Повний перелік бомбардирів після 6-го туру

0
653
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

ДИВІЗІОН 1. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 12
Бартошук Андрій КАЗ 10
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 7
Кручек Богдан ФК “Helpix” 7
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 7
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 7
Бармак Андрій Кардіфф 6
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 6
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 6
Середюк Павло Динамо-ГУНП 6
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 6
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 6 (1)
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 5
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 5
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 5
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 5
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 4
Гизлик Олександр Кардіфф 4
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 4
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 4
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 4
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 4
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Тринадцятко Олег Кардіфф 4
Якобчук Сергій КАЗ 4
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 3
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 3
Веремчук Максим ФК “Helpix” 3
Волошин Олександр Алмаз 3
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Гресь Владислав МФК “URBAN” 3
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 3
Диняк Тимофій Кардіфф 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 3
Мельніков Володимир Кардіфф 3
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 3
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 3
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 3
Смоловик Максим ДБК 3
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 3
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Балобанов Дмитро ДБК 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 2
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 2
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 2
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Майдан Олексій ФК “Helpix” 2
Мосейко Олег ДБК 2
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 2
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Пилипюк Богдан КАЗ 2
Рибчинський Юрій ДБК 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 2
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 2
Собко Ростислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча лань” 2
Храпач Олександр МФК “URBAN” 2
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 2
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 2
Ярош В’ячеслав Кардіфф 2
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Бігун Михайло Алмаз 1
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Басараб Юрій Алмаз 1
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бондарчук Богдан КАЗ 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 1
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 1
Веретюк Денис ФГ “КОСВО” 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Гвоздецький Давид FC “Woodmall-Femida” 1
Гнідий Сергій Алмаз 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1
Гринь Артур ФК “Helpix” 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча лань” 1
Дацко Максим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Донець Єгор ФК “Helpix” 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Замогильний Олександр Алмаз 1
Зарванський Віталій Кардіфф 1
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Колеснік Василь КАЗ 1
Кореганов Іван ДБК 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 1
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Майструк Назарій ДБК 1
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1
Мельник Максим Володимирович ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Михальчук Євгеній КАЗ 1
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 1
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Осацький Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 1
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Рижук Степан КАЗ 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 1
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 1
Сичов Захар Кардіфф 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 1
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Чорний Максим ДБК 1
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1

 

ДИВІЗІОН 2. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 8
Коренков Роман Локомотив 6
Романов Дмитро “Олімп” ( Деражня) 6
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 6
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 5
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 5
Мерека Денис УПП Хмельницький 5
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 5
Стрілець Володимир Ракета 5
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 5
Ільніцький Віктор Локомотив 4
Горобець Вадим АУДІ 4
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 4
Прокопчук Вадим Локомотив 4
Святий Дмитро Ракета 4
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 4
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 4 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 4 (1)
Івановський Віталій “Олімп” ( Деражня) 3
Агаус Рашид ФК “Філтекс” 3
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 3
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 3
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 4
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 3
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Кіт Вадим ККФА-REDMION 3
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Підручний Андрій УПП Хмельницький 3
Савчук Віктор АУДІ 3
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 3
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 3
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 3
Єдинак Максим Локомотив 2
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 2
Блажко Микола “Олімп” ( Деражня) 2
Будченко Михайло АУДІ 2
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 2
Власюк Ярослав Ракета 2
Годований Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 2
Гуліватий Руслан “Олімп” ( Деражня) 2
Дикий Олександр Ракета 2
Дияк Олександр Епіцентр-К 2
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 2
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 2
Карачун Максим АУДІ 2
Красножон Дмитро Ракета 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Сіньковський Вадим ФК “М’ясний маркет” 2
Савчук Павло АУДІ 2
Сиворог Сергій Ракета 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Туз Сергій Ротор 2
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 2
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 2
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 2
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 2
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 2
Яремчук Андрій Ротор 2
Щепанський Едуард Ракета 2 (1)
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Біляк Павло “Олімп” ( Деражня) 1
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 1
Берест Михайло Локомотив 1
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 1
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 1
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 1
Доліба Ярослав Олімпік-AskoArt 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дуднік Артем “Олімп” ( Деражня) 1
Загребельний Олександр АУДІ 1
Камінський Олександр Ротор 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Константін Юрій УПП Хмельницький 1
Кордас Костянтин УПП Хмельницький 1
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Муляр Серій Ротор 1
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Орошкевич Михайло Ротор 1
Підлісний Максим УПП Хмельницький 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Паляниця Антон Ротор 1
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 1
Понятовський Микола ФК “М’ясний маркет” 1
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 1
Романов Владислав Beerloga-Облавтодор 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1
Садовник Богдан ФК “М’ясний маркет” 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1
Слободян Андрій Ракета 1
Снігур Андрій ККФА-REDMION 1
Стадніченко Ігор Епіцентр-К 1
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 1
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 1
Чорний Олег ФК “ЮАН” 1
Щесневич Богдан АУДІ 1
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1

