Максим

ХФК “Давид”

2

 

Слободян Віталій

“Прогрес-В” Михайлівка

2

 

Сметюх Тимофій

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

2

 

Сокур Олексій

Фахівець-Лідер-Амор

2

 

Суворов Максим

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

2

 

Ткаліч Ігор

ЛіонВСП

2

 

Ткачук Богдан Андрійович

Фахівець

2

 

Успенський Юрій

Епіцентр-К

2

 

Федоров Антон

Ветеран

2

 

Хажинський Назар

Фахівець

2

 

Човган Олександр

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

2

 

Шевчук Андрій

DARK HORSE

2

 

Шевчук Роман

Фахівець

2

 

Шиманський Анатолій

ФК “Сталь”

2

 

Шитенков Артур

Ковчег

2

 

Штельмах Ілля

Diamant

2

 

Янчук Дмитро

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

2

 

Ярмощук Вадим

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

2

 

Галюк Василь

АДВОКАТ

2

(1)

Семенчук Богдан

FC SHARK

2

(2)

Євсєєв Ярослав

FC “ASTRUM”

1

 

Євсеєв Максим

Епіцентр-К

1

 

Ілюхін Артур

АУДІ

1

 

Авдєєв Дмитро

Beerloga-Облавтодор

1

 

Авраменко Артур

СК “Сокіл-2”

1

 

Ал Асфар Рамез Халед

BRILLIANT

1

 

Алі Шаді Мухамед

BRILLIANT

1

 

Альміз Олександр

ІНКОГНІТО

1

 

Анікін Іван

Royal Palace

1

 

Ангелюк Ілля

АІЩДІШ

1

 

Андрушко Віталій

Алмаз

1

 

Антонов Олександр

ФК “Компанія”

1

 

Антонюк Владислав

FC “Woodmall-Femida

1

 

Атерлей Василь

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Білань Ігор

ФК Нива Летичів

1

 

Білусяк Богдан

Весела Підкова

1

 

Багрійчук Віктор

Поділля-АТО

1

 

Балобанов Дмитро

ДБК

1

 

Бантус Сергій

Diamant

1

 

Барицький Вадим

ФК “Бігуча лань”

1

 

Басараба Денис

НОВАВЕТ

1

 

Басун Ілля

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Бачинський Дмитро

ФК Нива Летичів

1

 

Бегаль Олександр

МЕНС

1

 

Бедратий Олександр

Епіцентр-К

1

 

Безвещук Вадим

КОНФЕРМАТ

1

 

Белінський Микола

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

 

Беляк Павло

Diamant

1

 

Берест Михайло

Локомотив

1

 

Берлов Максим

МФК “Тайфун”

1

 

Бернада Максим

Інтерпродсервіс

1

 

Бесіда Ігор

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Блессінг Кахока

Гладіатор

1

 

Бойко Володимир Віталійович

“ТОВТРИ”

1

 

Бойчук Ігор

Інтерпродсервіс

1

 

Бойчук Назарій

ФК Нива Летичів

1

 

Борейко Олесь

Весела Підкова

1

 

Бородій Дмитро

Поділля Метиз

1

 

Брицький Владислав

FC “Woodmall-Femida

1

 

Брицький Руслан

АУДІ

1

 

Буган Сергій

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Буцький Анатолій

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Бушко Ілля

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

 

Вітка Сергій

МФК “Дует+” (Війтівці)

1

 

Віштал Євгеній Олександрович

ФК Нива Летичів

1

 

Вакух Дмитро

МобіФренд

1

 

Вакух Олег Борисович

МобіФренд

1

 

Василів Тарас

Карат MEBLI REMTION

1

 

Васильков Сергій

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

 

Ведмеденко Юрій

ЛіонВСП

1

 

Вельц Денис

ІНКОГНІТО

1

 

Вербовий Євгеній

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Вербовий Владислав

ФК “Helpix

1

 

Вербовий Сергій

Епіцентр-К

1

 

Верескун Роман

МФК “БУГ”

1

 

Виноградов Андрій

АДВОКАТ

1

 

Власов Давид

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Власов Юрій

ФК “Компанія”

1

 

Вовчинський Богдан

ТГ Наркевичі

1

 

Вознюк Руслан

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Волощук Андрій

BRILLIANT

1

 

Гаєвський Мирослав

Весела Підкова

1

 

Гайдайчук Дмитро Ден.

