ПОЛОЖЕННЯ проведення ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35+

0
145
ПОЛОЖЕННЯ
проведення ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату м. Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35+ сезону 2024 року
1. Мета та завдання
ПРЕМІУМ-ЛІГА відкритий Чемпіонат м. Хмельницького з футзалу серед ветеранів проводиться з метою:
– розвитку футзалу в м. Хмельницькому, у Хмельницькій області та інших областях України;
– підготовки гравців до участі в складах збірних команд м. Хмельницького, Хмельницької області, а також збірних команд України;
– розвитку спортивної культури та здорового способу життя серед населення регіону.
2.Керівництво змагань
Загальне керівництво турніру здійснює організаційний комітет. Безпосередній контроль на час проведення ігор, покладається на головного суддю змагань, якого затверджує оргкомітет.
3. Умови проведення змагань та учасники
– Чемпіонат відбуватиметься у віковій групі 35+, учасникам якої на момент старту Чемпіонату виповнилося 35 років та більше.
– Гравці, які були заграні в сезоні 2023/2024 у змаганнях серед професійних команд з футболу/футзалу до участі у турнірі не допускаються.
– ігри проходитимуть на майданчику спорткомплексу ГУНП та Конфермат;
– команди гратимуть матчі по коловій системі. Згодом 1\4 фіналу плей-офф у відповідності до наступної схеми: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. На стадії 1\2 фіналу пари формуються наступним чином: переможці пар 1-8 та 4-5 і переможці пар 2-7 та 3-6. Команди, які у півфіналі виграють, грають у фіналі, переможені команди грають матч за третє місце.
Команди, які вилетіли на стадії 1\4 фіналу у відповідності до тієї ж сітки грають два матчі Кубку ліги. Переможці грають фінальну гру.
Команди, які посіли 9-10місця, грають матч за Кубок Героїв.
– під час регулярного Чемпіонату та матчів Кубку ліги та Кубку Героїв (за виключенням фіналу) команди грають 30 хвилин брудного часу. Усі матчі плей-офф та фінал Кубку ліги, Кубок Героїв команди грають два тайми по 15 хвилин брудного часу (2 останні хвилини в кожному таймі чистий час). Якщо в основний час буде зафіксована нічия, команди пробивають по 5 пенальті. Якщо і вони не визначать переможця пробиваються далі до першого не забитого голу.
– офіційний старт змагань – 30 березня 2024 року, завершення – кінець квітня 2024 року;
– команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які команди надають безпосередньо перед стартом змагань (дозволяється вносити не більше 20 чоловік, у заявку на матч не більше 14 чоловік);
– представник, або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;
– футболіст внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він знаходиться в резерві і не виходив на заміну;
– команда, внесена у календар першою, вважається господарем матчу, команда внесена у календар другою, вважається гостем, відповідно і піклується про наявність додаткового комплекту форми задля уникнення конфліктних ситуацій.
4. Порядок визначення місць у турнірній таблиці
– місця у таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх зустрічах (за перемогу 3, за нічию 1);
– у разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах, при рівності цих показників підраховується найбільше число перемог у всіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах, найменша кількість порушень (попередження – 1 очко, вилучення – 3 очка).
5. Нагородження
– команди які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та призами Асоціації футзалу Хмельницької області.
Усі інші положення регулюються регламентом Преміум-ліги з футзалу сезону 2023-2024 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here