Повний перелік учасників гонки бомбардирів ⚡️

0
419

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk


ДИВІЗІОН 1*. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Бартошук Андрій КАЗ 9  
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 9  
Кручек Богдан ФК “Helpix” 6  
Середюк Павло Динамо-ГУНП 6  
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 6  
Бармак Андрій Кардіфф 5  
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 5  
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 5  
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5  
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5  
Приян Андрій МФК “URBAN” 5  
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5  
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 5  
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 5  
Гизлик Олександр Кардіфф 4  
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 4  
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 4  
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 4  
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4  
Тринадцятко Олег Кардіфф 4  
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 3  
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 3  
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 3  
Веремчук Максим ФК “Helpix” 3  
Волошин Олександр Алмаз 3  
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 3  
Гресь Владислав МФК “URBAN” 3  
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 3  
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 3  
Мельніков Володимир Кардіфф 3  
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 3  
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 3  
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 3  
Якобчук Сергій КАЗ 3  
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2  
Балобанов Дмитро ДБК 2  
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2  
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2  
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 2  
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 2  
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 2  
Диняк Тимофій Кардіфф 2  
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2  
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 2  
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2  
Майдан Олексій ФК “Helpix” 2  
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2  
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 2  
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2  
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 2  
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 2  
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2  
Собко Ростислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2  
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2  
Храпач Олександр МФК “URBAN” 2  
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 2  
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 2  
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 2  
Ярош В’ячеслав Кардіфф 2  
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 1  
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 1  
Бігун Михайло Алмаз 1  
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1  
Басараб Юрій Алмаз 1  
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1  
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1  
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1  
Бондарчук Богдан КАЗ 1  
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1  
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 1  
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 1  
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 1  
Гнідий Сергій Алмаз 1  
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1  
Гринь Артур ФК “Helpix” 1  
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1  
Данчук Валерій ФК “Бігуча лань” 1  
Дацко Максим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1  
Донець Єгор ФК “Helpix” 1  
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1  
Замогильний Олександр Алмаз 1  
Зарванський Віталій Кардіфф 1  
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 1  
Ковтонюк Олександр КАЗ 1  
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Колеснік Василь КАЗ 1  
Кореганов Іван ДБК 1  
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 1  
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Майструк Назарій ДБК 1  
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1  
Мельник Максим Володимирович ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 1  
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1  
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1  
Пилипюк Богдан КАЗ 1  
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1  
Рибчинський Юрій ДБК 1  
Рижук Степан КАЗ 1  
Самонов Ігор Алмаз 1  
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 1  
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 1  
Сергійчук Юрій ДБК 1  
Ситнік Олег МФК “URBAN” 1  
Сичов Захар Кардіфф 1  
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 1  
Смоловик Максим ДБК 1  
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1  
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1  
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 1  
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 1  
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 1  
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1  
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1  
Чорний Максим ДБК 1  
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 1  
Шутяк Дмитро Алмаз 1  
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1  

ДИВІЗІОН 2. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 7  
Коренков Роман Локомотив 5  
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 5  
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 5  
Мерека Денис УПП Хмельницький 5  
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 5  
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 5  
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 4  
Романов Дмитро “Олімп” ( Деражня) 4  
Святий Дмитро Ракета 4  
Стрілець Володимир Ракета 4  
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 4  
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 4  
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 4 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 4 (1)
Ільніцький Віктор Локомотив 3  
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 3  
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 3  
Горобець Вадим АУДІ 3  
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 3  
Кіт Вадим ККФА-REDMION 3  
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3  
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3  
Савчук Віктор АУДІ 3  
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 3  
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 3  
Єдинак Максим Локомотив 2  
Івановський Віталій “Олімп” ( Деражня) 2  
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 2  
Будченко Михайло АУДІ 2  
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 2  
Годований Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2  
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 2  
Дикий Олександр Ракета 2  
Дияк Олександр Епіцентр-К 2  
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2  
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 2  
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 2  
Карачун Максим АУДІ 2  
Красножон Дмитро Ракета 2  
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2  
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2  
Овчинніков Олег Епіцентр-К 2  
Підручний Андрій УПП Хмельницький 2  
Прокопчук Вадим Локомотив 2  
Сіньковський Вадим ФК “М’ясний маркет” 2  
Савчук Павло АУДІ 2  
Сиворог Сергій Ракета 2  
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 2  
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 2  
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 2  
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 2  
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 2  
Яремчук Андрій Ротор 2  
Щепанський Едуард Ракета 2 (1)
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1  
Агаус Рашид ФК “Філтекс” 1  
Біляк Павло “Олімп” ( Деражня) 1  
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 1  
Берест Михайло Локомотив 1  
Блажко Микола “Олімп” ( Деражня) 1  
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1  
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 1  
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 1  
Будніцький Михайло Локомотив 1  
Власюк Ярослав Ракета 1  
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 1  
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 1  
Доліба Ярослав Олімпік-AskoArt 1  
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1  
Дуднік Артем “Олімп” ( Деражня) 1  
Камінський Олександр Ротор 1  
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1  
Константін Юрій УПП Хмельницький 1  
Кордас Костянтин УПП Хмельницький 1  
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1  
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1  
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1  
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 1  
Логвиненко Іван Ротор 1  
Матусов Дмитро Ракета 1  
Муляр Серій Ротор 1  
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1  
Оверчук Роман Епіцентр-К 1  
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1  
Орошкевич Михайло Ротор 1  
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1  
Паляниця Антон Ротор 1  
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 1  
Понятовський Микола ФК “М’ясний маркет” 1  
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1  
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 1  
Романов Владислав Beerloga-Облавтодор 1  
Руссу Олег УПП Хмельницький 1  
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1  
Садовник Богдан ФК “М’ясний маркет” 1  
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1  
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1  
Слободян Андрій Ракета 1  
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1  
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 1  
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 1  
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1  
Туз Сергій Ротор 1  
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 1  
Чорний Олег ФК “ЮАН” 1  
Щесневич Богдан АУДІ 1  
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1  

