Підсумкові турнірні таблиці після 15-го туру “регулярки”

0
431

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 4:2 1:0 1:1 3:1 2:2 5:2 10:1 3:2 4:1 5:2 6:0 10:0 4:2 6:0 7:3
2. ФК “Helpix” 2:4 4:3 2:2 3:3 7:0 7:0 5:2 2:2 5:1 4:2 4:0 1:0 9:0 12:0 12:1
3. Динамо-ГУНП 0:1 3:4 4:2 4:2 3:2 5:1 4:2 4:2 4:1 2:3 7:5 6:1 9:3 9:1 8:3
4. FC “Woodmall-Femida” 1:1 2:2 2:4 2:2 3:2 7:4 6:3 4:5 6:1 4:3 5:4 7:3 9:2 13:0 8:0
5. МФК “URBAN” 1:3 3:3 2:4 2:2 1:3 3:2 9:4 4:3 3:2 2:1 7:0 11:0 4:2 10:1 6:4
6. Карат MEBLI REMTION 2:2 0:7 2:3 2:3 3:1 2:2 1:2 9:1 3:5 4:5 3:2 3:2 7:2 3:0 4:2
7. КОНФЕРМАТ 2:5 0:7 1:5 4:7 2:3 2:2 5:2 4:3 1:1 4:5 5:4 3:1 7:3 3:2 3:2
8. Інтерпродсервіс 1:10 2:5 2:4 3:6 4:9 2:1 2:5 1:4 2:1 5:4 3:5 4:1 5:2 3:2 3:2
9. Кардіфф 2:3 2:2 2:4 5:4 3:4 1:9 3:4 4:1 2:2 5:0 7:2 2:3 3:5 6:1 4:0
10. ФК “Бігуча лань” 1:4 1:5 1:4 1:6 2:3 5:3 1:1 1:2 2:2 2:1 0:3 3:1 4:3 2:0 6:2
11. ФГ “КОСВО” 2:5 2:4 3:2 3:4 1:2 5:4 5:4 4:5 0:5 1:2 3:6 4:5 5:1 13:1 3:2
12. КАЗ 0:6 0:4 5:7 4:5 0:7 2:3 4:5 5:3 2:7 3:0 6:3 3:3 7:4 5:4 5:6
13. Алмаз 0:10 0:1 1:6 3:7 0:11 2:3 1:3 1:4 3:2 1:3 5:4 3:3 2:1 5:2 5:2
14. ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2:4 0:9 3:9 2:9 2:4 2:7 3:7 2:5 5:3 3:4 1:5 4:7 1:2 6:4 3:2
15. ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0:6 0:12 1:9 0:13 1:10 0:3 2:3 2:3 1:6 0:2 1:13 4:5 2:5 4:6 3:1
16. ДБК 3:7 1:12 3:8 0:8 4:6 2:4 2:3 2:3 0:4 2:6 2:3 6:5 2:5 2:3 1:3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. ККФА-REDMION 5:2 5:2 0:6 2:2 2:3 4:5 4:3 7:2 2:0 5:2 5:2 8:0 4:0 4:1 5:3
2. ФК “М’ясний маркет” 2:5 1:2 3:4 5:1 3:1 1:1 3:1 7:2 1:0 7:0 2:3 3:1 5:1 5:3 3:1
3. Епіцентр-К 2:5 2:1 3:3 1:4 3:0 2:1 2:0 1:4 2:2 1:2 5:2 6:3 7:2 2:0 2:0
4. Beerloga-Облавтодор 6:0 4:3 3:3 3:3 6:1 3:1 3:4 4:10 4:2 0:1 2:3 3:3 4:0 3:1 5:2
5. АУДІ 2:2 1:5 4:1 3:3 5:1 1:1 7:5 5:2 2:2 0:1 1:1 3:2 0:1 5:2 4:3
6. Локомотив 3:2 1:3 0:3 1:6 1:5 4:2 1:3 5:2 1:0 3:3 2:2 3:1 5:2 0:3 5:3
7. УПП Хмельницький 5:4 1:1 1:2 1:3 1:1 2:4 3:5 6:4 1:0 2:2 5:1 2:2 3:3 2:1 3:1
8. “Олімп” (Деражня) 3:4 1:3 0:2 4:3 5:7 3:1 5:3 3:4 1:1 4:2 6:3 3:2 2:5 3:2 4:5
9. Ракета 2:7 2:7 4:1 10:4 2:5 2:5 4:6 4:3 2:2 3:3 6:5 3:5 2:2 4:2 5:1
10. ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0:2 0:1 2:2 2:4 2:2 0:1 0:1 1:1 2:2 4:3 3:2 5:0 1:1 2:0 2:0
11. Ротор 2:5 0:7 2:1 1:0 1:0 3:3 2:2 2:4 3:3 3:4 3:1 1:2 1:3 1:3 3:2
12. ФК “Філтекс” 2:5 3:2 2:5 3:2 1:1 2:2 1:5 3:6 5:6 2:3 1:3 4:4 9:3 4:3 1:2
13. ТЕПЛОВИК 0:8 1:3 3:6 3:3 2:3 1:3 2:2 2:3 5:3 0:5 2:1 4:4 4:2 2:2 1:1
14. ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0:4 1:5 2:7 0:4 1:0 2:5 3:3 5:2 2:2 1:1 3:1 3:9 2:4 0:2 1:5
15. Олімпік-AskoArt 1:4 3:5 0:2 1:3 2:5 3:0 1:2 2:3 2:4 0:2 3:1 3:4 2:2 2:0 3:3
16. ФК “ЮАН” 3:5 1:3 0:2 2:5 3:4 3:5 1:3 5:4 1:5 0:2 2:3 2:1 1:1 5:1 3:3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. СК “Сокіл-2” 3:2 2:1 4:6 2:4 4:3 2:4 5:1 6:1 5:1 4:2 5:0 2:1 11:1 8:2 5:0
2. АВІАТОР 2:3 7:7 4:4 6:3 4:5 5:1 2:3 5:3 7:2 2:1 2:2 4:2 3:0 7:2 5:1
3. Лідер-Амор 1:2 7:7 4:3 5:3 1:3 4:1 4:2 8:2 1:3 2:0 0:3 2:2 7:6 1:2 8:3
4. МобіФренд 6:4 4:4 3:4 4:4 4:3 9:1 1:5 1:3 7:4 0:4 5:3 7:4 4:5 4:1 11:2
5. ЗАЛІВ 10 4:2 3:6 3:5 4:4 5:3 5:3 4:3 2:3 1:2 3:4 2:0 8:5 8:2 1:1 5:1
6. МЕНС 3:4 5:4 3:1 3:4 3:5 4:4 4:3 1:5 6:1 1:2 3:3 5:1 11:6 5:1 6:1
7. Ковчег 4:2 1:5 1:4 1:9 3:5 4:4 8:4 3:5 4:3 5:3 6:4 4:1 3:2 3:3 5:2
8. Лунтік 1:5 3:2 2:4 5:1 3:4 3:4 4:8 8:3 4:3 3:1 3:3 2:4 9:3 4:3 3:2
9. ЦЕНТР 13 1:6 3:5 2:8 3:1 3:2 5:1 5:3 3:8 1:3 5:2 3:3 4:1 5:3 4:5 9:1
10. ФК “ЕкоАльт” 1:5 2:7 3:1 4:7 2:1 1:6 3:4 3:4 3:1 3:0 3:2 4:5 4:2 8:2 4:0
11. НОВАВЕТ 2:4 1:2 0:2 4:0 4:3 2:1 3:5 1:3 2:5 0:3 0:0 4:1 6:2 3:0 5:0
12. Diamant 0:5 2:2 3:0 3:5 0:2 3:3 4:6 3:3 3:3 2:3 0:0 3:0 5:4 3:2 3:0
13. “ТОВТРИ” 1:2 2:4 2:2 4:7 5:8 1:5 1:4 4:2 1:4 5:4 1:4 0:3 3:3 3:2 4:0
14. ФК “Компанія” 1:11 0:3 6:7 5:4 2:8 6:11 2:3 3:9 3:5 2:4 2:6 4:5 3:3 2:1 5:4
15. МФК “Тайфун” 2:8 2:7 2:1 1:4 1:1 1:5 3:3 3:4 5:4 2:8 0:3 2:3 2:3 1:2 4:7
16. ФК “Сокіл-Тірас” 0:5 1:5 3:8 2:11 1:5 1:6 2:5 2:3 1:9 0:4 0:5 0:3 0:4 4:5 7:4