 

ДИВІЗІОН 3 . Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Трембач Іван МобіФренд 12
Вакух Олег Олегович МобіФренд 9
Гавенко Назар АВІАТОР 9
Стець Андрій Ковчег 8
Шперчук Дмитро МЕНС 8
Вакух Дмитро МобіФренд 7
Кіут Ерік МЕНС 7
Коратач Едуард АВІАТОР 6
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 6
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 6
Пляхимович Віталій ЦЕНТР 13 6
Попов Максим ЦЕНТР 13 6
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 6
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 6
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 5
Душа Артур ЗАЛІВ 10 5
Куречко Вадим Ковчег 5
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Бойко Олег Ковчег 4
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 4
Дурдас Андрій Лунтік 4
Зенін Владислав ФК “Компанія” 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4
Полікевич Богдан Лунтік 4
Таєнчук Владислав АВІАТОР 4
Ясінський Дмитро Лунтік 4
Бантус Сергій Diamant 3
Беляк Павло Diamant 3
Босак Максим НОВАВЕТ 3
Галак Олександр Diamant 3
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 3
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 3
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 3
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 3
Козубович Тарас МЕНС 3
Колісник Іван НОВАВЕТ 3
Коцман Петро МобіФренд 3
Сідорчук Владислав АВІАТОР 3
Стеценко Богдан ЗАЛІВ 10 3
Сухар Андрій НОВАВЕТ 3
Чайковський Сергій ФК “Компанія” 3
Шевчук Олександр АВІАТОР 3
Ільчишин Влад МФК “Тайфун” 2
Ісхаков Ігор ФК “ЕкоАльт” 2
Андрєєв Олександр МЕНС 2
Архіпов Віталій Diamant 2
Басараба Денис НОВАВЕТ 2
Берлов Максим МФК “Тайфун” 2
Босак Вадим ФК “ЕкоАльт” 2
Драпак Микола НОВАВЕТ 2
Журавель Леонід ЦЕНТР 13 2
Коваленко Михайло Фахівець-Лідер-Амор 2
Коротинський Сергій ФК “Компанія” 2
Кухар Денис НОВАВЕТ 2
Кучер Андрій Лунтік 2
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 2
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 2
Лень Сергій Лунтік 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Миронюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 2
Моцний Юрій Diamant 2
Николюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Петреченко Микола Лунтік 2
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 2
Стасюк Кирило СК “Сокіл-2” 2
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 2
Харчук Назар НОВАВЕТ 2
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 2
Шаховал Олександр ЦЕНТР 13 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Юрах Юрій МЕНС 2
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 2
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1
Алексіїв Дмитро МФК “Тайфун” 1
Барабаш Андрій МФК “Тайфун” 1
Басараба Назарій НОВАВЕТ 1
Везнюк Максим Лунтік 1
Гілюк Олександр МЕНС 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Голов Сергій “ТОВТРИ” 1
Гоцалюк Іван Фахівець-Лідер-Амор 1
Дідичук Максим Diamant 1
Дзюбак Микола “ТОВТРИ” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Клапченко Роман “ТОВТРИ” 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Король Іван ФК “Сокіл-Тірас” 1
Косецький Микола “ТОВТРИ” 1
Ліпський Микола “ТОВТРИ” 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Мандрик Сергій МФК “Тайфун” 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Мельник Максим Максимович СК “Сокіл-2” 1
Остафічук Дмитро Лунтік 1
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1
Охоцький Назарій Лунтік 1
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 1
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 1
Першин Назар СК “Сокіл-2” 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Попельнюк Артем АВІАТОР 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Рочняк Валентин ФК “Сокіл-Тірас” 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 1
Тимощук Максим НОВАВЕТ 1
Трофанюк Сергій ФК “ЕкоАльт” 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Хомич Артем Фахівець-Лідер-Амор 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Шадрін Євген ФК “Компанія” 1
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 1 (1)

