Порядок денний КДК

0
97

У четвер , 4-го липня, відбудеться чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Його порядок денний буде наступним:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор», Юрія Сергійчука, у матчі 7-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою«Менс».
2. Розгляд вилучення гравця команди «Coming Soon», Владислава Літинського, у матчі 7-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «SEBN.UA».
3. Розгляд вилучення гравця команди ФК«Сталь»,Олександра Михайлюка, у матчі 7-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «СуперСіп».
4. Розгляд додаткового рапорту арбітра, щодо дій гравця команди ФК«Сталь», Ігоря Качурки, після вилучення у матчі 7-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою«СуперСіп».
5. Розгляд вилучення гравця команди«Forex Inwest», Сергія Олянчука, у матчі 1/8 Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою FC «Diamant».
6. Розгляд додаткового рапорту арбітра, щодо перебування у технічній зоні команди «Центр 13» сторонньої особи, у матчі 1/8 Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «ЗАЛІВ 10».

7. Розгляд неявки команд «Ракета» та «REDMION» на календарну гру 1-го туру Чемпіонату з футболу серед аматорів 8 х 8.

Засідання КДК АФХО відбудеться у спорткомплексі ГУНП (1 поверх, аудиторія №1). Початок – о 18:00. Участь представників команд – за бажанням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here