Преміум-ліга: цікаві факти про сезон у дивізіоні 2

0
283

Федір Семенюк (на фото – зліва) – забив протягом сезону майже половину командних голів “Фахівця”

Пропонуємо вашій увазі декілька цікавинок про напружений сезон у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Найстаршим гравцем у дивізіоні є голкіпер «Червоної Зірки» Юрій Януш – 52 роки (02.03.1965).

Наймолодшим є 12-річний Нікіта Чорний, який заявлений за «Сокіл-2» (13.08.2005).

Найбільше попереджень арбітри показали двом гравцям «Фахівця»: Федіру Семенюку (5 жовтих карток) і Андрію Хлопоніну (1 червона і 4 жовтих картки).

Найбільше перемог поспіль здобув «Олімпік» – 7 (у 8-ому турі її перервав «Філтекс» – 6:2).

Досі триває безпрограшна серія «Новатора» – 8 матчів. Комнда програла лише у стартових двох турах.

Не могли виграти 5 матчів поспіль «Сокіл-2» і «Червона Зірка». Перші перервали її саме проти «зіркових» (4:2), другі звели внічию гру проти «Прикордонника» (2:2)

Найбільш розгромну перемогу здобула «Десятка», яка перемогла «Менс» з рахунком 13:0.

Майже половину командних голів для «Фахівця» забив Федір Семенюк – 20 із 47.

Найбільше забив «Атлетик-Ферозіт» – 51 гол. В середньому 5,1 на гру.