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Ветеран 3:2 4:9 8:5 8:5 5:5 10:6 3:2 9:3 6:3 7:5 8:5 8:4 8:4 10:4 10:3
2. FC “ADRENALINE” 2:3 7:1 4:2 5:2 4:2 5:4 5:4 4:3 4:0 7:2 10:0 3:1 2:2 8:1 10:2
3. Карат MEBLI REMTION-2 9:4 1:7 3:1 5:5 0:2 4:6 2:7 4:3 2:4 2:1 6:4 4:0 6:2 11:1 4:2
4. FC “ASTRUM” 5:8 2:4 1:3 3:6 5:2 6:1 5:5 8:5 4:5 7:4 3:2 4:2 3:2 8:3 4:3
5. TAD 5:8 2:5 5:5 6:3 6:7 7:11 3:10 7:7 13:4 5:1 14:2 6:2 14:5 5:0 8:3
6. ФК “ITA-TOOLS” 5:5 2:4 2:0 2:5 7:6 6:3 4:4 5:6 1:1 6:5 5:2 0:4 2:2 9:2 8:2
7. ФК “Олімп” (Солобківці) 6:10 4:5 6:4 1:6 11:7 3:6 5:4 3:6 6:3 2:7 1:7 5:2 11:5 8:4 5:2
8. Royal Palace 2:3 4:5 7:2 5:5 10:3 4:4 4:5 7:3 7:2 10:2 1:4 0:4 7:0 1:1 4:3
9. ІНКОГНІТО 3:9 3:4 3:4 5:8 7:7 6:5 6:3 3:7 4:4 2:2 5:2 7:6 5:2 7:5 10:6
10. ФК “Подільський Кремінь” 3:6 0:4 4:2 5:4 4:13 1:1 3:6 2:7 4:4 7:2 9:2 3:12 7:4 5:6 14:7
11. АДВОКАТ 5:7 2:7 1:2 4:7 1:5 5:6 7:2 2:10 2:2 2:7 6:3 4:1 0:2 4:3 2:0
12. BRILLIANT 5:8 0:10 4:6 2:3 2:14 2:5 7:1 4:1 2:5 2:9 3:6 7:4 4:3 2:4 7:3
13. ФК “Нева” 4:8 1:3 0:4 2:4 2:6 4:0 2:5 4:0 6:7 12:3 1:4 4:7 1:3 4:1 8:5
14. Патріоти-NETiP 4:8 2:2 2:6 2:3 5:14 2:2 5:11 0:7 2:5 4:7 2:0 3:4 3:1 2:1 4:2
15. ХФК “Давид” 4:10 1:8 1:11 3:8 0:5 2:9 4:8 1:1 5:7 6:5 3:4 4:2 1:4 1:2 4:6
16. ФК “Гвардія” 3:10 2:10 2:4 3:4 3:8 2:8 2:5 3:4 6:10 7:14 0:2 3:7 5:8 2:4 6:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here