 

ДИВІЗІОН 4. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро TAD 17
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 17 (1)
Дрезналь Кіріл Ветеран 14
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 14
Барабаш Денис TAD 11
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 10
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 9
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 9
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 9
Земок Олександр FC “ASTRUM” 9 (1)
Батько Андрій NETiP-Патріоти 8
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 8
Олещук Олександр ФК “Подільський Кремінь” 7
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 6
Голова Сергій АДВОКАТ 6
Гранатович Назарій АДВОКАТ 6
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 6
Добротвор Валентин TAD 6
Кравець Артем Royal Palace 6
Крохан Вадим Ветеран 6
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 6
Соловей Роман Ветеран 6
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 6 (2)
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 5
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 5
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 5
Остапов Вадим АДВОКАТ 5
Падневич Володимир NETiP-Патріоти 5
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 5
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 5
Біленький Віталій ФК “Нева” 4
Волощук Андрій BRILLIANT 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 4
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 4
Савчук Олександр NETiP-Патріоти 4
Сендель Олексій Ветеран 4
Сич Максим ХФК “Давид” 4
Федоров Антон Ветеран 4
Шаравара Ігор ФК “Нева” 4
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 3
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 3
Вороністий Владислав Royal Palace 3
Гула Вадим ФК “Нева” 3
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Сакала Максим ФК “Нева” 3
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Вдовин Олексій TAD 2
Власенко Андрій ХФК “Давид” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Земляков Олександр NETiP-Патріоти 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Мацеплюк Олег TAD 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 2
Розгон Сергій Ветеран 2
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 2
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 2
Терлецький Павло TAD 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 2
Шандига Павло FC “ASTRUM” 2
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2
Щербатюк Вадим TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Анікін Іван Royal Palace 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Баситюк Роман Royal Palace 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Король Орест ФК “Нева” 1
Ліщук Віталій Royal Palace 1
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 1
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Майдан Павло ХФК “Давид” 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 1
Рогальський Андрій ФК “Нева” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Сергєєв Лев Ветеран 1
Смаглюк Юрій NETiP-Патріоти 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Фрединський Святослав NETiP-Патріоти 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1
Яржемський Іван TAD 1

 

ДИВІЗІОН 5. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Модулев Віталій FC Aristocrats 7
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 5
Кордонець Дмитро Фортуна 5
Молодих Сергій Фортуна 5
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 5
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 4
Давидов Артем Vavilon 4
Капатинський Тімур Поділля Метиз 4
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 4
Корженівський Богдан Vavilon 4
Курлов Даніл ЛіонВСП 4
Савчук Ерік ФК Лицарі 4
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 4
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4
Мельник Максим Поділля Метиз 4 (1)
Вівсянко Руслан Гладіатор 3
Гаман Денис Vitagro 3
Голюк Олександр ФК “Сталь” 3
Загродський Сергій Поділля Метиз 3
Кейлик Денис ФК Лицарі 3
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 3
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Лях Ігор Vavilon 3
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 3
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 3
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 3
Мощанець Дмитро Vitagro 3
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Плакса Євген Фахівець 3
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 3
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 3
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 3
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 2
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 2
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Боднар Микола Поділля Метиз 2
Бородій Дмитро Поділля Метиз 2
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 2
Грицаєв Тарас Весела Підкова 2
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Давидов Ярослав ЛіонВСП 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 2
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошелюк Вадим “СКОРПІОН” 2
Курманський Олексій АІЩДІШ 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 2
Мельник Владислав Фортуна 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мотичко Максим Nova Ushytsia 2
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 2
Надольний Назар Vitagro 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 2
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Осяк Богдан Гладіатор 2
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Пухтяр Денис Фахівець 2
Рапацький Євгеній COMING SOON 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Скринник Кирил Весела Підкова 2
Трепез Олександр ФК “Сталь” 2
Цвігун Владислав Весела Підкова 2
Шапельський Владислав COMING SOON 2
Ясенко Дмитро Весела Підкова 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Ваховський Олексій FC Aristocrats 1
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 1
Герецький ВІктор АІЩДІШ 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 1
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 1
Дроваль Віталій Vitagro 1
Душа Денис FC SHARK 1
Дяк Богдан ФК “Сталь” 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Кірик Ігор DARK HORSE 1
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Міль Роман Гладіатор 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Мельник Артем DARK HORSE 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 1
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Мощанець Павло Vitagro 1
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Попович Владислав FC SHARK 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Романов Михайло Фортуна 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Скрябін Євген Vitagro 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Смішно Олександр Поділля-АТО 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Тимосевич Вадим Фахівець 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 1
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Федорчук Андрій Поділля Метиз 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Шматлай Костянтин COMING SOON 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