ДИВІЗІОН 3 . Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Гавенко Назар АВІАТОР 9  
Трембач Іван МобіФренд 9  
Стець Андрій Ковчег 8  
Вакух Дмитро МобіФренд 6  
Коратач Едуард АВІАТОР 6  
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 6  
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 6  
Пляхимович Віталій ЦЕНТР 13 6  
Попов Максим ЦЕНТР 13 6  
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 6  
Шперчук Дмитро МЕНС 6  
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 5  
Вакух Олег Олегович МобіФренд 5  
Душа Артур ЗАЛІВ 10 5  
Кіут Ерік МЕНС 5  
Куречко Вадим Ковчег 5  
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 5  
Зенін Владислав ФК “Компанія” 4  
Калошин Максим ФК “Компанія” 4  
Полікевич Богдан Лунтік 4  
Шаварський Віталій МобіФренд 4  
Ясінський Дмитро Лунтік 4  
Бойко Олег Ковчег 3  
Галак Олександр Diamant 3  
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 3  
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 3  
Дурдас Андрій Лунтік 3  
Козубович Тарас МЕНС 3  
Сідорчук Владислав АВІАТОР 3  
Стеценко Богдан ЗАЛІВ 10 3  
Сухар Андрій НОВАВЕТ 3  
Таєнчук Владислав АВІАТОР 3  
Шевчук Олександр АВІАТОР 3  
Ісхаков Ігор ФК “ЕкоАльт” 2  
Архіпов Віталій Diamant 2  
Бантус Сергій Diamant 2  
Басараба Денис НОВАВЕТ 2  
Беляк Павло Diamant 2  
Босак Вадим ФК “ЕкоАльт” 2  
Босак Максим НОВАВЕТ 2  
Драпак Микола НОВАВЕТ 2  
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 2  
Журавель Леонід ЦЕНТР 13 2  
Коваленко Михайло Фахівець-Лідер-Амор 2  
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 2  
Коротинський Сергій ФК “Компанія” 2  
Коцман Петро МобіФренд 2  
Кухар Денис НОВАВЕТ 2  
Кучер Андрій Лунтік 2  
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 2  
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 2  
Леонов Олександр Ковчег 2  
Миронюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2  
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 2  
Моцний Юрій Diamant 2  
Николюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2  
Петреченко Микола Лунтік 2  
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 2  
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 2  
Шаховал Олександр ЦЕНТР 13 2  
Штельмах Ілля Diamant 2  
Юрах Юрій МЕНС 2  
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1  
Андрєєв Олександр МЕНС 1  
Барабаш Андрій МФК “Тайфун” 1  
Басараба Назарій НОВАВЕТ 1  
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1  
Везнюк Максим Лунтік 1  
Гілюк Олександр МЕНС 1  
Герасимчук Вадим МобіФренд 1  
Голов Сергій “ТОВТРИ” 1  
Гоцалюк Іван Фахівець-Лідер-Амор 1  
Дячок Віталій Diamant 1  
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1  
Клапченко Роман “ТОВТРИ” 1  
Колісник Іван НОВАВЕТ 1  
Король Іван ФК “Сокіл-Тірас” 1  
Косецький Микола “ТОВТРИ” 1  
Ліпський Микола “ТОВТРИ” 1  
Ладунець Роман МобіФренд 1  
Лень Сергій Лунтік 1  
Мандрик Сергій МФК “Тайфун” 1  
Мартиненко Іван АВІАТОР 1  
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1  
Мельник Максим Максимович СК “Сокіл-2” 1  
Остафічук Дмитро Лунтік 1  
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1  
Охоцький Назарій Лунтік 1  
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 1  
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 1  
Поворознюк Богдан Ковчег 1  
Попельнюк Артем АВІАТОР 1  
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1  
Пробитий Богдан Ковчег 1  
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 1  
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 1  
Стасюк Кирило СК “Сокіл-2” 1  
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 1  
Трофанюк Сергій ФК “ЕкоАльт” 1  
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1  
Харчук Назар НОВАВЕТ 1  
Чайковський Сергій ФК “Компанія” 1  
Чекирда Павло Лунтік 1  
Шадрін Євген ФК “Компанія” 1  
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 1  
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 1 (1)

