Підсумки дозаявки сезону 2023/2024

0
1241
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

З 4 по 8 грудня, традиційно на екваторі Преміум ліги з футзалу, відбулася дозаявка. Під час “трансферного вікна” відбулось чимало змін у складах команд, тож пропонуємо вам з ними ознайомитися.

1 дивізіон

КОМАНДА ДОЗАЯВЛЕНІ ВІДЗАЯВЛЕНІ
ФГ КОСВО Кубик Олег Олегович
Франков Володимир Антонович
Карат MEBLI REMTION Доліба Ярослав Вікторович Омельчук Назар Юрійович
Конфермат Вербовий Сергій Миколайович
Лабенський Олег Ігорович
ДБК Кучерук Дмитро
Токарчук Богдан
Кравчук Михайло
Савчук Вадим*
(Helpix, Diamant)
Фурік Олександр
ФК “Бігуча Лань” Барицький Олег
Сич Олександр
Мельник Сергій
Данилюк Володимир
Заяць Олександр
Курдас Сергій
Тимчук Андрій
Сосніцький Артем
Балакай Антон
Полторацький Владислав
Інтерпродсервіс Теслюк Тарас
Кора Даніїл
Ксьондзик Владислав
(Динамо ГУНП)
Венгер Микола
КАЗ Грицюк Петро
Грицюк Іван
Антонов Олександр
Евеліна Плавуцький Павло
Нагорний Вадим
Наталюк Назар
Броварський Володимир
Євчук Назар
Євчук Назар
Каленюк Дмитро
Кашперук Іван
Стус Ярослав
Соловей Олексій
Кардіфф Сокальський Даніїл Кирик Ігор
FC “Woodmall-Femida” Собко Ростислав Кубик Олег
ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” Павленко Олег
Лук’янюк Євгеній
Собко Ростислав
Стешенков Максим
Алмаз Соловей Олексій Бігун Михайло

* гравець заявлений за декілька команд

2 дивізіон

КОМАНДА ДОЗАЯВЛЕНІ ВІДЗАЯВЛЕНІ
Епіцентр-К Вербовий Сергій
Куражнов Тимур
АУДІ Брицький Руслан
Ілюхін Артур
ОЛІМПІК-AskoArt Бабак Олександр
Залевський Ростислав
Покоюк В.В.
Доліба Ярослав
Ващук Артем
Кривунець Максим
ФК “Мясний маркет” Козак Дмитро Сокирко Андрій
РОТОР Орошкевич Богдан
Талапчук Олександр
Семін Вадим
Костишин Віталій
Дяк Богдан
Гайдашевський Костянтин
Малюков Олександр
РАКЕТА Плосконос Микита
Стус Ярослав
Тафратов Олександр
Слободян Віталій
Федак Олександр
Власюк Ярослав
ТЕПЛОВИК Кирик Ігор
Лемешев Юрій
Безпятюк Назар
Забіяка Олександр
Степко Валерій
Мірошник Руслан
Гук Дмитро
Вержбицький Сергій
Сікора Ігор
Beerloga-Облавтодор Олійник Владислав
ККФА-Redmion Морговський Ян
Бондар Андрій
Мулик Костянтин
Шульган Андрій
Воловик Валентин Щавінський Дмитро
ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп Смотюк Андрій
Мейко Владислав

3 дивізіон

КОМАНДА ДОЗАЯВЛЕНІ ВІДЗАЯВЛЕНІ
FC “DIAMANT” Савчук Вадим*
(Helpix, ДБК)
Глега Артем
Фахівець Лідер Амор Кахока Блессінг
Хільченко Артем
Авіатор Царук Богдан Залевський Ростислав
ФК Залів 10 Царук Андрій Маслієв Владислав
НОВАВЕТ Корольков Владислав Райтаровська Вікторія
ЦЕНТР-13 Островський Денис Мілаш Михайло Михайлович (залишився президентом команди)
Тайфун Приходько Максим
Фокін Владислав
Варвус Ігор
Добровольський Павло Діхтярук Сергій
ФК Сокіл-Тірас Бекас Ярослав Теслюк Тарас
Білик Богдан
МЕНС Яворський Юрій
Черновський Іван
Левчук Рінат
Лисий Іван
Лунтік Омельчишин Андрій
Лобода Артем
Шевчук Віталій
Савчук Андрій

