Підсумки зборів представників команд

0
514

2 травня, в аудиторії ГУНП відбулися збори представників команд. Ця процедура вважається традиційною, адже на ній обговорюються основні моменти перед стартом найближчого сезону. Цього разу темою зборів став старт Преміум-ліги з мініфутболу сезону 2024 року. Куратор змагань, Бондар Олександр, проголосив найголовніші тези підготовки до чемпіонату. Також були присутні прес-аташе та SMM-менеджерка, які відповідали на питання представників.

Старт Преміум-ліги з футзалу заплановано на 18 травня. Планується три повноцінні дивізіони, а також четвертий, який буде складатися з декількох груп, у залежності від кількості команд. До 13 травня буде сформовано склад дивізіонів, жеребкування – 14 травня.

Згідно з регламентом, тривалість матчів – два тайми по 25 хвилин брудного часу. Кубкові змагання на всіх етапах проводитимуться з одного матчу. Обов’язкова умова участі – наявність у всіх гравців однакового комлекту ігрової форми.

У всіх дивізіонах команди зіграють по коловій системі. Команди, що займуть 1-8 місця, проходять до стадії плей-офф, де грають серію до двох перемог. Команди, що вилетять на стадії 1\4, розіграють Кубок Поділля (5-8 місця). Команди, які посіли 9-12 місця, зіграють за Кубок Виклику. Система змагань у дивізіоні 4 буде залежати від кількості заявлених команд.

Питання, які задавали представники команд:
1) Що з м’ячем?
– повертаємося до м’яча ADIDAS.
2) Чи можна грати в бутсах (копочках)?
– ні, це заборонено
3) Чи поширюються дискваліфікації після футзального сезону?
– на сезон мініфутболу переходять дискваліфікації, дані на якийсь термін (наприклад 12 місяців). Вилучення на кількість ігор не переносяться. Якщо дискваліфікації, отримані минулого літнього сезону були відбуті не до кінця, то пропущені ігри ще залишаються в таких гравців.
4) Що із дозаявкою?
– вона буде всередині сезону. Дату буде повідомлено пізніше.

Заявки команд в електронному форматі приймаються до 13 травня на електронну адресу [email protected]

Заявочний бланк можна завантажити нижче. На гру першого туру потрібно принести друкований формат заявки у двох екземплярах із мокрими печатками

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ СЕЗОНУ 2024

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here