 

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ. Бомбардир

Гравець Команда Голи З пен.
Тимосевич Вадим Фахівець 8
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 6
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 5
Шматлай Костянтин COMING SOON 5
Барабаш Денис TAD 4
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 4
Дурдас Андрій Лунтік 4
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 4
Гаман Денис VITAGRO 3
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 3
Горобець Вадим АУДІ 3
Дрезналь Кіріл Ветеран 3
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 3
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 3
Колісник Іван НОВАВЕТ 3
Корженівський Богдан Vavilon 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Познанський Дмитро TAD 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Скринник Кирил Весела Підкова 3
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Бабій Євген “СКОРПІОН” 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 2
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Вдовин Олексій TAD 2
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 2
Волошин Дмитро Весела Підкова 2
Гранатович Назарій АДВОКАТ 2
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Дикий Олександр Ракета 2
Дияк Олександр Епіцентр-К 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Коратач Едуард АВІАТОР 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Лисий Зореслав ФК “Компанія” 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 2
Осяк Богдан Гладіатор 2
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 2
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Плакса Євген Фахівець 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 2
Сергєєв Лев Ветеран 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 2
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 2
Хажинський Назар Фахівець 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 2
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Шевчук Андрій DARK HORSE 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ясінський Дмитро Лунтік 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2 (2)
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 1
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 1
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Антонов Олександр ФК “Компанія” 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Білань Ігор ФК Нива Летичів 1
Білик Денис Гладіатор 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Бантус Сергій Diamant 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Беляк Павло Diamant 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег Борисович МобіФренд 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Власов Юрій ФК “Компанія” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гловіцький Дмитро VITAGRO 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Голюк Олександр ФК “Сталь” 1
Гончаров Аркадій МФК “Тайфун” 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 1
Грицаєв Тарас Весела Підкова 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 1
Гула Вадим ФК “Нева” 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Дорошенко Олексій Ветеран 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 1
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Закреницький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Зелінський Денис ФК “ITA-TOOLS” 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Карачун Максим АУДІ 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Касперський Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Кащен Тимур СК “Сокіл-2” 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 1
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 1
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 1
Кожелюк Віталій VITAGRO 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Козубович Тарас МЕНС 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Косар Богдан “Олімп” ( Деражня) 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 1
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 1
Лях Ігор Vavilon 1
Міль Роман Гладіатор 1
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 1
Малюта Дмитро Лук’янівська 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1
Мельник Артем DARK HORSE 1
Мельник Максим Поділля Метиз 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 1
Мустафін Павло ККФА-REDMION 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Олянюк Мар’ян “ТОВТРИ” 1
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Остапов Вадим АДВОКАТ 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Петрук Євген АУДІ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 1
Пухтяр Денис Фахівець 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 1
Сідорчук Владислав АВІАТОР 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 1
Сакала Максим ФК “Нева” 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 1
Свередюк Дмитро АУДІ 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сендель Олексій Ветеран 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Стець Андрій Ковчег 1
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Сядро Максим ФК “ЕкоАльт” 1
Таєнчук Владислав АВІАТОР 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Федоров Антон Ветеран 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Шапельський Владислав COMING SOON 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 1
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Щербатюк Вадим TAD 1
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here