* гравець заявлений за декілька команд

4 дивізіон

КОМАНДА ДОЗАЯВЛЕНІ ВІДЗАЯВЛЕНІ
ФК НЕВА Білик Богдан
Власюк Ярослав
Шаравара Микола
Яцьков Сергій
BRILLIANT Жилкін Нікіта
Карат MEBLI REMTION-2 Тренери:
Богдан Софія, Сінькевич Владислав, Мельник Єлизавета
ФК ITA TOOLS Бігун Михайло
Олещук Олександр
Бистрицький Дмитро
Слободянюк Василь
Зверхановський В’ячеслав
Боднарчук Назар
Новіков Андрій
Радюк Олексій
Зелінський Денис
Слабіцький Ю.А.
ВЕТЕРАН Лазарчук Богдан
Вайнман Ілля
ХФК Давид Венгер Микола
Прокопчук Сергій
Годимчук Денис
Ковальчук Олексій
Козак Антон
ІНКОГНІТО Градомський Андрій*(Diamant)
Глас Артем Вікторович
Добровольський Павло
Діхтярук Сергій
Бойчук Василь
Шупер Віталій
Тарахтій Констянтин
Адвокат Янов Валерій
Свірщ Володимир
Дунець Максим
Бевзюк Микола
ФК “Подільський кремінь” Кудрик Юрій Олещук Олександр
Бистрицький Дмитро
ROYAL PALACE Зарванський Віталій*(Кардіфф)
Сабуняк Роман*
(Melix – Заслучненська ТГ)
Крупський Назар Зарванський Віктор Гридасов Вадим
Гайдачук Дмитро
Сідлецький Дмитро
ASTRUM Зощук Дмитро Черненко Олег

 

* гравець заявлений за декілька команд

5 дивізіон

КОМАНДА ДОЗАЯВЛЕНІ ВІДЗАЯВЛЕНІ
FC ADRENALINE MK Семененко Владислав* (ADRENALINE)
Загородній Ярослав Молдован Артем
Крутилко Андрій
Фурман Віталій
Гуменюк Миколай
Філюк Вадим
Поворознік Максим
Vavilon Лаппа Артем
Поділля АТО Солодкий Олександр Насідач Віктор
ЛУКʼЯНІВСЬКА Поліщук Єгор
Чернецький Артур
Луцков Владислав Горчиця Олександр
Гнатюк Володимир
Вовки-Вовковинці Петращук Віктор *(Скорпіон)
Кошелюк Вадим* (Скорпіон)
Михальчук Богдан
Поляк Артур
Дідух Ярослав
Навитанюк Ярослав Морозовський Валерій
Поділля Метиз

 

 

Білий Ілля
Якимчук Андрій
КРИСТАЛ-Вишнівчик Турчин Андрій
Зілінський Денис
Пастернак Володимир
Мальований Дем’ян
FC Nova Ushytsia Шелепало Віталій Мостепанюк Юрій
Мазур Ярослав
Тимощук Дмитро
ТСЦ Дует+ (Війтівці) Куян Ігор
Лабудько Віталій
Івасечко Тарас
Рудий Валерій
Дідух Артем
FC SHARK Куражнов Тімур
Гладіатор Блессінг Кахока
Лісоводи Іванніков Сергій Ковальчук Олександр Демидюк Дмитро
Шевченко Денис
СуперСіп Голеніщев Ігор Кравецький Дмитро
ФК “МІЦЬ” Московчук Богдан Корнілов Мвксим
Coming soon Мазурець Назарій Тимощук Ярослав
Тимощук Владислав Літинський Владислав
Фахівець Ребекевша Максим
Папроцький Сергій
Левіцький Сергій
Гавага Павло
Прикордонник 2 Тишковець Дмитро Перушко Кіріл
Мандрика Орест
Вітрук Євгеній
Лук’янюк Євген
Павленко Олег
Мельник Роман
Dark Horse Качан Євген
Діянчук Дмитро
Назарук Михайло
Кірик Ігор
ТГ Наркевичі Пукас Денис
ФК Лицарі Магеляс Владислав Рожнятовський Олександр Леонтієв Юрій
Шаповалюк Дмитро Головатюк Дмитро Гуменюк Богдан
Познанський Микола
Ліон ВСП

 

Стасишин Євгеній Рожанський Максим

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here