АДВОКАТ

1

 

Гамолов Назар

ЦЕНТР 13

1

 

Гловіцький Дмитро

VITAGRO

1

 

Гнатишин Данило

Фахівець-Лідер-Амор

1

 

Гнатюк Валентин

ККФА-REDMION

1

 

Гноянко Євгеній

Карат MEBLI REMTION

1

 

Голюк Олександр

ФК “Сталь”

1

 

Гонтар Роман

Фахівець-Лідер-Амор

1

 

Гончаров Аркадій

МФК “Тайфун”

1

 

Гончарський Роман

ФК “ЮАН”

1

 

Гранчак Павло

ФК “Лісоводи”

1

 

Григоренко Олександр

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Грицаєв Тарас

Весела Підкова

1

 

Грицай Михайло

НОВАВЕТ

1

 

Гудзь Богдан

“Престиж-Авто”

1

 

Гуйван Іван

Nova Ushytsia

1

 

Гула Вадим

ФК “Нева”

1

 

Гуменюк Андрій

“Престиж-Авто”

1

 

Гуменюк Ярослав

ФК “Гвардія”

1

 

Гурницький Андрій

Фортуна

1

 

Данилюк Олександр

BRILLIANT

1

 

Даньків Тарас

ФГ “КОСВО”

1

 

Дашкевич Андрій

Beerloga-Облавтодор

1

 

Деркач Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

 

Дмитришин Михайло

ФК “Сталь”

1

 

Довгань Олександр

ІНКОГНІТО

1

 

Доліба Ярослав

Карат MEBLI REMTION

1

 

Дорошенко Олексій

Ветеран

1

 

Драпак Микола

НОВАВЕТ

1

 

Дробний Владислав

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

 

Дрозда Руслан

УПП Хмельницький

1

 

Дячок Андрій

FC “ASTRUM”

1

 

Дячок Віталій

Diamant

1

 

Жидков Олег

ТЕПЛОВИК

1

 

Журавський Олександр

FC ADRENALINE MK

1

 

Заєць Олександр

Динамо-ГУНП

1

 

Закреницький Ігор

ФК “МІЦЬ”

1

 

Зданевич Степан

ФК “Helpix

1

 

Зелінський Денис

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Земок Олександр

FC “ASTRUM”

1

 

Кіт Вадим

ККФА-REDMION

1

 

Каноненко Георгій

Лунтік

1

 

Каракула Анатолій

ФК Лицарі

1

 

Карачун Максим

АУДІ

1

 

Карпенко Дмитро

ФК “ЕкоАльт

1

 

Касперський Олександр

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Качан Євген

DARK HORSE

1

 

Коваль Вадим

Фортуна

1

 

Ковальчук Богдан

FC “ADRENALINE”

1

 

Ковтун Михайло

ЦЕНТР 13

1

 

Кожелюк Віталій

VITAGRO

1

 

Козар Олександр

СУПЕР СІП

1

 

Козаренко Євгеній

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Коник Богдан

FC “ADRENALINE”

1

 

Константинов Сергій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Коренков Роман

Локомотив

1

 

Коркішко Володимир

ФК “Компанія”

1

 

Королюк Олександр

“СКОРПІОН”

1

 

Косар Богдан

“Олімп” ( Деражня)

1

 

Косман Даніїл

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Котенков Ігор

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

1

 

Кошовський Володимир

Поділля-АТО

1

 

Кравець Артем

Royal Palace

1

 