 

ДИВІЗІОН 4. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 16 (1)
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 14  
Познанський Дмитро TAD 14  
Дрезналь Кіріл Ветеран 11  
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 10  
Земок Олександр FC “ASTRUM” 9 (1)
Батько Андрій NETiP-Патріоти 8  
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8  
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 8  
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 7  
Барабаш Денис TAD 7  
Олещук Олександр ФК “Подільський Кремінь” 7  
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 6  
Голова Сергій АДВОКАТ 6  
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 6  
Гранатович Назарій АДВОКАТ 5  
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 5  
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 5  
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 5  
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 5  
Соловей Роман Ветеран 5  
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 5  
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 5 (1)
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 4  
Кравець Артем Royal Palace 4  
Крохан Вадим Ветеран 4  
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4  
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4  
Остапов Вадим АДВОКАТ 4  
Падневич Володимир NETiP-Патріоти 4  
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 4  
Сич Максим ХФК “Давид” 4  
Федоров Антон Ветеран 4  
Шаравара Ігор ФК “Нева” 4  
Біленький Віталій ФК “Нева” 3  
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3  
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3  
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 3  
Волощук Андрій BRILLIANT 3  
Гула Вадим ФК “Нева” 3  
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 3  
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 3  
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 3  
Савчук Олександр NETiP-Патріоти 3  
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3  
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2  
Бродський Денис Royal Palace 2  
Вдовин Олексій TAD 2  
Власенко Андрій ХФК “Давид” 2  
Вороністий Владислав Royal Palace 2  
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2  
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2  
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2  
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2  
Муляр Артем ХФК “Давид” 2  
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 2  
Розгон Сергій Ветеран 2  
Сакала Максим ФК “Нева” 2  
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 2  
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 2  
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 2  
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2  
Тихонюк Артем BRILLIANT 2  
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 2  
Шандига Павло FC “ASTRUM” 2  
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2  
Щербатюк Вадим TAD 2  
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1  
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1  
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1  
Анікін Іван Royal Palace 1  
Білик Руслан ФК “Нева” 1  
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1  
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 1  
Баситюк Роман Royal Palace 1  
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1  
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 1  
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1  
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1  
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1  
Галюк Василь АДВОКАТ 1  
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1  
Данилюк Олександр BRILLIANT 1  
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1  
Добротвор Валентин TAD 1  
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 1  
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1  
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1  
Земляков Олександр NETiP-Патріоти 1  
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1  
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1  
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 1  
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1  
Король Орест ФК “Нева” 1  
Ліщук Віталій Royal Palace 1  
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 1  
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 1  
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1  
Майдан Павло ХФК “Давид” 1  
Мацеплюк Олег TAD 1  
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1  
Муляр Юрій ХФК “Давид” 1  
Підвальнюк Максим BRILLIANT 1  
Рогальський Андрій ФК “Нева” 1  
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1  
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1  
Сендель Олексій Ветеран 1  
Смаглюк Юрій NETiP-Патріоти 1  
Терлецький Павло TAD 1  
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1  
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1  
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1  
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1  
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1  
Шаравара Микола ФК “Нева” 1  
Яржемський Іван TAD 1  