Криськов Олександр

Ракета

1

 

Крищук Кіріл

Фахівець-Лідер-Амор

1

 

Кузьмін Ростислав

ТЕПЛОВИК

1

 

Курлов Даніл

ЛіонВСП

1

 

Кутуз’ян Олександр

FC Aristocrats

1

 

Лазарчук Володимир

Ветеран

1

 

Левандовський Віталій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Леськов Роман

ФК Нива Летичів

1

 

Лисецький Михайло

ФК Нива Летичів

1

 

Лисий Михайло

Карат MEBLI REMTION

1

 

Лисюк Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Литвинюк Сергій

Royal Palace

1

 

Локазюк Віктор

“СКОРПІОН”

1

 

Лукянюк Євгеній

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Лучинський Роман

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Люлькун Руслан

МФК “Тайфун”

1

 

Лянскорунський Сергій

ФК “МІЦЬ”

1

 

Лях Ігор

Vavilon

1

 

Мірошник Руслан

ЦЕНТР 13

1

 

Мазур Владислав Мик.

“Престиж-Авто”

1

 

Майдан Олексій

ФК “Helpix

1

 

Макаров Даниіл

FC “Woodmall-Femida

1

 

Малюта Дмитро

Лук’янівська

1

 

Мартиненко Іван

АВІАТОР

1

 

Марчук Дмитро

ЗАЛІВ 10

1

 

Махніцький Андрій

МФК “Дует+” (Війтівці)

1

 

Машталір Сергій

ТГ Наркевичі

1

 

Мейко Владислав

FC “ADRENALINE”

1

 

Мельник Максим

Поділля Метиз

1

 

Мельник Тарас

Карат MEBLI REMTION

1

 

Микитюк Владислав

Карат MEBLI REMTION

1

 

Микуш Олександр

ФК Нива Летичів

1

 

Миронюк Ярослав

МФК “URBAN”

1

 

Михайлов Олександр

Алмаз

1

 

Модулев Віталій

FC Aristocrats

1

 

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

1

 

Моспан Ігор

ЦЕНТР 13

1

 

Музика Юрій

ФК “ЕкоАльт

1

 

Муляр Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Муляр Вадим

Nova Ushytsia

1

 

Нікітін Олександр

DARK HORSE

1

 

Нємий Артур

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Наконечний Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Некрасов Григорій

МФК “БУГ”

1

 

Нетеча Володимир

ФК “ЮАН”

1

 

Оверчук Роман

Епіцентр-К

1

 

Олянюк Мар’ян

“ТОВТРИ”

1

 

Орленко Андрій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Осацький Владислав

FC “Woodmall-Femida

1

 

Остаповець Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Остафічук Дмитро

Лунтік

1

 

Підручний Андрій

УПП Хмельницький

1

 

Піхотко Олег

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

 

Палійчук Богдан

УПП Хмельницький

1

 

Палійчук Валентин

МЕНС

1

 

Панасюк Віктор

ФК Нива Летичів

1

 

Пасічник Олексій

Карат MEBLI REMTION

1

 

Першиков Ілля

АУДІ

1

 

Петреченко Микола

Лунтік

1

 

Петрук Євген

АУДІ

1

 

Пилипчук Андрій

Фортуна

1

 

Пищаль Вадим

Інтерпродсервіс

1

 

Поліщук Олександр Вол.