ДИВІЗІОН 5. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 6  
Модулев Віталій FC Aristocrats 6  
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 4  
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 4  
Давидов Артем Vavilon 4  
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 4  
Корженівський Богдан Vavilon 4  
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 4  
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 4  
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4  
Мельник Максим Поділля Метиз 4 (1)
Гаман Денис Vitagro 3  
Капатинський Тімур Поділля Метиз 3  
Кейлик Денис ФК Лицарі 3  
Курлов Даніл ЛіонВСП 3  
Лях Ігор Vavilon 3  
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 3  
Молодих Сергій Фортуна 3  
Плакса Євген Фахівець 3  
Савчук Ерік ФК Лицарі 3  
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3  
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 3  
Янковський Артем ФК “Сталь” 3  
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2  
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 2  
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2  
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 2  
Вавринюк Павло FC SHARK 2  
Голюк Олександр ФК “Сталь” 2  
Грицаєв Тарас Весела Підкова 2  
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2  
Загродський Сергій Поділля Метиз 2  
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2  
Кордонець Дмитро Фортуна 2  
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2  
Кошелюк Вадим “СКОРПІОН” 2  
Курманський Олексій АІЩДІШ 2  
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 2  
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 2  
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 2  
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 2  
Надольний Назар Vitagro 2  
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 2  
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 2  
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 2  
Осяк Богдан Гладіатор 2  
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2  
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 2  
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 2  
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2  
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 2  
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2  
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2  
Саніцький Дмитро Vavilon 2  
Скринник Кирил Весела Підкова 2  
Сохарук Артем Vavilon 2  
Трепез Олександр ФК “Сталь” 2  
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 2  
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 2  
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 2  
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2  
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1  
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1  
Атласюк Сергій Фахівець 1  
Бабій Євген “СКОРПІОН” 1  
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 1  
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1  
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 1  
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1  
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1  
Вівсянко Руслан Гладіатор 1  
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1  
Ваховський Олексій FC Aristocrats 1  
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 1  
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1  
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1  
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 1  
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1  
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1  
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1  
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 1  
Дроваль Віталій Vitagro 1  
Дяк Богдан ФК “Сталь” 1  
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1  
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1  
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1  
Кірик Ігор DARK HORSE 1  
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 1  
Квока Сергій СУПЕР СІП 1  
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1  
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 1  
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 1  
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1  
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1  
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 1  
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 1  
Кравчук Микола АІЩДІШ 1  
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1  
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1  
Кухарук Богдан Лук’янівська 1  
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 1  
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1  
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 1  
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1  
Лучинін Вадим Vavilon 1  
Міль Роман Гладіатор 1  
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1  
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 1  
Мельник Сергій МФК “БУГ” 1  
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1  
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 1  
Мойдал Павло АІЩДІШ 1  
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 1  
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1  
Мороз Олександр COMING SOON 1  
Мощанець Дмитро Vitagro 1  
Мощанець Павло Vitagro 1  
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1  
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 1  
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1  
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1  
Осадчук Володимир Фортуна 1  
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1  
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1  
Попович Владислав FC SHARK 1  
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1  
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1  
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1  
Рапацький Євгеній COMING SOON 1  
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1  
Романов Михайло Фортуна 1  
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 1  
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 1  
Скрябін Євген Vitagro 1  
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1  
Смішно Олександр Поділля-АТО 1  
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 1  
Станкевич Ярослав FC SHARK 1  
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1  
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 1  
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1  
Тимосевич Вадим Фахівець 1  
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1  
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 1  
Туменко Олександр Фортуна 1  
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1  
Федорович Владислав Фахівець 1  
Хажинський Назар Фахівець 1  
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1  
Цвігун Владислав Весела Підкова 1  
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 1  
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1  
Шебетко Петро Поділля-АТО 1  
Шматлай Костянтин COMING SOON 1  
Ярощук Олексій Гладіатор 1  
Ясенко Дмитро Весела Підкова 1  
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ. Бомбардир

Гравець Команда Голи З пен.
Тимосевич Вадим Фахівець 8
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 5
Шматлай Костянтин COMING SOON 5
Барабаш Денис TAD 4
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 4
Дурдас Андрій Лунтік 4
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 4
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 3
Горобець Вадим АУДІ 3
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 3
Колісник Іван НОВАВЕТ 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Познанський Дмитро TAD 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 2
Вдовин Олексій TAD 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 2
Волошин Дмитро Весела Підкова 2
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Дикий Олександр Ракета 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Корженівський Богдан Vavilon 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 2
Осяк Богдан Гладіатор 2
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 2
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Плакса Євген Фахівець 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Скринник Кирил Весела Підкова 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 2
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 2
Хажинський Назар Фахівець 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 2
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ясінський Дмитро Лунтік 2
Ясенко Дмитро Весела Підкова 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2 (2)
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 1
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Білань Ігор ФК Нива Летичів 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 1
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег Борисович МобіФренд 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гаман Денис VITAGRO 1
Гловіцький Дмитро VITAGRO 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Гончаров Аркадій МФК “Тайфун” 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 1
Грицаєв Тарас Весела Підкова 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 1
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Закреницький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Зелінський Денис ФК “ITA-TOOLS” 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 1
Камінський Олександр Ротор 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Карачун Максим АУДІ 1
Касперський Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 1
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 1
Козубович Тарас МЕНС 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 1
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 1
Малюта Дмитро Лук’янівська 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1
Мельник Максим Поділля Метиз 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Петрук Євген АУДІ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 1
Пухтяр Денис Фахівець 1
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 1
Свередюк Дмитро АУДІ 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Туз Сергій Ротор 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Шапельський Владислав COMING SOON 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Щербатюк Вадим TAD 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here