Vavilon

1

 

Понятовський Владислав

ФК “Гвардія”

1

 

Пробитий Богдан

Ковчег

1

 

Пробитий Роман

ФК “Лісоводи”

1

 

Пугайчук Дмитро

Nova Ushytsia

1

 

Пустовіт Михайло

ФК Нива Летичів

1

 

Рапацький Євгеній

COMING SOON

1

 

Рефель Вадим

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

 

Рибак Андрій

Diamant

1

 

Рибчинський Назар

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Розгон Сергій

Ветеран

1

 

Романчев Віталій

МФК “Тайфун”

1

 

Рудь Богдан

ІНКОГНІТО

1

 

Сідорчук Владислав

АВІАТОР

1

 

Сідорчук Станіслав

АВІАТОР

1

 

Сікорський Ілля

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Сікорський Олексій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Сірук Мирослав

ФК “Меджибіж”

1

 

Савчук Віктор

АУДІ

1

 

Сакала Максим

ФК “Нева”

1

 

Самонов Ігор

Алмаз

1

 

Самсонюк Олександр

КОНФЕРМАТ

1

 

Самчук Олександр

ФК Лицарі

1

 

Свірщ Володимир

АДВОКАТ

1

 

Свередюк Дмитро

АУДІ

1

 

Секліцький Олександр

НОВАВЕТ

1

 

Семененко Владислав

FC “ADRENALINE”

1

 

Семенчук Віталій

Кардіфф

1

 

Сендель Олексій

Ветеран

1

 

Середюк Павло

Динамо-ГУНП

1

 

Скоп’як Юрій

ФГ “КОСВО”

1

 

Славута Олександр

Карат MEBLI REMTION-2

1

 

Слюсар Михайло

ФК Лицарі

1

 

Соголуб Олександр

Кардіфф

1

 

Соловйов Максим

Royal Palace

1

 

Сохарук Артем

Vavilon

1

 

Станкевич Ярослав

FC SHARK

1

 

Степанянц Владислав

ФК “Бігуча лань”

1

 

Столяр Віталій

ФК “ЮАН”

1

 

Сторожук Дмитро

FC “ADRENALINE”

1

 

Сулима Богдан

Динамо-ГУНП

1

 

Суховерко Сергій

Nova Ushytsia

1

 

Суховецький Назар

Smereka (Писарівка)

1

 

Сядро Максим

ФК “ЕкоАльт

1

 

Таєнчук Владислав

АВІАТОР

1

 

Терлецький Мар’ян

Весела Підкова

1

 

Тихонюк Олександр

ФК “ЕкоАльт

1

 

Тичинський Дмитро

ТГ Наркевичі

1

 

Ткачов Максим

Карат MEBLI REMTION-2

1

 

Токар Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Токарчук Богдан

ДБК

1

 

Томчишин Богдан

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Фаєт Аль Хлаф

BRILLIANT

1

 

Феринський Ігор

Фортуна

1

 

Фетько Олексій

FC “Woodmall-Femida

1

 

Фордзюн Олександр

“ТОВТРИ”

1

 

Фурман Роман

Nova Ushytsia

1

 

Харчук Назар

НОВАВЕТ

1

 

Хлопонін Андрій

Фахівець

1

 

Хмиз Олександр

ККФА-REDMION

1

 

Хомишен Микола

МФК “БУГ”

1

 

Хоптяр Олександр

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

 

Худик Олександр

ФК “Сталь”

1

 

Цвігун Владислав

Весела Підкова

1

 

Цуцуловський Денис

СК “Сокіл-2”

1

 

Чекирда Руслан

ККФА-REDMION

1

 

Чиж Сергій

FC “Woodmall-Femida

1

 

Шаманський Сергій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Шапельський Владислав

COMING SOON

1

 

Швед Костянтин

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

 

Шеремета Максим

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Шилов Юрій

Royal Palace

1

 

Шкодяк Даниіл

FC “Woodmall-Femida

1

 

Школяр Дмитро

АДВОКАТ

1

 

Шляховий Олександр

ФК “Філтекс

1

 

Шперчук Дмитро

МЕНС

1

 

Штолько Максим

Ковчег

1

 

Шуляк Денис

Лунтік

1

 

Щербатюк Вадим

TAD

1

 

Якобчук Сергій

КАЗ

1

 

Якубовський Денис

ФК “Філтекс

1

 

Ярощук Олексій

Гладіатор

1

 

Яцків Михайло

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Павленко Олег

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

(1)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here